12 C
Αθήνα
Ιανουάριος 28, 2022
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου 11/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Στους σημερινούς αγώνες-Σάββατο 11/11 στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 11/11/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
2-1
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Καλυβίων Σάββατο 11/11/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 11/11/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βούλας Σάββατο 11/11/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
3-3
5. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
1-1
Β Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Δροσιάς Σάββατο 11/11/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
1-2
7. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 11/11/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
2-0
8. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ραφήνας Σάββατο 11/11/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
1-0
Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αγίας Άννας Σάββατο 11/11/17 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
1-4
10. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Διονύσου Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
5-0
11. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
2-2
12. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Καλάμου Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
4-2
13. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 11/11/17 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
Α Όμιλος Νέων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παπασιδέρη Σάββατο 11/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ. 0-4
15. ΜΑΡΚΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κουβαρά Σάββατο 11/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α. 1-4
16. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Σάββατο 11/11/17 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 2-1
17. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βούλας Σάββατο 11/11/17 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 5-0
Β Όμιλος Νέων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 11/11/17 10:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 2-1
19. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 11/11/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 3-0
20. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 11/11/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. 0-1
21. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 11/11/17 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 1-1
Γ Όμιλος Νέων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 11/11/17 00:00    
23. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 11/11/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 1-3
24. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 11/11/17 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 0-2
25. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Γραμματικού Σάββατο 11/11/17 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ. 0-0
Δ Όμιλος Νέων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καλάμου Σάββατο 11/11/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-3
27. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 11/11/17 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
28. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 11/11/17 10:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 6-2
29. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 11/11/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
Γ Όμιλος Παίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 11/11/17 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 3-1
Α Όμιλος Παμπαίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 11/11/17 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ. 0-5
32. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κερατέας Σάββατο 11/11/17 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
33. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Καλυβίων Σάββατο 11/11/17 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
34. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 11/11/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
35. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 11/11/17 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 2-1
Β Όμιλος Παμπαίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Βoca Αrena Σάββατο 11/11/17 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 4-0
37. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 11/11/17 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ. 0-2
38. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Γέρακα Σάββατο 11/11/17 12:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
39. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Διώνης Σάββατο 11/11/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 8-2
40. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 11/11/17 13:00 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 6-1
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Ραφήνας Σάββατο 11/11/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
42. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γραμματικού Σάββατο 11/11/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
43. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 11/11/17 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 0-2
44. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διονύσου Σάββατο 11/11/17 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 11/11/17 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
46. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 11/11/17 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 5-2
47. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Συκαμίνου Σάββατο 11/11/17 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 0-3
48. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 11/11/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 4-0
49. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 11/11/17 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.

Related posts

Τον Σουλιώτη απέκτησε ο Ολυμπιακός Λαυρίου που ξεκινάει 9/8

Abola Team 2

Η ένταση, ο θρίαμβος Γιαρένη τα συγχαρητήρια Χρυσάφη και τα αποτελέσματα

Ρένος Γιαμπουράς

Δωρεάν πούλμαν που θα μεταφέρει τον κόσμο της ομάδας στα Σπάτα για τον τελικό του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ βάζει η Θύελλα Ραφήνας-Τη Δευτέρα 19/3 η δεξίωση στους δύο φιναλίστ του τελικού

Abola Team 3