free page hit counter
15.5 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 7, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (18/11) στην ΕΠΣΑ

Στα σημερινά παιχνίδια-Σάββατο 18/11 στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 2-1
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΡΟΥΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 3-1
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 3-3
6. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 3-0
7. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 0-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 3-1
9. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
10. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-0
12. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-1
13. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-0
14. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΝΙΩΤΗ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 2-1
15. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 0-1
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 0-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-0
18. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-2
19. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 3-0
20. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 0-1
21. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 0-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 0-0
23. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 4-1
24. ΠΟΨ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-0
25. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.  
28. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-2
29. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 3-1
30. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 6-2
Νέων 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/11/17 09:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 1-0
32. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/11/17 09:00 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-3
33. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 09:00 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-0
Νέων 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 18/11/17 10:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-3
35. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/11/17 17:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
Νέων 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
37. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 19:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
Νέων 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 18/11/17 09:45 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 6-0
39. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/11/17 10:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-0
40. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 5-0
41. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 18/11/17 18:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
Νέων 5ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 18/11/17 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 3-2
43. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 12:00 ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-0
44. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
45. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 19:30 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
Νέων 6ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 10:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 4-1
47. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 18/11/17 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 5-1
48. ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/11/17 11:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π. 2-1
49. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Νέων 7ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 09:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-2
51. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 18/11/17 10:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-0
52. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/11/17 17:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
53. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Νέων 8ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 2-0
55. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 18/11/17 12:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 2-0
Παίδων 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 5-0
57. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/11/17 11:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-2
58. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
59. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΖΥΓΑΣ Π.  
60. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 19:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 18/11/17 09:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. Αναβλήθηκε
62. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/11/17 09:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 3-2
63. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 10:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-2
64. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/11/17 10:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 6-0
65. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/11/17 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-0
66. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/11/17 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-4
67. ΙΑΣΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/11/17 09:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-3
69. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 18/11/17 10:30 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 0-1
70. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-1
Παίδων 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/11/17 10:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-1
72. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 18/11/17 11:45 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
73. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 12:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
74. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 18/11/17 17:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
75. ΒΥΡΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 18/11/17 17:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
76. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 18/11/17 19:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
Παίδων 5ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.  
Παίδων 6ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 17:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
79. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/11/17 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
80. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 19:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
81. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/11/17 20:15 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/11/17 09:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
83. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 18/11/17 11:45 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 2-1
84. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΡΟΥΦ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/11/17 12:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-2
85. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/11/17 12:45 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 5-1
86. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/11/17 19:15 ΖΥΓΑΣ Π.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/11/17 19:15 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.  
88. ΙΑΣΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 19:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 18/11/17 09:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. Αναβλήθηκε
90. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-2
91. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 4-0
92. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 12:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-0
93. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕΚ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 19:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/11/17 10:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-0
95. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
96. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 18:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
97. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/11/17 18:45 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
98. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΡΟΥΦ Σάββατο 18/11/17 19:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 18/11/17 09:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 2-2
100. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 18/11/17 09:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 4-2
101. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/11/17 11:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-3
102. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/11/17 18:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/11/17 10:15 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-3
104. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/11/17 11:15 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-4
105. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 18/11/17 16:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 2-2
106. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 18/11/17 16:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-1
107. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 18/11/17 17:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
109. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 12:15 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-4
110. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 18/11/17 13:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-0
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/11/17 12:15 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-1
112. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/11/17 17:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕΚ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 10:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-2
114. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 19:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
115. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 12:45 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 2-2
116. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/11/17 17:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
117. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 20:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/11/17 09:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-3
119. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/11/17 12:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 6-2
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
120. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 18/11/17 10:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-1
121. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 18/11/17 13:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 3-2

Related posts

Κωνσταντόπουλος αντί Αρζένη στον Αθηναϊκό

abola10

ΕΠΣΑ: Οι δηλώσεις συμμετοχής για το κύπελλο…

Abola Team

Γιορτάζει η Ελευθερούπολη!

abola10