24.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Κλήσεις στις Μικτές Παίδων και Νέων της ΕΠΣ Πειραιά για 11/12

Από την ΕΠΣ Πειραιά έγιναν οι εξής κλήσεις στις Μικτές Παίδων και Νέων για 11/12:

Από τον  προπονητή της  Μικτής  Παίδων  Πειραιά κ. Θεολόγο Ρενιέρη  και τους συνεργάτες του, κ.  Πατινιώτη και κ. Βλαχογιάννη καλούνται την Δευτέρα  11-12-2017 και ώρα 14.45 μμ. οι παρακάτω  αθλητές  να βρίσκονται στο Γηπ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ για  προπόνηση:

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΣ                             

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

2

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

3

ΓΙΑΓΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

4

ΔΑΛΛΑΣ                                             

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

5

ΔΕΡΒΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

6

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

7

ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΜΟΣΧ.

8

ΚΑΛΥΚΑΣ                                          

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

9

ΛΑΒΟΥΤΑΣ                       

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

10

ΛΕΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

11

ΜΑΛΛΟΥΧΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΑΜΦΙΑΛΗ

12

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

13

ΜΠΟΥΡΔΟΣ                     

ΑΝΤΩΝΙΟΣ       

ΑΜΦΙΑΛΗ

14

ΠΑΝΕΤΑΣ                                          

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

15

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ                         

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ

16

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

17

ΠΑΣΑΜΙΧΑΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

18

ΣΤΕΛΛΟΣ                                          

ΖΗΣΗΣ

EΘΝΙΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

19

ΤΟΠΙΚΟΓΛΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

20

ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ                    

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

21

ΧΑΝΑΒΕΡΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

22

XANΤΡΙ

ΝΙΚΟΛΑ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

23

ΧΙΩΤΗΣ                                              

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

 

Από τον προπονητή της Μικτής Νέων Πειραιά κ. Τέλη Μελά και των συνεργατών του κ. Θ. Νικολούλη , Σ. Κυπραίο  και Α. Ρούσσαλη καλούνται την   Δευτέρα  11-12-2017 και ώρα 16.00  μμ. οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται  στο   Γηπ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ  για ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ:

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΜΑΔΑ

1

ΓΚΑΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ

2

ΔΑΓΚΑΚΗΣ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΕΝΩΣΗ  ΚΑΜΙΝΙΩΝ

3

ΔΑΝΤΣΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΚΑΡΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

4

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

5

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ                   

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

6

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΕΝΩΣΗ  ΚΑΜΙΝΙΩΝ

7

ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

8

ΚΑΡΔΑΣΗΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ

9

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

10

ΚΟΜΗΣ                               

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

11

ΚΟΡΕΝΤΙΟΣ

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

12

ΚΥΡΙΤΣΗΣ 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

13

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

14

ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

15

ΛΕΡΙΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

16

ΛΙΑΓΚΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

17

ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ             

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  

Α.Ο. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18

ΜΙΣΙΡΛΑΚΗΣ                   

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

19

ΜΟΣΧΟΣ                            

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

20

ΜΠΟΥΡΙΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Ο. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

21

ΟΣΤΑ

ΧΑΣΑΝ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

22

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ                   

ΜΑΡΙΟΣ             

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

23

ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΕΟΙ  ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

24

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ

25

ΤΖΑΡΑΝΤΑΤ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

Related posts

Η ενημέρωση της ΕΠΣ Πειραιά για τον τελικό του Κυπέλλου Ερασιτεχνών στο γήπεδο Κερατσινίου « Π. ΣΑΛΠΕΑΣ»

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα πρωινά Κυριακάτικα (10/12) παιχνίδια στον Πειραιά

Abola Team 3

Ο Β. Μαρινάκης πρόσφερε 100 καθίσματα στο γήπεδο Μοσχάτου

Abola Team 3