14.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές σε όλα τα πρωταθλήματα και των υποδομών του Σαββατοκύριακου (25/11 και 26/11) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (25 και 26/11) σε όλα τα πρωταθλήματα και των υποδομών στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Βούλας Σάββατο 25/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
2. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Άνοιξης Σάββατο 25/11/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
3. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Καλυβίων Σάββατο 25/11/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
4. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 26/11/17 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
5. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΜΑΡΚΟ Μαραθώνα Κυριακή 26/11/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
6. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 26/11/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 26/11/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
8. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βάρης Κυριακή 26/11/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
 
Β Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Ραφήνας Σάββατο 25/11/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
 
10. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Δροσιάς Σάββατο 25/11/17 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
11. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σταμάτας Σάββατο 25/11/17 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
12. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 25/11/17 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
13. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 26/11/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
14. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Αφιδνών Κυριακή 26/11/17 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
15. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Πολυδενδρίου Κυριακή 26/11/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
16. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κρυονερίου Κυριακή 26/11/17 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
17. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Βουλιαγμένης Τετάρτη 29/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
Γ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 25/11/17 15:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
19. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 25/11/17 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
20. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλάμου Σάββατο 25/11/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
 
21. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Νέας Μάκρης Σάββατο 25/11/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
 
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Συκαμίνου Κυριακή 26/11/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
23. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γέρακα Κυριακή 26/11/17 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
 
24. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 26/11/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
25. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αυλώνα Τετάρτη 29/11/17 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
Α Όμιλος Νέων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βάρης Σάββατο 25/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
27. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΡΚΟ Βούλας Σάββατο 25/11/17 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
28. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Κερατέας Σάββατο 25/11/17 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
29. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 25/11/17 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
30. ΜΑΡΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Τετάρτη 29/11/17 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Β Όμιλος Νέων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γέρακα Σάββατο 25/11/17 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
32. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 25/11/17 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.  
33. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Ραφήνας Σάββατο 25/11/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ.  
34. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 25/11/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.  
35. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Τετάρτη 29/11/17 15:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.  
Γ Όμιλος Νέων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 25/11/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
37. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 25/11/17 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
38. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Αγίου Στεφάνου Σάββατο 25/11/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ.  
Δ Όμιλος Νέων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 25/11/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
40. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καλάμου Σάββατο 25/11/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
41. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων Παλατίων Σάββατο 25/11/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
Α Όμιλος Παίδων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 26/11/17 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
43. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 26/11/17 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
44. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 26/11/17 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
45. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Κυριακή 26/11/17 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
46. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Καλυβίων Κυριακή 26/11/17 10:00 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.  
Β Όμιλος Παίδων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 26/11/17 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.  
48. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Κουβαρά Κυριακή 26/11/17 10:00 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.  
49. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 26/11/17 10:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
50. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΜΑΡΚΟ Ανθούσας Κυριακή 26/11/17 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
51. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 26/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.  
Γ Όμιλος Παίδων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Διονύσου Κυριακή 26/11/17 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
53. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 26/11/17 10:00 ΜΑΝΑΛΗΣ Α.  
54. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ραφήνας Κυριακή 26/11/17 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
55. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 26/11/17 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.  
56. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Τετάρτη 29/11/17 15:30    
57. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Ραφήνας Τετάρτη 29/11/17 15:30    
Δ Όμιλος Παίδων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 26/11/17 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
59. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καπανδριτίου Κυριακή 26/11/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
60. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 26/11/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.  
61. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 26/11/17 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
62. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Κυριακή 26/11/17 12:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
Α Όμιλος Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 25/11/17 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
64. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κερατέας Σάββατο 25/11/17 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
65. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αναβύσσου Σάββατο 25/11/17 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
66. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 25/11/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
67. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 25/11/17 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Βoca Αrena Σάββατο 25/11/17 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
69. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 25/11/17 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
70. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 25/11/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
71. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Διώνης Σάββατο 25/11/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
72. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Γλυκών Νερών Σάββατο 25/11/17 13:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 25/11/17 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
74. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 25/11/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
75. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΝΟΙΞΗ Ανθούσας Σάββατο 25/11/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
76. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 25/11/17 12:30 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 25/11/17 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
78. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 25/11/17 12:30 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.  
79. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 25/11/17 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.  
80. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Συκαμίνου Σάββατο 25/11/17 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
81. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κρυονερίου Σάββατο 25/11/17 12:30 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.  
Α Όμιλος Junior
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Κυριακή 26/11/17 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
83. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Καλυβίων Κυριακή 26/11/17 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
84. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 26/11/17 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
85. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 26/11/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
86. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 26/11/17 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
Β Όμιλος Junior
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 26/11/17 11:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.  
88. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗ Κυριακή 26/11/17 12:30 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
89. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Μαρκόπουλου Κυριακή 26/11/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
90. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 26/11/17 12:30    
91. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 26/11/17 12:30 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.  
92. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Βoca Αrena Τετάρτη 29/11/17 15:30 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
93. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Κωστέα-Γείτονα Τετάρτη 29/11/17 15:30 ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.  
Γ Όμιλος Junior
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Μαραθώνα Κυριακή 26/11/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
95. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Δροσιάς Κυριακή 26/11/17 12:30 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
96. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 26/11/17 12:30 ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.  
97. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΝΟΙΞΗ Γραμματικού Κυριακή 26/11/17 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
98. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Διονύσου Κυριακή 26/11/17 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
99. ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Άνοιξης Τετάρτη 29/11/17 15:30    
100. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Μαραθώνα Τετάρτη 29/11/17 15:30    
101. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ανθούσας Τετάρτη 29/11/17 15:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
Δ Όμιλος Junior
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 26/11/17 00:00    
103. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 26/11/17 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
104. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Νικολακάκη Κυριακή 26/11/17 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
105. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Καπανδριτίου Κυριακή 26/11/17 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
106. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 26/11/17 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.

Related posts

Πρωτέας: Απέκτησε τον έμπειρο τερματοφύλακα Παναγιώτη Παπουτσή

Abola Team 2

Έχει αποχωρήσει ο Γιώργος Πασιάκος από την τεχνική ηγεσία του Ολυμπιακού Λαυρίου

Abola Team 3

Νέα διοικητικά συμβούλια στον Παλληνιακό και στον Αυλώνα που πάει για άνοδο με Πετρόχειλο προπονητή

Abola Team 3