19.8 C
Αθήνα
Οκτώβριος 29, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ στους μέχρι τώρα αγώνες στα πρωταθλήματα του Πειραιά

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ στους μέχρι τώρα αγώνες πρωταθλήματος σε όλες τις κατηγορίες του Πειραιά έχει διαμορφωθεί ως εξής:

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 9
2. ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 8
3. ΒΡΑΧΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 7
4. ΜΠΟΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 7
5. ΣΑΜΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 7
6. ΣΟΥΦΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 7
7. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 6
8. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 6
9. ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 5
10. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 5

 

2ος όμιλος

1. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 9
2. ΟΣΜΑΝΑΙ ΓΚΕΡΤ ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ 8
3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ 7
4. ΠΕΚΩΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ 6
5. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 6
6. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 6
7. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ 5
8. ΛΟΙΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ 5
9. ΜΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 5
10. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ 5

 

 

Β’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

1. ΑΓΟΥΡΣΑΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 5
2. ΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 5
3. PASHA ERVIS ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 4
4. ΜΗΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 4
5. ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 4
6. ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 4
7. ΠΛΗΘΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ 4
8. ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 4
9. BLERAD STIEFNI ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 3
10. DRAGOTI NIKOLIN ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3

 

 

2ος όμιλος

1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 8
2. ΒΛΑΧΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 7
3. ΛΕΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ 7
4. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 7
5. ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 7
6. EL KADI IONNIS ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 6
7. ΛΟΥΠΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ 6
8. ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 6
9. ΔΑΠΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 5
10. ΜΩΧΑΜΕΝΤ ΜΠΑΧΑ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 5

 

 

Γ’ κατηγορία

 

1. SHINDRE LEDION ΦΙΛΑΘΛΟΙ 12
2. ΡΟΥΣΙ ΕΡΑΛΝΤ ΦΙΛΑΘΛΟΙ 8
3. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 7
4. ΠΕΡΙΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 7
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 6
6. ΚΟΚΡΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 5
7. ΜΕΜΑΪΝΤΙΝΙ ΜΑΝΟΥΕΛ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5
8. ΘΕΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 4
9. ΚΟΒΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 4
10. FASKO ONDRIT ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 3

 

 

Related posts

Μετά το τέλος της Α’ φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣΠ, πρόκυψαν τα εξής ζευγάρια.

Ρένος Γιαμπουράς

Η ενημέρωση της ΕΠΣ Πειραιά για τον τελικό του Κυπέλλου Ερασιτεχνών στο γήπεδο Κερατσινίου « Π. ΣΑΛΠΕΑΣ»

Abola Team 3

Με Γιώργο Κατσίκη στην προεδρία της θα πορευτεί η Νίκη Ρέντη

Abola Team 3