Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι κλήσεις στις Μικτές Πειραιά για τα ματς με την Ανατολική Αττική (22/11)

Από την ΕΠΣ Πειραιά έγιναν οι εξής κλήσεις στις Μικτές Παίδων και Νέων για τα ματς της 22ας Νοεμβρίου με τα αντίστοιχα συγκροτήματα της Ανατολικής Αττικής:

Από τον προπονητή της Μικτής Παίδων Πειραιά κ. Θεολόγο Ρενιέρη και τους συνεργάτες του, κ.Αδάμο, κ. Πατινιώτη και κ. Βλαχογιάννη καλούνται  την Τετάρτη 22.11.2017 και ώρα 9.45 οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται στο γήπεδο Νεάπολης (θύρα από Γρ. Λαμπράκη) για αναχώρηση προς Δημοτικό Στάδιο Βάρης για τον αγώνα Παίδων ΕΠΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ στα πλαίσια της 3ης αγωνιστικής του πανελληνίου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων της Ε.Π.Ο.:

Ώρα έναρξης αγώνα: 12.30

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

2

ΔΑΛΛΑΣ                                             

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

3

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

4

ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ                                    

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ

5

ΚΑΛΥΚΑΣ                                          

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

6

ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ 

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

7

ΛΑΒΟΥΤΑΣ                       

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    

ΑΕΤΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

8

ΜΑΛΛΟΥΧΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΑΜΦΙΑΛΗ

9

ΜΠΟΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

10

ΜΠΟΜΠΟΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

11

ΜΠΟΥΡΔΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ

12

ΠΑΝΕΤΑΣ                                          

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

13

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ                         

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ

14

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   ΠΕΙΡΑΙΑ

15

ΣΤΕΛΛΟΣ                                          

ΖΗΣΗΣ

EΘΝΙΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

16

ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ                    

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

17

ΧΑΝΑΒΕΡΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΚΥΠΡΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

18

ΧΙΩΤΗΣ                                              

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΥΠΡΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

 

 

Από τον προπονητή της Μικτής  Νέων Πειραιά κ. Τέλη Μελά και τους συνεργάτες του, κ. Θ. Νικολούλη ,Γ .Αυγουλέα , Σ. Κυπραίο και Α. Ρούσσαλη  καλούνται  την Τετάρτη 22.11.2017 και ώρα 9.45 οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται στο γήπεδο Νεάπολης (θύρα από Γρ. Λαμπράκη) για αναχώρηση προς Δημοτικό Στάδιο Βάρης για τον αγώνα Νέων ΕΠΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ στα πλαίσια της 3ης αγωνιστικής του πανελληνίου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων της Ε.Π.Ο.:

Ώρα έναρξης αγώνα: 14.30

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

2

ΔΑΝΤΣΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΚΑΡΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

4

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ                   

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

5

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

6

ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

7

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

8

ΚΟΜΗΣ                               

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

9

ΚΟΡΕΝΤΙΟΣ

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

10

ΚΥΡΙΤΣΗΣ 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

11

ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

12

ΛΕΡΙΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

13

ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ             

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  

Α.Ο. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14

ΜΙΣΙΡΛΑΚΗΣ                   

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

15

ΜΟΣΧΟΣ                            

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

16

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ                   

ΜΑΡΙΟΣ             

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

17

ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

18

ΤΖΑΡΑΝΤΑΤ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

 

Related posts

Η ΕΠΣ Πειραιά για την αιμοδοσία, την λαχειοφόρο αγορά, τις ποινές παικτών και τις κλήσεις σε απολογία

Abola Team 3

Κλήσεις για τις 25/9 στις Μικτές Παίδων και Νέων του Πειραιά και ανακοίνωση της Επιτροπής Δημοσίων Σχέσεων

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 6/10 σε όλες τις κατηγορίες στον Πειραιά

Abola Team 2