28.6 C
Αθήνα
Αύγουστος 10, 2022
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (11 και 12/11) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου 11 και 12/11 στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 11/11/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
2-1
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Καλυβίων Σάββατο 11/11/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 11/11/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βούλας Σάββατο 11/11/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
3-3
5. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
1-1
6. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γραμματικού Κυριακή 12/11/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-3
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βάρης Κυριακή 12/11/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-0
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 12/11/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-3
Β Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Δροσιάς Σάββατο 11/11/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
1-2
10. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 11/11/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
2-0
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ραφήνας Σάββατο 11/11/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
1-0
12. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αφιδνών Κυριακή 12/11/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
1-3
13. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 12/11/17 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΣΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-1
14. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 12/11/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
2-0
15. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κρυονερίου Κυριακή 12/11/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
3-3
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 12/11/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-1
Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αγίας Άννας Σάββατο 11/11/17 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
1-4
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Διονύσου Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
5-0
19. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
2-2
20. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Καλάμου Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
4-2
21. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 11/11/17 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-0
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Συκαμίνου Κυριακή 12/11/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
2-1
23. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 12/11/17 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-0
Α Όμιλος Νέων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παπασιδέρη Σάββατο 11/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ. 0-4
25. ΜΑΡΚΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κουβαρά Σάββατο 11/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α. 1-4
26. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Σάββατο 11/11/17 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 2-1
27. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βούλας Σάββατο 11/11/17 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 5-0
Β Όμιλος Νέων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 11/11/17 10:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 2-1
29. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 11/11/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 3-0
30. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 11/11/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. 0-1
31. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 11/11/17 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 1-1
Γ Όμιλος Νέων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 11/11/17 00:00    
33. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 11/11/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 1-3
34. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 11/11/17 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 0-2
35. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Γραμματικού Σάββατο 11/11/17 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ. 0-0
Δ Όμιλος Νέων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καλάμου Σάββατο 11/11/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-3
37. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 11/11/17 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 3-0
38. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 11/11/17 10:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 6-2
39. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 11/11/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
Α Όμιλος Παίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αναβύσσου Κυριακή 12/11/17 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 0-0
41. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 12/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 0-0
42. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Καλυβίων Κυριακή 12/11/17 10:00 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ. 5-2
43. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Κυριακή 12/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 7-4
44. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 12/11/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
Β Όμιλος Παίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 12/11/17 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 4-1
46. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γλυκών Νερών Κυριακή 12/11/17 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 8-0
47. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 12/11/17 10:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
48. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 12/11/17 10:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
49. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 12/11/17 10:00 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. 0-2
Γ Όμιλος Παίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 11/11/17 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 3-1
51. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 12/11/17 00:00    
52. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γραμματικού Κυριακή 12/11/17 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 0-5
Δ Όμιλος Παίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Κυριακή 12/11/17 09:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
54. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αφιδνών Κυριακή 12/11/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 2-2
55. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 12/11/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 1-1
56. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 12/11/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. 0-12
57. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 12/11/17 11:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 1-3
Α Όμιλος Παμπαίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 11/11/17 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ. 0-5
59. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κερατέας Σάββατο 11/11/17 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 3-1
60. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Καλυβίων Σάββατο 11/11/17 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
61. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 11/11/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 1-7
62. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 11/11/17 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 2-1
Β Όμιλος Παμπαίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Βoca Αrena Σάββατο 11/11/17 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 4-0
64. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 11/11/17 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ. 0-2
65. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Γέρακα Σάββατο 11/11/17 12:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 6-0
66. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Διώνης Σάββατο 11/11/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 8-2
67. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 11/11/17 13:00 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 6-1
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Ραφήνας Σάββατο 11/11/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 3-0
69. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γραμματικού Σάββατο 11/11/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
70. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 11/11/17 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 0-2
71. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διονύσου Σάββατο 11/11/17 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 1-0
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 11/11/17 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 4-1
73. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 11/11/17 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 5-2
74. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Συκαμίνου Σάββατο 11/11/17 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 0-3
75. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 11/11/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 4-0
76. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 11/11/17 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 0-0
Α Όμιλος Junior
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 12/11/17 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 6-2
78. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 12/11/17 12:30 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
79. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 12/11/17 12:30 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ. 0-2
80. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 12/11/17 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-5
81. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βούλας Κυριακή 12/11/17 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 5-1
Β Όμιλος Junior
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 12/11/17 00:00    
83. ΜΑΡΚΟ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 12/11/17 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
84. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 12/11/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 3-3
85. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Βoca Αrena Κυριακή 12/11/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
86. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗ Κυριακή 12/11/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
Γ Όμιλος Junior
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 12/11/17 00:00    
88. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Κυριακή 12/11/17 12:00 ΝΙΚΑΣ Γ.  
89. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Διονύσου Κυριακή 12/11/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
Δ Όμιλος Junior
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αφιδνών Κυριακή 12/11/17 12:30 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.  
91. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 12/11/17 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 2-0
92. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νέων Παλατίων Κυριακή 12/11/17 12:30 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. 1-2
93. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κρυονερίου Κυριακή 12/11/17 12:30 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.  
94. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 12/11/17 13:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 6-0

Related posts

Με Βαγγέλη Χαντέ πρόκειται να πορευτεί ο Παλληνιακός

Abola Team 2

Ποδοσφαιριστές Γ’ Εθνικής: «Ζητάμε την επανεκκίνηση των πρωταθλημάτων»

Γιώργος Ανανίδας

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 15/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Ρένος Γιαμπουράς