Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (18 και 19/11) στην ΕΠΣΑ

Τα ματς του Σαββατοκύριακου (18 και 19/11) στην ΕΠΣΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.  
9. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΡΟΥΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
10. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
11. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.  
12. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.  
13. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/11/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
14. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.  
15. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
17. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.  
18. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
19. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΦΙΤΣΑΣ Β.  
20. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
21. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 19/11/17 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  
22. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
23. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
25. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
26. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.  
27. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 19/11/17 11:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
28. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/11/17 12:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.  
29. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.  
30. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.  
31. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/11/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
33. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
34. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
35. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΝΙΩΤΗ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
36. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
37. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
38. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
39. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  
41. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
42. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
43. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
44. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
45. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
46. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
47. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
49. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
50. ΠΟΨ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
51. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΑΡΑΜΠΟΥΪΚΙΔΗΣ Χ.  
52. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/11/17 11:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
53. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
54. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
56. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 09:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
57. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/17 12:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
58. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/11/17 12:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
59. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
60. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.  
62. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
63. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
64. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.  
65. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/11/17 09:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
66. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 12:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/11/17 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
68. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/17 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
69. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/11/17 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
70. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΕΓΙΟΣ Γ.  
71. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
72. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.  
Νέων 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/11/17 09:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
74. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/11/17 09:00 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
75. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 09:00 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
76. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/11/17 17:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
77. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
78. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 19:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Νέων 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 18/11/17 10:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
80. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/11/17 17:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
81. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
82. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
83. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
84. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 19/11/17 18:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
85. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 19:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Νέων 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
87. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 19:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
88. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/11/17 12:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
89. ΠΕΥΚΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 19/11/17 12:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.  
90. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/11/17 20:15 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
91. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 19/11/17 20:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
92. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/11/17 20:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
Νέων 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 18/11/17 09:45 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
94. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/11/17 10:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
95. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
96. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 18/11/17 18:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
97. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
98. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/17 20:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Νέων 5ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 18/11/17 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
100. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 12:00 ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
101. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
102. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 19:30 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
103. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 19/11/17 10:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
Νέων 6ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
104. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 10:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
105. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 18/11/17 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
106. ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/11/17 11:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π.  
107. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
108. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
109. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
Νέων 7ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
110. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 09:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
111. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 18/11/17 10:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
112. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/11/17 17:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
113. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
114. ΒΥΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 19/11/17 13:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
115. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
Νέων 8ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
116. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
117. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 18/11/17 12:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
118. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 19/11/17 17:45 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
119. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 19/11/17 18:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
120. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 19/11/17 19:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
122. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/11/17 11:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
123. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
124. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΖΥΓΑΣ Π.  
125. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 19:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
126. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 18/11/17 09:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
127. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/11/17 09:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
128. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 10:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
129. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/11/17 10:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
130. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/11/17 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
131. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/11/17 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
132. ΙΑΣΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
133. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/11/17 09:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
134. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 18/11/17 10:30 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.  
135. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
136. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 19/11/17 10:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.  
137. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
138. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 19/11/17 19:45 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
Παίδων 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
139. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/11/17 10:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
140. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 18/11/17 11:45 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
141. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 12:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
142. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 18/11/17 17:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
143. ΒΥΡΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 18/11/17 17:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
144. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 18/11/17 19:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
145. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 19/11/17 15:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
Παίδων 5ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
146. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.  
147. ΠΕΥΚΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 19/11/17 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
148. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 19/11/17 11:45 ΖΥΓΑΣ Π.  
149. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 13:15 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
150. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 18:00 ΦΙΤΣΑΣ Β.  
151. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/11/17 18:45 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
Παίδων 6ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
152. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 17:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
153. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/11/17 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
154. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 19:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
155. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/11/17 20:15 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
156. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/17 18:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
157. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/11/17 18:45 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
158. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/11/17 09:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
159. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 18/11/17 11:45 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
160. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΡΟΥΦ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/11/17 12:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
161. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/11/17 12:45 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
162. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/11/17 19:15 ΖΥΓΑΣ Π.  
163. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/11/17 19:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
164. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/11/17 19:15 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.  
165. ΙΑΣΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 19:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
166. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 13:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
167. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
168. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/11/17 19:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
169. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 19/11/17 20:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
170. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 18/11/17 09:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
171. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
172. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
173. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 12:15 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
174. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕΚ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 19:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
175. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 09:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/11/17 10:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
177. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
178. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 18:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
179. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/11/17 18:45 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
180. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΡΟΥΦ Σάββατο 18/11/17 19:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
181. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 10:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
182. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/17 17:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
183. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 18/11/17 09:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
184. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 18/11/17 09:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
185. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/11/17 11:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
186. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/11/17 18:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
187. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 09:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
188. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 19/11/17 09:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
Παμπαίδων 6ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
189. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/11/17 10:15 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
190. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/11/17 11:15 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
191. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 18/11/17 16:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
192. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 18/11/17 16:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
193. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 18/11/17 17:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
194. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
195. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
196. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 12:15 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
197. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 18/11/17 13:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
198. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/11/17 10:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
199. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 12:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
200. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/11/17 12:15 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
201. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/11/17 17:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
202. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
203. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΡΟΥΦ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 19/11/17 19:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
204. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/11/17 19:30 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
205. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕΚ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 10:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
206. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 19:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
207. ΠΟΨ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 09:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.  
208. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/11/17 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
209. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 19/11/17 13:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
210. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 12:45 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
211. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/11/17 17:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
212. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 20:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
213. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 11:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
214. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
215. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/11/17 09:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
216. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/11/17 12:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
217. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 19/11/17 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
218. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/11/17 16:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.  
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
219. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 18/11/17 10:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
220. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 18/11/17 13:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
221. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 19/11/17 10:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
222. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 10:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
223. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 19/11/17 16:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.

Related posts

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (18 και 19/11) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Παρελθόν ο Μπίτιλης από τον Χαραυγιακό και ο Αχμέτ από την Ελευθερούπολη, συνεχίζουν με Μπαλαγιάννη η Ηλιούπολη και Κωνσταντόπουλο ο Θεμιστοκλής, επιστροφή Κοντογιάννη στον ΠΟΨ, το νέα ΔΣ του Καματερού, παρελθόν τέσσερις παίκτες από το Παλ. Φάληρο

Abola Team 3

Νίκη Αρμενικής στο…ξεμούδιασμα με Λαύρα (φωτορεπορτάζ)

Κωνσταντίνος Ράπτης