28 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 23, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 11 και 12/11 στην ΕΠΣΔΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου 11 και 12/11 στην ΕΠΣΔΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΒΥΖΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 11/11/17 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
 
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
 
3. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
4. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
 
5. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
 
6. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
 
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
 
9. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., HABILAJ A.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
 
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
 
11. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
12. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2017-18 <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Τετάρτη 15/11/17 15:00    
14. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Τετάρτη 15/11/17 15:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 11/11/17 10:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ.  
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 11/11/17 11:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
17. ΒΥΖΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
18. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΠΑΥΛΟΣ Χ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 11/11/17 11:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.  
20. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 11/11/17 12:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.  
21. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 11/11/17 12:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
22. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ.  
23. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 12/11/17 11:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 12/11/17 12:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
25. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 12/11/17 12:30 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
26. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 12/11/17 13:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 11/11/17 10:30 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.  
28. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ FOOTBALL CLUB KYRIAKOS Σάββατο 11/11/17 12:30 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
29. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/11/17 11:15 ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.  
30. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 12/11/17 13:00 ΣΙΜΟΣ Κ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΒΥΖΑΣ SOCCER LAND Σάββατο 11/11/17 10:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
32. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ.  
33. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
34. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 12/11/17 11:00 HABILAJ A.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 12/11/17 10:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ.  
36. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 12:00 ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.  
37. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 12/11/17 14:30 ΣΙΜΟΣ Κ.

Related posts

Τα ματς του Σαββάτου 16/11 στην ΕΠΣΔΑ

Abola Newsroom

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (25 & 26/2) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Τελικός Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ: Συνεχίζεται η προπώληση

Nάσος Φακίδης