28.6 C
Αθήνα
Αύγουστος 11, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (11 και 12/11) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 11 και 12/11 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 0-0
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 5-3
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-0
4. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 0-1
5. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-0
6. ΡΟΥΦ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-0
7. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε. 2-1
8. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 0-3
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 1-1
10. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 0-4
11. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 1-3
12. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 11/11/17 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-0
13. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 3-2
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΕΥΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
15. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 2-2
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 0-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 0-1
18. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 11/11/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 6-1
19. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 12/11/17 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-1
20. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-2
21. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-2
22. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 1-0
23. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-0
24. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/11/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 4-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 2-0
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-0
27. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π. 1-2
28. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ. 1-0
29. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/11/17 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
30. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-2
31. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 12/11/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-0
32. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ. 0-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 1-3
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 0-0
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-2
36. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 1-1
37. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 12/11/17 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ. 2-0
38. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-1
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-1
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 2-1
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 3-1
43. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12/11/17 09:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 2-1
44. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΟΨ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/11/17 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-3
45. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/11/17 12:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-1
46. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/11/17 12:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-2
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 1-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-0
49. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 2-0
50. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 0-1
51. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 12/11/17 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-0
52. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-5
53. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12/11/17 12:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΠΛΑΤΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-1
55. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/11/17 09:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-1
56. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-1
57. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 12/11/17 15:00 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-1
58. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/11/17 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 3-4
59. ΑΡΙΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-3
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-1
61. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/11/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-0
62. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/11/17 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-1
63. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/11/17 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
64. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 2-0
65. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 4-1
Νέων 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/11/17 09:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-3
67. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 11/11/17 09:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-0
68. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/11/17 17:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-0
69. ΙΑΣΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 13:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 5-1
70. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/11/17 17:15 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
71. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/11/17 17:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
Νέων 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 11/11/17 09:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-3
73. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 10:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 3-1
74. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/11/17 10:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-1
75. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 11/11/17 10:45 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 0-2
76. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 11/11/17 17:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-1
77. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/11/17 19:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-2
78. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 12/11/17 10:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 4-0
Νέων 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 12:15 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 3-0
80. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 11/11/17 15:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 0-2
81. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 17:45 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 7-1
82. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/11/17 19:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-0
83. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 20:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-0
84. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 12/11/17 09:45 ΙΣΣΑ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 1-2
Νέων 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/11/17 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-3
86. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 11/11/17 11:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-4
87. ΠΛΑΤΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/11/17 17:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α. 0-4
88. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/11/17 18:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-1
89. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
90. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/11/17 17:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Νέων 5ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 09:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-0
92. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 11/11/17 10:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 8-0
93. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/11/17 17:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 1-1
94. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 18:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-3
95. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 18:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.  
Νέων 6ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 11/11/17 09:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 7-0
97. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 11/11/17 09:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 0-6
98. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 11/11/17 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 3-1
99. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 11/11/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π. 2-1
100. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 12/11/17 13:45 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-0
101. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΡΟΥΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 12/11/17 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
Νέων 7ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/11/17 12:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-2
103. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/11/17 17:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-2
104. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 12/11/17 10:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 3-0
105. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/11/17 12:00 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 1-0
106. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 12/11/17 17:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.  
107. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 12/11/17 17:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Νέων 8ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 11/11/17 12:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-0
109. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 0-0
110. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/11/17 19:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-1
111. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 12/11/17 17:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
112. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/11/17 17:45 ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 11/11/17 09:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ. 11-1
114. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/11/17 17:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 2-3
115. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/11/17 19:15 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 1-1
116. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 12/11/17 14:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-1
117. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 12/11/17 19:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 12:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 2-3
119. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/11/17 12:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-0
120. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 11/11/17 16:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 3-0
121. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 11/11/17 17:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 0-2
122. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 12/11/17 10:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 2-3
123. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/11/17 14:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
124. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 12/11/17 20:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 11/11/17 10:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 5-2
126. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/11/17 16:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-4
127. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/11/17 17:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-4
128. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 11/11/17 19:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 0-1
129. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/11/17 12:45 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-1
130. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 12/11/17 18:30 ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
Παίδων 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/11/17 10:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 0-0
132. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 11/11/17 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-0
133. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 11/11/17 13:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 9-1
134. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 11/11/17 17:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 0-1
135. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 11/11/17 18:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-2
136. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/11/17 18:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-1
137. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 12/11/17 11:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-1
Παίδων 5ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
138. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 10:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 1-0
139. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/11/17 12:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 0-3
140. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 14:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 3-0
141. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/11/17 17:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-1
142. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 18:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-2
143. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 12/11/17 10:30 ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-3
Παίδων 6ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
144. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/11/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-5
145. ΡΟΥΦ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 11/11/17 11:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-0
146. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 20:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 4-1
147. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/11/17 20:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 2-4
148. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 12/11/17 19:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
149. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 19:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
150. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/11/17 20:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
151. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 11/11/17 12:45 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 3-1
152. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 11/11/17 13:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
153. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 11/11/17 17:30 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 3-0
154. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/11/17 15:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-0
155. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/11/17 17:15 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
156. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/11/17 19:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
157. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 11/11/17 09:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-0
158. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 11/11/17 19:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-4
159. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 12/11/17 09:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 0-8
160. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 12/11/17 14:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-6
161. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 0-0
162. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 12/11/17 20:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
163. ΑΕΚ – ΠΕΥΚΗ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 11/11/17 09:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 5-1
164. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 12/11/17 09:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ. 5-3
165. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-2
166. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/11/17 10:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-9
167. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 12/11/17 13:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 4-0
168. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 13:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 11-1
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
169. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 12:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-2
170. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/11/17 12:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-2
171. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/11/17 17:15 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 6-0
172. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 19:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 0-6
173. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 12/11/17 11:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-0
174. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/11/17 18:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
175. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 12/11/17 20:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 11/11/17 09:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
177. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/11/17 10:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 1-2
178. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 11/11/17 11:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-1
179. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 11/11/17 16:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 3-0
180. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 11/11/17 17:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 3-0
181. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 11/11/17 18:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-2
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
182. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/11/17 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-0
183. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 11/11/17 12:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-1
184. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/11/17 13:00 ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 2-1
185. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/11/17 17:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-4
186. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 12/11/17 09:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-0
187. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 4-0
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
188. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/11/17 16:30 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 0-1

Σ

Related posts

Έλειψε το γκολ στη Νέα Ιωνία

Abola Team

ΕΠΣΑ: Προβάδισμα η Διάνα (0-0), σφράγισε το εισιτήριο η Ηλιούπολη (1-4)

Abola Team

Με το… ενάμιση πόδι στον τελικό ο Άγιος Ιερόθεος!

abola10