4.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 19, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι πρώτοι σκόρερ στους μέχρι τώρα αγώνες πρωταθλήματος στην ΕΠΣ Πειραιά

Ο πίνακας των πρώτων σκόρερ από τους μέχρι τώρα αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Πειραιά έχει διαμορφωθεί ως εξής:

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος

1. ΒΡΑΧΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 7
2. ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 6
3. ΜΠΟΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 5
4. ΣΟΥΦΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 5
5. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 4
6. ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 4
7. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 4
8. ΣΑΜΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 4
9. LLENGA KLAUDIO ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 3
10. ΔΑΝΑΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 3

2ος όμιλος

1. ΟΣΜΑΝΑΙ ΓΚΕΡΤ ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ 6
2. ΜΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 5
3. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ 5
4. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 4
5. ΠΕΚΩΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ 4
6. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 4
7. ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΡΑΒΑΣ 4
8. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ 3
9. ΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 3
10. ΡΑΜΑ ΡΕΝΑΛΝΤΟ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 3

 

 

Β’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

 

1. PASHA ERVIS ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 4
2. ΑΓΟΥΡΣΑΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 4
3. ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 4
4. ΜΠΟΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 3
5. ΝΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3
6. ΠΛΗΘΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ 3
7. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ 3
8. ΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 3
9. BLERAD STIEFNI ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 2
10. DRAGOTI NIKOLIN ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2

 

2ος όμιλος

1. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 7
2. EL KADI IONNIS ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 5
3. ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 5
4. ΤΟΤΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 5
5. ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5
6. ΤΣΙΡΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5
7. TAHIRAJ KLODIAN ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 4
8. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4
9. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ 4
10. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4

 

Γ’ κατηγορία

1. ΠΕΡΙΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 5
2. SHINDRE LEDION ΦΙΛΑΘΛΟΙ 4
3. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 4
4. ΡΟΥΣΙ ΕΡΑΛΝΤ ΦΙΛΑΘΛΟΙ 4
5. ΘΕΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3
6. ΚΟΒΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3
7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3
8. ΜΕΜΑΪΝΤΙΝΙ ΜΑΝΟΥΕΛ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 3
9. FASKO ONDRIT ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 2
10. KOCIA ARMAL ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2

 

 

Related posts

ΕΠΣ Πειραιά: Στις 10 Απριλίου η Αιμοδοσία

Nάσος Φακίδης

Επιστολή ΕΠΣΠ σε ΕΠΟ: Οικονομική ενίσχυση για τις ομάδες της Γ’ Εθνικής που θα έχουν ταξίδια

Abola Team 2

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) και στις τρεις κατηγορίες στον Πειραιά

Abola Team 3