Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (25/11) στα ματς σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββάτου (25/11) σε όλες τις κατηγορίες και στις υποδομές της ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Βούλας Σάββατο 25/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
0-0
2. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Άνοιξης Σάββατο 25/11/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-0
3. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Καλυβίων Σάββατο 25/11/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-2
Κύπελλο Γ Φάση
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας Τετάρτη 22/11/17 14:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-4 παρ.
Β Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Ραφήνας Σάββατο 25/11/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
1-0
6. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Δροσιάς Σάββατο 25/11/17 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-0
7. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σταμάτας Σάββατο 25/11/17 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-0
8. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 25/11/17 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
Γ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 25/11/17 15:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 25/11/17 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-3
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλάμου Σάββατο 25/11/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
1-0
12. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Νέας Μάκρης Σάββατο 25/11/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
2-2
Α Όμιλος Νέων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βάρης Σάββατο 25/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 9-0
14. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΡΚΟ Βούλας Σάββατο 25/11/17 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 3-1
15. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Κερατέας Σάββατο 25/11/17 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
16. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 25/11/17 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 1-7
Β Όμιλος Νέων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γέρακα Σάββατο 25/11/17 10:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. 1-7
18. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 25/11/17 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ. 0-0
19. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Ραφήνας Σάββατο 25/11/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ. 2-3
20. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 25/11/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ. 1-2
Γ Όμιλος Νέων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 25/11/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-1
22. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 25/11/17 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 0-3
23. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Αγίου Στεφάνου Σάββατο 25/11/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ.  
Δ Όμιλος Νέων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 25/11/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
25. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καλάμου Σάββατο 25/11/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-2
26. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων Παλατίων Σάββατο 25/11/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 1-0
Α Όμιλος Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 25/11/17 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 3-1
28. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κερατέας Σάββατο 25/11/17 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 0-5
29. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αναβύσσου Σάββατο 25/11/17 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 1-8
30. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 25/11/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
31. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 25/11/17 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 9-0
Β Όμιλος Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Βoca Αrena Σάββατο 25/11/17 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 5-1
33. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 25/11/17 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-2
34. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 25/11/17 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 8-0
35. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Διώνης Σάββατο 25/11/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 1-0
36. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Γλυκών Νερών Σάββατο 25/11/17 13:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 25/11/17 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
38. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 25/11/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
39. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΝΟΙΞΗ Ανθούσας Σάββατο 25/11/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
40. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 25/11/17 12:30 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 1-0
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 25/11/17 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 3-2
42. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 25/11/17 12:30 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.  
43. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 25/11/17 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 3-2
44. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Συκαμίνου Σάββατο 25/11/17 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 1-6
45. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κρυονερίου Σάββατο 25/11/17 12:30 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. 0-3

Related posts

Την Παρασκευή (20/1) στο Λαύριο η νέα σχολή διαιτησίας της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (10 και 11/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Ανακοίνωση από την Επιτροπή Διαιτησίας

Ρένος Γιαμπουράς