26.7 C
Αθήνα
Ιούνιος 29, 2022
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην ΕΠΣΑΝΑ και η μεταφορά της έναρξης του ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ PROJUNIOR

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην ΕΠΣΑΝΑ έχει ως εξής:

 

 

Α Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Άνοιξης Σάββατο 09/12/17 15:00    
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΚΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 09/12/17 15:00    
3. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 09/12/17 15:00    
4. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 09/12/17 15:00    
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κερατέας Κυριακή 10/12/17 15:00    
6. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 10/12/17 15:00    
7. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βούλας Κυριακή 10/12/17 15:00    
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Μαραθώνα Κυριακή 10/12/17 15:00    
Β Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Σταμάτας Σάββατο 09/12/17 15:00    
10. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 09/12/17 15:00    
11. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 09/12/17 15:00    
12. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Δροσιάς Σάββατο 09/12/17 15:00    
13. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 10/12/17 15:00    
14. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 10/12/17 15:00    
15. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αφιδνών Κυριακή 10/12/17 15:00    
16. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 10/12/17 15:00    
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 09/12/17 15:00    
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 09/12/17 15:00    
19. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Αφιδνών Σάββατο 09/12/17 15:00    
20. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 09/12/17 15:00    
21. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γέρακα Κυριακή 10/12/17 15:00    
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 10/12/17 15:00    
23. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 10/12/17 15:00    
Α Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΜΑΡΚΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 09/12/17 00:00    
25. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Βάρης Σάββατο 09/12/17 10:00    
26. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κερατέας Σάββατο 09/12/17 10:00    
27. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 09/12/17 10:00    
Β Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 09/12/17 10:00    
29. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 09/12/17 10:00    
30. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 09/12/17 10:00    
31. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 09/12/17 10:00    
Γ Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 09/12/17 00:00    
33. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 09/12/17 00:00    
34. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Άννας Σάββατο 09/12/17 10:00    
35. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 09/12/17 10:00    
Δ Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 09/12/17 00:00    
37. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 09/12/17 10:00    
38. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καπανδριτίου Σάββατο 09/12/17 10:00    
39. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Συκαμίνου Σάββατο 09/12/17 10:00    
Α Όμιλος Παίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βάρης Κυριακή 10/12/17 10:00    
41. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Κυριακή 10/12/17 10:00    
42. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αναβύσσου Κυριακή 10/12/17 10:00    
43. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 10/12/17 10:00    
44. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 10/12/17 11:00    
Β Όμιλος Παίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 10/12/17 10:00    
46. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 10/12/17 10:00    
47. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 10/12/17 10:00    
48. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Μαρκόπουλου Κυριακή 10/12/17 10:00    
49. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 10/12/17 10:00    
Γ Όμιλος Παίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 10/12/17 10:00    
51. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 10/12/17 10:00    
52. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Δροσιάς Κυριακή 10/12/17 10:00    
53. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Ραφήνας Κυριακή 10/12/17 10:00    
Δ Όμιλος Παίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Κυριακή 10/12/17 09:00    
55. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αφιδνών Κυριακή 10/12/17 10:00    
56. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 10/12/17 10:00    
57. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 10/12/17 11:00    
58. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 10/12/17 13:00    
Α Όμιλος Παμπαίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 09/12/17 12:30    
60. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βούλας Σάββατο 09/12/17 12:30    
61. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 09/12/17 12:30    
62. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κερατέας Σάββατο 09/12/17 12:30    
63. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βάρης Σάββατο 09/12/17 12:30    
Β Όμιλος Παμπαίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βoca Αrena Σάββατο 09/12/17 10:00    
65. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Διώνης Σάββατο 09/12/17 12:30    
66. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 09/12/17 12:30    
67. ΜΑΡΚΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Μαρκόπουλου Σάββατο 09/12/17 12:30    
68. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Βoca Αrena Σάββατο 09/12/17 12:30    
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 09/12/17 12:30    
70. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 09/12/17 12:30    
71. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 09/12/17 12:30    
72. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ραφήνας Σάββατο 09/12/17 12:30    
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 09/12/17 12:30    
74. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 09/12/17 12:30    
75. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καπανδριτίου Σάββατο 09/12/17 12:30    
76. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 09/12/17 12:30    
77. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 09/12/17 12:30    
Α Όμιλος Junior
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 10/12/17 12:30    
79. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 10/12/17 12:30    
80. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 10/12/17 12:30    
81. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 10/12/17 12:30    
82. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Καλυβίων Κυριακή 10/12/17 12:30    
Β Όμιλος Junior
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 10/12/17 12:30    
84. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 10/12/17 12:30    
85. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΑΡΚΟ Βoca Αrena Κυριακή 10/12/17 12:30    
86. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 10/12/17 12:30    
Γ Όμιλος Junior
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γραμματικού Κυριακή 10/12/17 12:30    
88. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 10/12/17 12:30    
89. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Κυριακή 10/12/17 12:30    
90. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 10/12/17 12:30    
91. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Δροσιάς Κυριακή 10/12/17 12:30    
Δ Όμιλος Junior
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 10/12/17 12:30    
93. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Συκαμίνου Κυριακή 10/12/17 12:30    
94. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 10/12/17 12:30    
95. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Νικολακάκη Κυριακή 10/12/17 12:30

Εξάλλου η ΕΠΣΑΝΑ σχετικά με την έναρξη του πρωταθλήματος PROJUNIOR αναφέρει:

Σεβόμενοι τα αιτήματα των σωματείων  της  Ένωσης μας , σας ενημερώνουμε ότι η έναρξη του πρωταθλήματος PROJUNIOR μεταφέρεται για τον Ιανουάριο του 2018. Η ακριβής ημερομηνία έναρξης θα κοινοποιηθεί με νεότερη ανακοίνωση.  

Αιτήματα συμμετοχής για το πρωτάθλημα PROJUNIOR θα γίνονται δεκτά έως την Παρασκευή 05/01/2018.

 

Διευκρινίζουμε ότι δεν επιτρέπεται η συμμετοχή σωματείων σε ιδιωτικά τουρνουά που δεν έχουν την αιγίδα της Ένωσης. Σε αντίθετη περίπτωση θα ισχύουν οι προβλεπόμενες από τον Κανονισμό κυρώσεις.

Related posts

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 27 και 28/10 στην ΕΠΣΑΝΑ

Ρένος Γιαμπουράς

Η ΕΠΣΑΝΑ για το πρόγραμμα του τριημέρου της Καθαράς Δευτέρας και για τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Abola Team 3

Σαρωτικός ο ΑΟ Κερατέας

Abola Team