20.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 31, 2020
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην Γ’ Εθνική-Έξι ματς θα γίνουν το Σάββατο (9/12)

Τα ματς του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην Γ’ Εθνική θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

1ος όμιλος

ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ

Κιγιτζή, Γκιόση-Δανδαλίδης (Θράκης)

 

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΗΝΥΤΩΝ

Στόλης, Καμπούρης-Αναστασιάδης (Σερρών)

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

Δραγάτης, Σκούτας-Κώστογλου (Χαλκιδικής)

 

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

Κακουλίδης (Θράκης), Κούλα-Εμίν Κεχαγιά (Ξάνθης)

 

ΔΟΞΑ Ν. ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

Πουλικίδης (Δράμας), Λάζαρης-Μηδαναδάκης (Καβάλας)

 

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ – ΚΑΒΑΛΑ

Φωτιάς, Κεσίσογλου-Δεμερτζής Γ. (Πέλλας)

2ος όμιλος

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Δραγούσης, Κωτούλας-Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

 

ΝΑΟΥΣΑ – ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ

Παλιούρας, Τυριακίδης-Σιανίδης (Μακεδονίας)

 

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Μιχούλιας, Χατζηδήμογλου-Μιχλατίδης (Μακεδονίας)

 

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

Τσιοφλίκη, Νάκας-Δεδικούσης (Λάρισας)

 

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Κοτσάνης, Ραβικάλης-Οικονομίδης (Δράμας)

 

ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ

Πολυχρόνης, Μηνούδης (Πιερίας)-Καλορογιάννης (Κυκλάδων)

 

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

Θεοχάρης, Αναστασίου-Σφυρής (Θεσσαλίας)

3ος όμιλος

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ – ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ

Ζαμπαλάς, Κόλλιας-Καραλής (Ηπείρου)

 

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ

Μπαίλης, Κωνσταντίνου-Τσόγκας (Πρέβεζας)

 

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Παναγιωτόπουλος, Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας)-Λιακώνης (Πειραιά)

 

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

Κωστούλας (Άρτας), Μωυσιάδης Θ.-Θανασιάς (Ηπείρου)

 

ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ

Τσέτσιλας, Μωυσιάδης Β.-Στεφούλης (Γρεβενών)

 

ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ

Γιούργας, Σκορδίλης-Μιχαλάς (Κέρκυρας)

 

4ος όμιλος

 

ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Καλαντζής (Θεσσαλίας), Καραγιάννης-Πατέτσος (Λάρισας)

 

ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

Παπακωνσταντίνου, Καραγιάννης-Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

 

ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ

Καλαζής, Κοκαρίδας-Κολιάκος (Αθηνών)

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ – ΘΗΒΑ

Χρονάς, Βασιλόπουλος-Ζούλης (Αχαΐας)

 

ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ – ΑΠΟΚ ΒΕΛΟΥΧΙ

Παυλίδης, Γιάντσης-Χριστοδούλου (Ημαθίας)

 

ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Μάντζιος, Κοττορός-Αντωνίου (Ηπείρου)

5ος όμιλος

 

ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

Σταυρόπουλος, Λιάπης-Καραμέρος (Ηλείας)

 

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΑΧΑΪΚΗ

Αγγελάκος, Κύριος-Χαραλαμπόπουλος (Αρκαδίας)

 

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΖΑΚΥΝΘΟΣ

Γιαννόπουλος, Καρβούνης-Γκούμας (Μεσσηνίας)

 

ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ

Κουφογιάννης, Χλεμπογιάννης-Τσιπούρας (Φωκίδας)

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Ρατσιάτος, Νενεκούμης-Λέκκας (Αργολίδας)

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

Μανούχος (Αργολίδας), Γκότσης-Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)

6ος όμιλος

 

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

Μανούρας Χρ., Μανούρας Ν. (Τρικάλων), Πετρίδης (Χίου)

 

ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ – ΡΟΔΟΣ

Πουλημάς (Κέρκυρας), Καραθανάσης-Βιντσεντζάτος (Ανατ. Αττικής)

 

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

Καρυοφύλλης, Κορώνας-Κεφαλιάκος (Περαιά)

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ

Μπαλαδάς, Χατζηβασιλείου-Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

 

ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ

Μπαϊρακτάρης, Τσολακίδης-Σταυρόγλου (Αθηνών)

7ος όμιλος

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ

Κουκούλας (Λέσβου), Λυμπερόπουλος-Δέτση (Αθηνών)

 

ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

Κουτσαναστάσης, Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)-Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ

Αντωνίου, Κορτέσης-Νικολάου (Αθηνών)

 

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ

Κυρίτσης (Δωδεκανήσου), Φαρμάκης-Βαλκάνος (Δυτ. Αττικής)

 

ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

Πουλόπουλος (Πειραιά), Καραγιαννίδης-Μητράκος (Αθηνών)

 

8ος όμιλος

ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ

Φουκάκης, Τρουλινός-Μαυρουδής (Ηρακλείου)

 

ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ

Πουματζίδης, Μαρνέζος-Κομισοπούλου (Χανίων)

 

ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ

Ρούτσης (Κορινθίας), Γαρεφαλάκης-Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

 

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ

Αντωνίου, Μάναλης (Ανατ. Αττικής)-Πλάκας (Δυτ. Αττικής)

 

AΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου), Καντανολέων (Δυτ. Αττικής), Σοφιάς (Ανατ. Αττικής)

 

Σχετικά με τις αλλαγές στο πρόγραμμα της αγωνιστικής έξι ματς θα πραγματοποιηθούν το Σάββατο.

Σάββατο 9 Δεκεμβρίου:

 

1ος όμιλος (15:00): Απόλλων Παραλιμνίου-Μ. Αλέξ. Ξηροποτάμου

 

2ος όμιλος (15:00): ΑΠΕ Λαγκαδά-Άρης Παλαιοχωρίου, Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός, Ηρακλής-Φίλιππος Αλεξάνδρειας, Καμπανιακός-Εδεσσαϊκός

 

4ος όμιλος (15:00): ΝΠΣ Βόλος-ΑΠΟΚ Βελούχι

 

 

Related posts

Θέλει νίκη στο τελευταίο ματς της σεζόν ο Ιάλυσος

Abola Team 2

Σημαντική η μεταγραφή Χιντασέλι για την Παλαιόχωρα-Ανανέωσε ο Θεοδωράκης

Abola Team 3

Σιλιγαρδάκης και με την «βούλα» στον Διαγόρα

Abola Team 2