17.1 C
Αθήνα
Οκτώβριος 22, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην ΕΠΣΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  
7. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
9. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
10. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
11. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
12. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.  
14. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.  
15. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.  
16. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.  
17. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
18. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 10/12/17 11:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.  
19. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
20. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.  
23. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/12/17 10:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.  
24. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 10/12/17 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΙΣΣΑ Α.  
25. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/12/17 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
26. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.  
27. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/12/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
28. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/12/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π.  
30. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
31. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/12/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.  
32. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
33. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 10/12/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
34. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.  
35. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.  
38. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
39. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
40. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  
42. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/12/17 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.  
43. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/12/17 12:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ.  
44. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
46. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/12/17 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
47. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΟΨ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
48. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
49. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
50. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/17 12:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
51. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 12:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.  
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
54. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 09:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
55. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 10/12/17 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
56. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/12/17 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
57. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΩΤΗ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
59. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
60. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/17 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
61. ΠΛΑΤΩΝ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/12/17 11:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
62. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/12/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.  
63. ΑΡΙΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
65. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/12/17 09:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
66. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 10/12/17 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.  
67. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/12/17 11:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
68. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
69. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.

Related posts

Με φόρα ο ΑΟ Ιλίου!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ντουρμετάκης (Παγκράτι): “Κομβικό σημείο η ισοφάριση”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ανατροπή για Χολαργό  

Βασίλης Θεόκλητος