15.7 C
Αθήνα
Οκτώβριος 29, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) και του Κυπέλλου (6,7/12) στον Πειραιά, η ενημέρωση για την αθλητιατρική ημερίδα και η κλήση στις Μικτές για τα ματς με Δ. Αττική

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) και του Κυπέλλου (6,7/12) στον Πειραιά έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 09/12/17 15:00    
2. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 10/12/17 12:00    
3. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 10/12/17 15:00    
4. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 10/12/17 15:00    
5. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00    
6. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00    
7. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:30    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 09/12/17 15:00    
9. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 09/12/17 15:15    
10. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:15    
11. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 10/12/17 12:30    
12. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 10/12/17 13:00    
13. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 10/12/17 15:00    
14. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 10/12/17 15:00    
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (4ος Διαιτητής: ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ. – β Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.) ΜΟΣΧΑΤΟΥ Τετάρτη 06/12/17 15:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)  
16. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (4ος Διαιτητής: ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ. – β Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ Σ.) ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Τετάρτη 06/12/17 15:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)  
17. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Τετάρτη 06/12/17 15:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
18. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Πέμπτη 07/12/17 15:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Νέων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. Ε.Π.Σ.Αν.Αττικής – Ε.Π.Σ.Αθηνών   Τετάρτη 06/12/17 14:30    
20. Ε.Π.Σ.Πειραιά – Ε.Π.Σ.Δυτ.Αττικής ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Τετάρτη 06/12/17 14:30    
Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Παίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. Ε.Π.Σ.Αν.Αττικής – Ε.Π.Σ.Αθηνών   Τετάρτη 06/12/17 12:30    
22. Ε.Π.Σ.Πειραιά – Ε.Π.Σ.Δυτ.Αττικής ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Τετάρτη 06/12/17 12:30

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η προγραμματισμένη αθλητιατρική ημερίδα με θέμα “Ποδόσφαιρο και Διαβήτης” την Παρασκευή 1/12 στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πειραιά. Η ανταπόκριση των πειραϊκών σωματείων και παραγόντων έδωσε ιδιαίτερη λάμψη στην ημερίδα , με τον  Πρόεδρο της Υγειονομικής επιτροπής της Ε.Π.Σ.Π., γιατρό Αντώνη Λεμονή  για άλλη μια φορά να τονίζει στην ομιλία του ότι η Υγεία και η Ασφάλεια τον αθλητών είναι οι σημαντικότεροι παράγοντες στον αθλητισμό . Παρουσία των μελών της Ε.Π.Σ.Π. και του Προέδρου της Υγειονομικής επιτροπής, δόθηκαν από την αθλητιατρική εταιρία “Medic Sports” σε όλους τους παρευρισκομένους βεβαιώσεις παρακολούθησης και δωρεάν Μετρητής γλυκόζης αίματος. Η συγκεκριμένη κίνηση αποδεικνύει για πολλοστή φορά την μεγάλη προσφορά της Υγειονομικής Επιτροπής της Ε.Π.Σ.Π. προς το Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο.

 

Από την Ε.Ε. της Ε.Π.Σ. Πειραιά το παρόν έδωσαν ο Γενικός Γραμματέας κ. Γιάννης Σπάθας, ο β’ Αντιπρόεδρος κ. Μαρούλης Απόστολος, ο Ταμίας κ. Γιάννης Σταματάτος, το μέλος και Πρόεδρος της Επιτροπής Διαιτησίας και Παρατηρητών κ. Λουκάς Κανδύλης , το μέλος και Πρόεδρος της Επιτροπής Στατιστικής, Ανάπτυξης και Κυπέλλου κ. Γιάννης Ποντίκης καθώς και ο Αναπληρωτής Πρόεδρος της Επιτροπής Διαιτησίας κ. Χαράλαμπος Μοιραδωράκης.

 

Από τον προπονητή της Μικτής Παίδων Πειραιά κ. Θεολόγο Ρενιέρη και τους συνεργάτες του, κ. Πατινιώτη και κ. Βλαχογιάννη καλούνται την Τετάρτη 6-12-2017 οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται στο γήπεδο Σιταποθηκών για τον αγώνα Παίδων Ε.Π.Σ.Πειραιά – Ε.Π.Σ. Δυτικής Αττικής  στα πλαίσια της 4ης αγωνιστικής του πανελληνίου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων της Ε.Π.Ο.:

(Συγκέντρωση στα αποδυτήρια ώρα 11:15 – Ώρα έναρξης αγώνα 12:30)

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΣ                             

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

2

ΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

3

ΔΑΛΛΑΣ                                

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

4

ΔΕΡΒΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

5

ΔΗΜΟΥ                                  

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

6

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

7

ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΜΟΣΧ.

8

ΚΑΛΥΚΑΣ                              

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

9

ΛΑΒΟΥΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

10

ΜΑΝΔΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

11

ΜΠΟΥΡΔΟΣ               

ΑΝΤΩΝΙΟΣ    

ΑΜΦΙΑΛΗ

12

ΠΑΝΕΤΑΣ                              

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

13

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ                 

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ

14

ΣΤΕΛΛΟΣ                              

ΖΗΣΗΣ

EΘΝΙΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

15

ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ            

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

16

ΦΛΩΚΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

17

ΧΑΝΑΒΕΡΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

18

ΧΙΩΤΗΣ                                 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

 

Από τον προπονητή της Μικτής  Νέων Πειραιά κ. Τέλη Μελά και τους συνεργάτες του, κ. Θ. Νικολούλη , Σ. Κυπραίο και Α. Ρούσσαλη καλούνται την Τετάρτη 6-12-2017 οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται στο γήπεδο Σιταποθηκών για τον αγώνα Νέων  Ε.Π.Σ.Πειραιά – Ε.Π.Σ. Δυτικής Αττικής  στα πλαίσια της 4ης αγωνιστικής του πανελληνίου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων της Ε.Π.Ο.:

(Συγκέντρωση στα αποδυτήρια ώρα 13:15 – Ώρα έναρξης αγώνα 14:30)

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΜΑΔΑ

1

ΔΑΓΚΑΚΗΣ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΕΝΩΣΗ  ΚΑΜΙΝΙΩΝ

2

ΔΑΝΤΣΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΚΑΡΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                     

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

4

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ            

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

5

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΕΝΩΣΗ  ΚΑΜΙΝΙΩΝ

6

ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ           

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

7

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ           

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

8

ΚΟΜΗΣ                      

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

9

ΚΟΡΕΝΤΙΟΣ

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

10

ΚΥΡΙΤΣΗΣ 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

11

ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

12

ΛΕΡΙΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

13

ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ        

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 

Α.Ο. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14

ΜΙΣΙΡΛΑΚΗΣ            

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ         

15

ΜΟΣΧΟΣ                    

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

16

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ            

ΜΑΡΙΟΣ         

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

17

ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΕΟΙ  ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

18

ΤΖΑΡΑΝΤΑΤ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related posts

ΕΠΣΠ ΜΙΚΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ κ.Γιώργος Κουνιάς.VIDEO

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (18 & 19/3) στον Πειραιά

Abola Team 3

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ: Το σημερινό (6/3) αποτέλεσμα

Nάσος Φακίδης