11.6 C
Αθήνα
Απρίλιος 9, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (25 και 26/11) σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (25 και 26/11) σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ και στις υποδομές σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-3
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 25/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 3-0
3. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-2
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-3
5. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-0
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 1-4
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 0-0
8. ΡΟΥΦ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 1-1
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 1-1
11. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 0-1
12. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 25/11/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
13. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 3-1
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 26/11/17 11:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-0
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 2-1
16. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π. 2-0
18. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-0
19. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 25/11/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-2
20. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 26/11/17 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-2
21. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 26/11/17 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-2
22. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΙΩΤΗ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 3-2
23. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/11/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-0
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 3-0
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-1
27. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-0
28. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-1
29. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/11/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-3
30. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 0-1
31. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 26/11/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 2-0
32. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ. 3-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-0
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-0
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΥΡΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-2
36. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 25/11/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-2
37. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 26/11/17 12:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-1
38. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-1
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 3-0
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 0-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-0
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 25/11/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-3
43. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 26/11/17 09:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 0-6
44. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/11/17 09:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-0
45. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 26/11/17 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 2-1
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 26/11/17 09:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 1-0
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 1-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 2-1
49. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-3
50. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 26/11/17 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 0-6
51. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 26/11/17 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-2
52. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 26/11/17 14:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-4
53. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 26/11/17 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 6-0
55. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 4-1
56. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 26/11/17 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 1-1
57. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 26/11/17 12:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-2
58. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/11/17 15:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 3-1
59. ΑΡΙΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-1
61. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/11/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 0-0
62. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 26/11/17 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 3-2
63. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/11/17 12:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-4
64. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 3-1
65. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-0
Νέων 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/11/17 09:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
67. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/11/17 09:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 5-0
68. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 25/11/17 09:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 4-0
69. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 25/11/17 10:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-1
70. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/11/17 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-2
71. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/11/17 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-2
Νέων 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 25/11/17 09:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 0-4
73. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 10:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-0
74. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 25/11/17 11:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-1
75. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 12:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-2
76. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/11/17 17:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-1
77. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 25/11/17 17:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-3
Νέων 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/11/17 09:00 ΙΣΣΑ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-3
79. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 25/11/17 11:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 7-1
80. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 2-1
81. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 26/11/17 09:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-2
82. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 26/11/17 17:15 ΖΥΓΑΣ Π., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
83. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 26/11/17 20:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
84. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 26/11/17 20:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
Νέων 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/11/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 3-2
86. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 17:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β. 3-1
87. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/11/17 17:15 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-2
88. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 26/11/17 17:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
89. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 26/11/17 17:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
90. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 26/11/17 19:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
Νέων 5ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 11:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-1
92. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 25/11/17 14:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 3-0
93. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/11/17 17:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-4
94. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 14:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 1-1
95. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 20:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
Νέων 6ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 25/11/17 09:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-2
97. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 25/11/17 11:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-2
98. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 25/11/17 14:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 5-0
99. ΡΟΥΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 25/11/17 17:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 6-3
100. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 26/11/17 10:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 0-3
101. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 26/11/17 18:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Νέων 7ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/11/17 10:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-1
103. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/11/17 12:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-2
104. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 26/11/17 10:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 3-2
105. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 26/11/17 10:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 4-1
106. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΥΡΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 26/11/17 12:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 6-0
107. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 26/11/17 12:45 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-2
Νέων 8ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 26/11/17 17:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
109. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/11/17 17:15 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.  
110. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 26/11/17 17:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
111. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 26/11/17 17:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
112. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/11/17 19:15 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 25/11/17 10:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 5-1
114. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/11/17 17:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 5-0
115. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/11/17 19:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-2
116. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 26/11/17 18:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
117. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 26/11/17 19:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
118. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 26/11/17 19:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 25/11/17 09:45 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 2-0
120. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 25/11/17 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
121. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 25/11/17 12:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-1
122. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 25/11/17 17:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 2-3
123. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 17:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-9
124. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 26/11/17 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-2
125. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 26/11/17 20:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
126. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 25/11/17 11:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 2-2
127. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 25/11/17 13:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-5
128. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/11/17 17:30 ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 0-1
129. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 25/11/17 19:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
130. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/11/17 10:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-0
131. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 26/11/17 19:30 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
Παίδων 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
132. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 25/11/17 11:00 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 1-6
133. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 25/11/17 11:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-2
134. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 25/11/17 11:45 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-1
135. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΒΥΡΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 25/11/17 17:30 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 3-0
136. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 25/11/17 17:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 1-1
137. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 25/11/17 18:00 ΣΑΡΡΗΣ Α. 1-0
138. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 26/11/17 19:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
Παίδων 5ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
139. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 09:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-0
140. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 17:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-0
141. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 25/11/17 18:00 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 0-1
142. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 25/11/17 19:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-1
143. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΕΥΚΗ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Κυριακή 26/11/17 09:00 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 5-1
144. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 12:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 1-5
Παίδων 6ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
145. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 25/11/17 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-6
146. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/11/17 19:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 3-4
147. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 25/11/17 20:15 ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-0
148. ΡΟΥΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 26/11/17 17:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
149. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 17:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
150. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 19:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
151. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/11/17 20:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
152. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 25/11/17 09:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-4
153. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 25/11/17 17:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-6
154. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 25/11/17 19:15 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 1-1
155. ΡΟΥΦ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 25/11/17 19:30 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 1-1
156. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 26/11/17 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
157. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/11/17 18:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
158. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 25/11/17 11:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-1
159. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/11/17 13:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 0-3
160. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 25/11/17 18:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-0
161. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 19:15 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-1
162. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 09:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-8
163. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 26/11/17 13:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 6-1
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
164. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 25/11/17 09:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 1-1
165. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΕΥΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/11/17 10:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-1
166. ΑΕΚ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 25/11/17 11:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-2
167. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 09:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-2
168. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 11:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 1-3
169. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 26/11/17 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 7-1
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
170. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/11/17 12:45 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-1
171. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 25/11/17 17:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-1
172. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 19:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-1
173. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/11/17 20:15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-2
174. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 26/11/17 11:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 8-0
175. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/11/17 17:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
176. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 26/11/17 18:45 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
177. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 25/11/17 13:15 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-4
178. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 25/11/17 16:15 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 2-0
179. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 25/11/17 16:30 ΣΑΡΡΗΣ Α. 0-7
180. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 25/11/17 17:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 4-2
181. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 26/11/17 10:30 ΙΣΣΑ Α. 0-4
182. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 26/11/17 17:15 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
183. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 25/11/17 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 3-1
184. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 25/11/17 11:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 2-0
185. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 25/11/17 11:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-0
186. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 25/11/17 17:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 3-0
187. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 25/11/17 17:45 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 6-0
188. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 26/11/17 12:00 ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 2-1
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
189. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/11/17 19:15 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-0
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
190. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 25/11/17 12:45 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.

Related posts

Τα αποτελέσματα της ΕΠΣΑ (Κυριακή 6/10)

Abola Team

Απογοητευτικός… νικητής

Κωνσταντίνος Περούλης

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 0-0: Τα στιγμιότυπα

Κωνσταντίνος Ράπτης