28.8 C
Αθήνα
Αύγουστος 9, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (18 και 19/11) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (18 και 19/11) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

 

Α Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 18/11/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
0-0
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 18/11/17 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-2
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ανθούσας Σάββατο 18/11/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-1
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 19/11/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
4-2
5. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 19/11/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-3
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 19/11/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
1-1
7. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 19/11/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-1
8. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
3-0
Β Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Βουλιαγμένης Σάββατο 18/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Διακόπηκε
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-1
11. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 19/11/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
0-1
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
4-0
13. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-0
14. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 19/11/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
2-0
15. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γέρακα Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
1-1
16. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
1-1
Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 18/11/17 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΠΕΚΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
1-1
18. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κουβαρά Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-1
19. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γραμματικού Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
1-1
20. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αυλώνα Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Αναβλήθηκε
21. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Ανθούσας Κυριακή 19/11/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
 
22. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Βούλας Κυριακή 19/11/17 15:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-2
23. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 19/11/17 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
0-4
Α Όμιλος Νέων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Παπασιδέρη Σάββατο 18/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ. 1-3
25. ΜΑΡΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 18/11/17 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
26. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 18/11/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 0-3
27. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 18/11/17 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 2-1
Β Όμιλος Νέων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 18/11/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. Αναβλήθηκε
29. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 18/11/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΡΙΖΟΣ Δ. 2-1
30. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ραφήνας Σάββατο 18/11/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 0-1
31. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 18/11/17 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 2-1
Γ Όμιλος Νέων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΝΟΙΞΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 18/11/17 00:00    
33. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Σάββατο 18/11/17 09:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 6-2
34. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 18/11/17 10:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 6-2
35. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 18/11/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Γ. 3-2
Δ Όμιλος Νέων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 18/11/17 00:00    
37. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 18/11/17 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-3
38. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Συκαμίνου Σάββατο 18/11/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 0-5
39. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 18/11/17 11:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ. 6-0
Α Όμιλος Παίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 19/11/17 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ. 1-2
41. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αναβύσσου Κυριακή 19/11/17 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 2-0
42. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 19/11/17 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 1-2
43. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Κυριακή 19/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 4-0
44. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 19/11/17 11:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 0-7
Β Όμιλος Παίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γέρακα Κυριακή 19/11/17 10:00 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.  
46. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 19/11/17 10:00 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. 5-0
47. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 19/11/17 10:00 ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
48. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ανθούσας Κυριακή 19/11/17 10:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 2-0
49. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 19/11/17 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 3-0
Γ Όμιλος Παίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 19/11/17 00:00    
51. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 19/11/17 10:00 ΧΟΥΝΤΑΣ Σ. 1-1
52. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Δροσιάς Κυριακή 19/11/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 0-3
53. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ραφήνας Κυριακή 19/11/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. Διακόπηκε
54. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 19/11/17 10:00 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 0-2
Δ Όμιλος Παίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 19/11/17 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 1-2
56. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αφιδνών Κυριακή 19/11/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. Διακόπηκε
57. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 19/11/17 10:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 3-1
58. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 19/11/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 10-0
59. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 19/11/17 12:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 4-0
Α Όμιλος Παμπαίδων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 18/11/17 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 1-6
61. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 18/11/17 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 6-0
62. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βάρης Σάββατο 18/11/17 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 0-3
63. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Σάββατο 18/11/17 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 4-1
64. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 18/11/17 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 8-0
Β Όμιλος Παμπαίδων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βoca Αrena Σάββατο 18/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 1-3
66. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 18/11/17 12:30 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 0-2
67. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Μαρκόπουλου Σάββατο 18/11/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
68. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΜΑΡΚΟ Βoca Αrena Σάββατο 18/11/17 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 0-4
69. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 18/11/17 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 0-3
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 18/11/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 0-8
71. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ραφήνας Σάββατο 18/11/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 2-0
72. ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Σάββατο 18/11/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 4-1
73. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 18/11/17 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 0-0
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Καπανδριτίου Σάββατο 18/11/17 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 0-2
75. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ BATISTA Σάββατο 18/11/17 12:30 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 0-4
76. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Νέων Παλατίων Σάββατο 18/11/17 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 2-3
77. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 18/11/17 13:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. 7-0
78. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 18/11/17 15:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 1-5
Α Όμιλος Junior
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 19/11/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 0-4
80. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 19/11/17 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 1-0
81. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 19/11/17 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
82. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βουλιαγμένης Κυριακή 19/11/17 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 8-1
83. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κερατέας Κυριακή 19/11/17 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 10-3
Β Όμιλος Junior
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 19/11/17 00:00    
85. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Βoca Αrena Κυριακή 19/11/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
86. ΜΑΡΚΟ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Μαρκόπουλου Κυριακή 19/11/17 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
87. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 19/11/17 12:30 ΧΟΥΝΤΑΣ Σ. Αναβλήθηκε
88. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Planet Cosmos Κυριακή 19/11/17 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α. 5-1
Γ Όμιλος Junior
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 19/11/17 10:00 ΝΙΚΑΣ Γ.  
90. ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Κυριακή 19/11/17 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
91. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 19/11/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 1-1
92. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ανθούσας Κυριακή 19/11/17 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. Αναβλήθηκε
93. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 19/11/17 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
Δ Όμιλος Junior
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σταμάτας Κυριακή 19/11/17 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-10
95. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 19/11/17 12:30    
96. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 19/11/17 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 2-2
97. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 19/11/17 12:30 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. 0-7
98. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Κυριακή 19/11/17 17:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. Αναβλήθηκε

Related posts

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ από τον 15ο τελικό του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ Θύελλα Ραφήνας-Μαρκό 6-5 στα πέναλτι

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα του κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 7/10 στην ΕΠΣΑΝΑ-Παραίτηση της Σταμάτας από αγώνα των Παίδων

Abola Team 3