28 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 23, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (2 και 3/12) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (2 και 3/12) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 02/12/17 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
3-0
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 02/12/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-2
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 02/12/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-2
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 03/12/17 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
3-1
5. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 03/12/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
3-1
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Γλυκών Νερών Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
0-0
7. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 03/12/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
1-0
8. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Βάρης Κυριακή 03/12/17 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5-0
Β Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 02/12/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
1-0
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 02/12/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
11. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αναβύσσου Κυριακή 03/12/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΜΑΝΤΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
3-0
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 03/12/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
2-1
13. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 03/12/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-1
14. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
3-0
15. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γέρακα Κυριακή 03/12/17 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
1-0
16. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Κυριακή 03/12/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
1-3
Γ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Διονύσου Σάββατο 02/12/17 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-2
18. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Κουβαρά Σάββατο 02/12/17 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-4
19. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Ανθούσας Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
5-0
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Γραμματικού Κυριακή 03/12/17 15:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
2-2
21. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βούλας Κυριακή 03/12/17 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
1-1
22. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
0-2 
23. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Αυλώνα Κυριακή 03/12/17 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
2-0
Α Όμιλος Νέων
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Σάββατο 02/12/17 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
25. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παπασιδέρη Σάββατο 02/12/17 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 1-6
26. ΜΑΡΚΟ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 02/12/17 10:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α. 0-0
27. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 02/12/17 10:00 ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΕΚΑΣ Α. 2-1
Β Όμιλος Νέων
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γέρακα Σάββατο 02/12/17 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ. 1-4
29. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 02/12/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 1-1
30. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 02/12/17 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 2-4
31. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 02/12/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 0-3
Γ Όμιλος Νέων
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Γραμματικού Σάββατο 02/12/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 3-8
33. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 02/12/17 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 1-2
Δ Όμιλος Νέων
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 02/12/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε. 5-0
35. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Καλάμου Σάββατο 02/12/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 2-4
36. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 02/12/17 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 2-0
Α Όμιλος Παίδων
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Κυριακή 03/12/17 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 0-2
38. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 03/12/17 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ. 6-0
39. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 03/12/17 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 4-0
40. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βάρης Κυριακή 03/12/17 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-0
41. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 03/12/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 0-2
Β Όμιλος Παίδων
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κουβαρά Κυριακή 03/12/17 10:00 ΜΑΝΤΑΣ Ι. 2-8
43. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 03/12/17 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 2-2
44. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Ανθούσας Κυριακή 03/12/17 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 1-3
45. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 03/12/17 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
46. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 03/12/17 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.  
Γ Όμιλος Παίδων
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διονύσου Κυριακή 03/12/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 0-1
48. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 03/12/17 10:00 ΝΙΚΑΣ Γ.  
49. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ραφήνας Κυριακή 03/12/17 10:00 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 3-0
50. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 03/12/17 10:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
Δ Όμιλος Παίδων
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Συκαμίνου Κυριακή 03/12/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. 4-0
52. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 03/12/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 0-2
53. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 03/12/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 1-2
54. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 03/12/17 10:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β. 1-2
55. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 03/12/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. 1-4
Α Όμιλος Παμπαίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 02/12/17 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 0-2
57. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/12/17 12:30 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β. 0-9
58. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 02/12/17 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 10-0
59. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Σάββατο 02/12/17 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-2
60. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 02/12/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βoca Αrena Σάββατο 02/12/17 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 0-2
62. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γέρακα Σάββατο 02/12/17 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 5-1
63. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 02/12/17 12:30 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
64. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΜΑΡΚΟ Βoca Αrena Σάββατο 02/12/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 3-0
65. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 02/12/17 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α. 0-7
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Διονύσου Σάββατο 02/12/17 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 6-0
67. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 02/12/17 12:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 7-2
68. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ραφήνας Σάββατο 02/12/17 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 6-0
69. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 02/12/17 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 1-6
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Νέων Παλατίων Σάββατο 02/12/17 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 2-4
71. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 02/12/17 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 7-0
72. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 02/12/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 4-0
73. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 02/12/17 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 4-2
74. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ BATISTA Σάββατο 02/12/17 12:30 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 0-2
Α Όμιλος Junior
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 03/12/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
76. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 03/12/17 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ.  
77. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 03/12/17 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
78. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βάρης Κυριακή 03/12/17 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
79. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Κερατέας Κυριακή 03/12/17 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 1-7
Β Όμιλος Junior
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Planet Cosmos Κυριακή 03/12/17 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ. 4-1
81. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 03/12/17 11:30 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
82. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Βoca Αrena Κυριακή 03/12/17 12:30 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ. 0-5
83. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ ΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗ Κυριακή 03/12/17 12:30 ΜΑΝΑΛΗΣ Α.  
Γ Όμιλος Junior
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 02/12/17 10:00    
85. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 03/12/17 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 0-4
86. ΑΝΟΙΞΗ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Άνοιξης Κυριακή 03/12/17 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 2-1
87. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Μαραθώνα Κυριακή 03/12/17 12:30 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. 6-0
88. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 03/12/17 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
89. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 03/12/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 5-2
Δ Όμιλος Junior
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σταμάτας Κυριακή 03/12/17 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 0-2
91. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 03/12/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
92. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 03/12/17 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
93. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 03/12/17 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 0-7

Related posts

Ατλαντίδα-Μαρκό 0-2 στο Κύπελλο

Abola Team 3

Το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής (25/3) για τα ματς της Β’ κατηγορίας της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Εκδήλωση τιμής για τα μέλη της ΕΠΣΑΝΑ που έχουν φύγει από την ζωή

Abola Team 3