24.3 C
Αθήνα
Ιούνιος 28, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι πρώτοι σκόρερ στους μέχρι τώρα αγώνες σε όλα τα πρωταθλήματα και στο Κύπελλο της ΕΠΣΑ

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ στα μέχρι στιγμής ματς σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ αλλά και στο Κύπελλο έχει διαμορφωθεί ως εξής:

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος

1. ΓΚΟΥΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 10
2. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 6
3. ΑΛΗΜΠΑΣ ΓΙΑΣΙΝ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 4
4. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 4
5. ΝΤΟΝΕ ΜΑΡΑΛΝΤΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 4
6. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 4
7. PETRITAJ ANGJELO ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 3
8. ΑΡΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 3
9. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 3
10. ΞΗΝΤΑΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 3

2ος όμιλος

1. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 8
2. ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 7
3. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 7
4. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 6
5. ΜΠΕΡΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 5
6. ΒΕΝΑΡΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 4
7. ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4
8. ΘΥΜΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 4
9. ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4
10. ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 4

 

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος

1. ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 7
2. ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 6
3. ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 6
4. ΓΚΙΟΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 5
5. NDIAYE LAZARE AMACODOU ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4
6. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 4
7. GJONI ARISTOTEL ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 3
8. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 3
9. ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΛΩΝΟΣ 3
10. ΜΑΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3

 

2ος όμιλος

1. ERMAL GEGA ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 6
2. ΣΤΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 6
3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 5
4. ΚΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 5
5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5
6. ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 5
7. ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 4
8. ΜΑΡΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 4
9. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΥΜΗΤΤΟΣ 4
10. ΑΝΔΡΕΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 3

 

3ος όμιλος

1. ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6
2. ΒΑΣΙΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5
3. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 5
4. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 4
5. ΓΡΙΒΑΣ ΦΡΟΙΞΟΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4
6. ΜΠΛΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4
7. ΝΑΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΟ ΙΛΙΟΥ 4
8. ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 4
9. ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΥΡΩΝ 3
10. ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3

 

Γ’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

1. ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΟΨ 4
2. ΤΡΙΓΩΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ 4
3. ΤΣΙΑΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 4
4. MET HOXHA MARLEND ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3
5. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΨ 3
6. ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3
7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΤΑΥΛΑ 3
8. ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ 3
9. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 3
10. ΣΓΑΝΤΣΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3

2ος όμιλος

 

 

 

1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 8
2. ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 7
3. ΚΩΤΣΗΣ ΜΑΡΙΝΕΛΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 6
4. ΤΣΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 6
5. ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 5
6. ΓΚΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4
7. ΧΑΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΚΩΦΩΝ 4
8. ΒΙΚΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 3
9. ΔΟΥΛΚΕΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3
10. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 3

3ος όμιλος

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 9
2. ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 7
3. ΔΟΥΛΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 4
4. ΖΑΓΚΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΛΑΤΩΝ 4
5. ΜΠΟΥΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 4
6. ΣΩΝΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 4
7. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 3
8. ΛΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3
9. ΡΟΝΤΡΙΓΚΕΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΛΑΤΩΝ 3
10. ΤΣΙΤΙΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3

 

4ος όμιλος

1. ΚΑΚΑΜΠΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 6
2. ΜΠΟΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 6
3. ΠΑΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 6
4. ΠΡΑΣΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 6
5. ΓΟΥΔΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 4
6. ΚΙΟΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 4
7. MANSOUR YOUSSEF ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 3
8. SPIRO SOTIR ΛΕΟΝΤΕΣ 3
9. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 3
10. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 3

 

 

Κύπελλο

1. ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 5
2. ERMAL GEGA ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 4
3. ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. 4
4. ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 4
5. ΔΡΑΓΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 3
6. ΚYΣΣΑΝΔΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 3
7. ΚΑΙΜΑΚΑΜΟΥΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3
8. ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 3
9. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 3
10. ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΛΩΝΟΣ 3

 

 

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα της Β’ φάσης του Κυπέλλου

Ρένος Γιαμπουράς

Η ΕΠΣΑ για την απώλεια του Στράτου Πανταζή

Abola Team 3

ΕΠΣ Αθηνών: Προσφορά από τα Ι.Ε.Κ. ΑΛΦΑ

Ρένος Γιαμπουράς