32.4 C
Αθήνα
Ιούνιος 28, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι πρώτοι σκόρερ στις μέχρι τώρα αναμετρήσεις στα πρωταθλήματα Πειραιά και στο Κύπελλο

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ στα μέχρι τώρα ματς στα πρωταθλήματα του Πειραιά όπως και στο Κύπελλο έχει διαμορφωθεί ως εξής:

Κύπελλο

1. ΡΑΜΑ ΡΕΝΑΛΝΤΟ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 5
2. ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 3
3. ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 3
4. ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 3
5. ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 3
6. ΝΤΡΟΥΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 3
7. ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣ 3
8. ΣΑΜΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 3
9. ΣΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 3
10. RONDO ANXHELO ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 2

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος

1. ΒΡΑΧΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 7
2. ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 7
3. ΣΟΥΦΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 7
4. ΜΠΟΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 6
5. ΣΑΜΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 6
6. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 5
7. ΒΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΦΙΑΛΗ 4
8. ΔΑΝΑΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 4
9. ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 4
10. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 4

2ος όμιλος

1. ΟΣΜΑΝΑΙ ΓΚΕΡΤ ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ 8
2. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 7
3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ 5
4. ΜΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 5
5. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ 5
6. ΠΕΚΩΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ 5
7. ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΡΑΒΑΣ 5
8. SELMANAJ MARIO ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 4
9. ΡΑΜΑ ΡΕΝΑΛΝΤΟ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 4
10. ΡΑΜΦΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 4

 

Β’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

1. PASHA ERVIS ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 4
2. ΑΓΟΥΡΣΑΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 4
3. ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 4
4. ΠΛΗΘΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ 4
5. BLERAD STIEFNI ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 3
6. ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3
7. ΜΠΟΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 3
8. ΝΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3
9. ΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 3
10. ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 3

2ος όμιλος

1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 7
2. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 7
3. ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 6
4. ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 6
5. EL KADI IONNIS ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 5
6. ΤΟΤΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 5
7. ΤΣΙΡΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5
8. TAHIRAJ KLODIAN ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 4
9. TANKA KLEANT ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4
10. ΔΑΠΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 4

 

Γ’ κατηγορία

1. SHINDRE LEDION ΦΙΛΑΘΛΟΙ 7
2. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 7
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 6
4. ΠΕΡΙΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 6
5. ΡΟΥΣΙ ΕΡΑΛΝΤ ΦΙΛΑΘΛΟΙ 6
6. ΚΟΒΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 4
7. ΚΟΚΡΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 4
8. ΜΕΜΑΪΝΤΙΝΙ ΜΑΝΟΥΕΛ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 4
9. FASKO ONDRIT ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 3
10. ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ 3

Related posts

Κλήσεις Μικτών Παίδων και Νέων Πειραιά για 29/5 για φιλικό με Ολυμπιακό και προπόνηση

Abola Team 3

Την Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου η ημερίδα με θέμα «Ανάπτυξη Τμημάτων Υποδομής – Το μέλλον του Ποδοσφαίρου»

Ρένος Γιαμπουράς

Απλά Κορυδαλλός!

Abola Team