free page hit counter
11.4 C
Αθήνα
Ιανουάριος 27, 2023
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (2 και 3/12) στην ΕΠΣA

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (2 και 3/12) στην ΕΠΣΑ σε όλες τις κατηγορίες σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 4-0
3. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-2
4. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α. 3-1
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 03/12/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-0
6. ΡΟΥΦ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 1-1
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/12/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 1-2
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΕΥΚΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-5
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-0
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 2-3
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-1
13. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-3
14. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 0-0
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 03/12/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-0
16. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-0
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΩΤΗ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 0-0
19. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 03/12/17 11:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-1
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/12/17 12:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α. 2-2
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 1-0
22. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΖΥΓΑΣ Π. 2-4
23. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 3-3
24. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/12/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 2-0
26. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 5-0
27. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-2
28. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1-0
29. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
30. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-2
31. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
32. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 02/12/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-0
34. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/12/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 1-5
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 2-1
36. ΒΥΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/12/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 0-0
37. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 0-1
38. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-0
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 2-0
40. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 3-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-0
42. ΠΟΨ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-0
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 02/12/17 15:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-0
44. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-2
45. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/12/17 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-1
46. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/12/17 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-3
47. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-4
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-2
49. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-4
50. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 02/12/17 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 5-0
51. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/12/17 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-0
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/17 09:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 4-2
53. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΡΙΩΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 4-0
55. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/12/17 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-1
56. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/12/17 09:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 3-1
57. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/12/17 09:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-3
58. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/12/17 09:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 2-1
59. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/12/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/12/17 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-3
61. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/12/17 12:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-4
62. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/17 12:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-0
63. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-1
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 03/12/17 15:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 1-6
65. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-5
Νέων 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 02/12/17 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 2-0
67. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/12/17 09:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-3
68. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 10:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 0-1
69. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 17:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
70. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/12/17 17:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
Νέων 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 02/12/17 09:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 3-0
72. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/12/17 09:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 0-2
73. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 02/12/17 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-3
74. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 02/12/17 17:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 4-2
75. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 17:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-1
76. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 03/12/17 18:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Νέων 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 02/12/17 00:00   0-3 α.α.
78. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/12/17 17:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-3
79. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 17:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 1-3
80. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 19:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-5
81. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/12/17 20:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-2
82. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:15 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-2
83. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/12/17 17:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
Νέων 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 02/12/17 09:45 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-0
85. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/12/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-6
86. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/12/17 11:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 4-0
87. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 17:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 4-0
88. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/12/17 17:30 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-0
89. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/17 17:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
Νέων 5ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 02/12/17 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-0
91. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 02/12/17 12:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 0-1
92. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 03/12/17 09:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-5
93. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/12/17 18:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
94. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/12/17 20:00 ΙΣΣΑ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
Νέων 6ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 10:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 1-5
96. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/12/17 11:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 2-0
97. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 02/12/17 12:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-0
98. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 02/12/17 18:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-2
99. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 03/12/17 17:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
100. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 03/12/17 19:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
Νέων 7ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/12/17 12:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
102. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/12/17 17:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 1-1
103. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/12/17 18:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-4
104. ΒΥΡΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 03/12/17 13:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-2
105. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/12/17 19:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
106. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/12/17 20:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
Νέων 8ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
107. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/12/17 13:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-1
108. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 02/12/17 19:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 2-0
109. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 03/12/17 17:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
110. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/12/17 17:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
111. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 03/12/17 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/12/17 11:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-0
113. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/12/17 11:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-1
114. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 02/12/17 19:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-1
115. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 03/12/17 09:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 3-0
116. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/12/17 19:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 02/12/17 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 6-0
118. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/12/17 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-3
119. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 10:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 0-5
120. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/12/17 17:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-1
121. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 19:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-0
122. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 03/12/17 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 4-2
123. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 03/12/17 12:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 3-0
Παίδων 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/12/17 10:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-3
125. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 02/12/17 10:30 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 0-1
126. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/12/17 12:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-0
127. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 0-1
128. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 02/12/17 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 3-0
129. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/12/17 19:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
Παίδων 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
130. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/12/17 09:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 5-0
131. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 02/12/17 10:45 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 2-0
132. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 02/12/17 14:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 2-1
133. ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/12/17 18:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-8
134. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/12/17 19:45 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 4-1
135. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/12/17 10:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 0-1
136. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 03/12/17 13:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 2-4
Παίδων 5ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
137. ΠΕΥΚΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 02/12/17 17:15 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 1-1
138. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 03/12/17 10:45 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-2
139. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 03/12/17 11:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-3
140. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 03/12/17 17:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
141. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/12/17 19:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
142. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 20:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Παίδων 6ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
143. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/12/17 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
144. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/12/17 17:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-1
145. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 03/12/17 10:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-2
146. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΡΟΥΦ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 17:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
147. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/12/17 18:45 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
148. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/12/17 20:15 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
149. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/17 20:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
150. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 02/12/17 10:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-0
151. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 02/12/17 11:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 4-0
152. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 02/12/17 11:45 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 0-8
153. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 02/12/17 12:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 7-2
154. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/12/17 13:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-3
155. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/12/17 17:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
156. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 02/12/17 09:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-1
157. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 12:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-3
158. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 02/12/17 12:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-1
159. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 02/12/17 17:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 3-3
160. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/12/17 19:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-4
161. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 12:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
162. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 02/12/17 09:00 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 4-0
163. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/12/17 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 5-0
164. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕΚ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/12/17 11:15 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 3-0
165. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 02/12/17 11:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-6
166. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/12/17 11:45 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 1-0
167. ΠΕΥΚΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 02/12/17 12:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 2-0
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
168. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/12/17 10:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-1
169. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/12/17 17:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-1
170. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/12/17 19:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 7-1
171. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/12/17 20:00 ΙΣΣΑ Α. 1-3
172. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 10:30 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 3-1
173. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/12/17 17:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
174. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/17 19:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
175. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 02/12/17 09:30 ΖΥΓΑΣ Π. 5-2
176. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/12/17 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-3
177. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/12/17 10:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-0
178. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 02/12/17 17:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 4-1
179. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 02/12/17 17:45 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 6-1
180. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 03/12/17 10:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 8-0
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/12/17 11:30 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 0-2
182. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 02/12/17 12:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-1
183. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/12/17 14:45 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-10
184. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/12/17 18:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-6
185. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 03/12/17 12:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 2-1
186. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/12/17 12:45 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-3
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
187. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/12/17 12:45 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-3
188. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 02/12/17 13:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 4-0
189. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/12/17 17:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
190. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/12/17 17:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
191. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 19:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
192. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 02/12/17 11:00 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 6-2
193. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 02/12/17 12:45 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 4-1
194. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 02/12/17 15:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 3-3
195. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/12/17 19:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-8
196. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/12/17 17:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
197. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 02/12/17 10:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 3-1
198. ΠΕΥΚΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 02/12/17 11:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-0
199. ΑΕΚ – ΠΟΨ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 02/12/17 13:45 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 11-0
200. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 1-3
201. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/12/17 10:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 5-3
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
202. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/12/17 12:45 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-2
203. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/12/17 18:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 4-3
204. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/12/17 18:45 ΙΣΣΑ Α. 1-0
205. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 19:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 5-0
206. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 12:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 0-5
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
207. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 02/12/17 13:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-1
208. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/12/17 13:15 ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 0-2
209. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/12/17 19:30 ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 3-0
210. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/12/17 17:15 ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
211. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 02/12/17 11:00 ΖΥΓΑΣ Π.  
212. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 02/12/17 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-3
213. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 02/12/17 16:30 ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-3
214. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/12/17 09:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α. 2-2
215. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 03/12/17 10:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 2-4

Related posts

ΕΠΣΑ: Η αγωνιστική κίνηση σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγοριία

Abola Team

ΑΕ Μεταμόρφωσης-Κεραυνός Πετρούπολης 3-4 στα πέναλτι

Abola Team 3

ΕΠΣΑ: Οι δηλώσεις συμμετοχής για το κύπελλο…

Abola Team