2.1 C
Αθήνα
Ιανουάριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι πρώτοι σκόρερ στους μέχρι τώρα αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

Ο πίνακας των πρώτων σκόρερ στους μέχρι τώρα αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ έχει διαμορφωθεί έχει ως εξής:

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος

1. ΓΚΟΥΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 7
2. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 6
3. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 4
4. ΝΤΟΝΕ ΜΑΡΑΛΝΤΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 4
5. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 4
6. PETRITAJ ANGJELO ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 3
7. ΑΛΗΜΠΑΣ ΓΙΑΣΙΝ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 3
8. ΑΡΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 3
9. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 3
10. ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 3

 

2ος όμιλος

1. ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 7
2. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 7
3. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 6
4. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 5
5. ΜΠΕΡΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 5
6. ΒΕΝΑΡΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 4
7. ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4
8. ΘΥΜΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 4
9. ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4
10. ΜΟΥΡΕΖΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙ 4

 

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος

1. ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 6
2. ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 5
3. ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 5
4. ΓΚΙΟΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 4
5. GJONI ARISTOTEL ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 3
6. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 3
7. ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΛΩΝΟΣ 3
8. ΜΑΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3
9. ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3
10. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 3

 

2ος όμιλος

1. ERMAL GEGA ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 6
2. ΣΤΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 6
3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 5
4. ΚΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 4
5. ΜΑΡΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 4
6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4
7. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΥΜΗΤΤΟΣ 4
8. ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 4
9. ΑΝΔΡΕΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 3
10. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 3

 

3ος όμιλος

1. ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6
2. ΒΑΣΙΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5
3. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 4
4. ΜΠΛΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4
5. ΝΑΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΟ ΙΛΙΟΥ 4
6. ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 4
7. ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΥΡΩΝ 3
8. ΓΡΙΒΑΣ ΦΡΟΙΞΟΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3
9. ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3
10. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3

 

Γ’ κατηγορία

1ος όμιλος

1. ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΟΨ 4
2. ΤΡΙΓΩΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ 4
3. ΤΣΙΑΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 4
4. MET HOXHA MARLEND ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3
5. ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3
6. ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ 3
7. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 3
8. ΣΦΕΝΔΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ 3
9. GURI ERDIS ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2
10. HOXHAJ ALEKSANDRO ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2

 

2ος όμιλος

 

1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 7
2. ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 7
3. ΚΩΤΣΗΣ ΜΑΡΙΝΕΛΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 6
4. ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 5
5. ΤΣΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 5
6. ΓΚΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4
7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 3
8. ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3
9. ΧΑΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΚΩΦΩΝ 3
10. LILAJ GERONT ΑΕ ΙΛΙΟΥ 2

 

3ος όμιλος

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 8
2. ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 5
3. ΖΑΓΚΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΛΑΤΩΝ 4
4. ΔΟΥΛΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 3
5. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 3
6. ΛΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3
7. ΣΩΝΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 3
8. ANDGULADZE LASHA ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 2
9. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2
10. ΒΟΤΣΑΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΡΙΩΝ 2

 

4ος όμιλος

1. ΚΑΚΑΜΠΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 6
2. ΠΡΑΣΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 5
3. ΓΟΥΔΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 4
4. ΚΙΟΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 4
5. ΜΠΟΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 4
6. ΠΑΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 4
7. MANSOUR YOUSSEF ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 3
8. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 3
9. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 3
10. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 3

 

 

Related posts

ΛΑΥΡΑ: Απολαυστική συνέντευξη Σκούρα και Πολυμερόπουλου (vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 1-4: Τα στιγμιότυπα

Κωνσταντίνος Ράπτης

Σούπερ οι… μπέμπηδες του Πανιωνίου!

Κωνσταντίνος Ράπτης