free page hit counter
11.4 C
Αθήνα
Ιανουάριος 27, 2023
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (25/11) σε όλες τις κατηγορίες στον Πειραιά

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (25/11) σε όλες τις κατηγορίες και των υποδομών στον Πειραιά, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 25/11/17 15:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-3
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 25/11/17 15:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 0-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 1-1
4. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 2-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-0
6. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 25/11/17 15:15 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 1-1
Γ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ. (Παρατηρητής: ΚΑΟΥΡΗΣ .) 1-2
8. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 25/11/17 15:15 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-0
Εφηβικό – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 25/11/17 17:15 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.  
10. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 25/11/17 17:15 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.  
11. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 25/11/17 17:30 ΤΣΑΝΟΣ Ι.  
Εφηβικό – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 25/11/17 10:45 ΒΑΛΒΗΣ Κ. 3-1
13. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 25/11/17 11:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ. 2-1
14. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 25/11/17 12:45 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 0-1
Εφηβικό – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 25/11/17 11:30 ΓΟΓΟΛΟΣ Μ. 2-0
16. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 25/11/17 12:45 ΒΑΛΒΗΣ Κ. 0-6
17. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 25/11/17 15:15 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 2-0
Εφηβικό – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 25/11/17 09:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. 2-0
19. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 25/11/17 09:30 ΓΟΓΟΛΟΣ Μ. 0-2
20. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 25/11/17 10:45 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.  
Εφηβικό – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 25/11/17 19:30 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.  
Εφηβικό – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 25/11/17 10:45 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΖΙΩΤΗΣ .. 3-1
23. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 25/11/17 13:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 2-1
Παιδικό – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 25/11/17 09:30 ΤΟΡΝΟΣ Ε.  
Παιδικό – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 25/11/17 11:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
26. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 25/11/17 13:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.  
27. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 25/11/17 17:15 ΔΟΥΛΗΣ Γ.  
Παιδικό – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 25/11/17 12:45 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. 3-3
29. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 25/11/17 17:30 ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.  
Παιδικό – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 25/11/17 12:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΖΙΩΤΗΣ .. 6-0

Related posts

Μεγάλη πρόκριση Εθνικού μέσα στη Νεάπολη

Nάσος Φακίδης

Τα αποτελέσματα του Κυπέλλου Πειραιά (22/9)

Abola Team

Η ενημέρωση της ΕΠΣ Πειραιά για τα πληρεξούσια στην Γ. Σ. και για τα σωματεία που θα συμμετάσχουν στο πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας

Abola Team 3