16.1 C
Αθήνα
Οκτώβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (9/12) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββάτου (9/12) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 2-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 3-0
3. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 0-3
4. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 1-1
5. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 0-0
6. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 0-0
8. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π. 2-1
10. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-2
12. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 4-0
13. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 1-0
14. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 2-1
15. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-1
17. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/12/17 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-1
18. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΟΨ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-2
19. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-1
20. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 4-0
22. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 0-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΩΤΗ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 4-0
24. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-3
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-3
Νέων 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 09:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-2
27. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/12/17 09:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-2
28. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/12/17 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
29. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 11:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-0
Νέων 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 09/12/17 09:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-3
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 10:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-1
32. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/12/17 11:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-0
33. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-5
34. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/12/17 17:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
35. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/12/17 18:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
Νέων 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΠΕΥΚΗ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/12/17 10:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 5-0
37. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/12/17 17:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
38. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 18:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
Νέων 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/12/17 11:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-4
40. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/12/17 19:45 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
Νέων 5ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 09/12/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-2
42. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/12/17 18:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
Νέων 6ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 09/12/17 09:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 0-6
44. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 09/12/17 10:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-1
45. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/12/17 11:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
46. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/12/17 17:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Νέων 7ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 09:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-1
48. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 09/12/17 10:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-2
49. ΒΥΡΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 09/12/17 12:45 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-4
50. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/12/17 18:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
Νέων 8ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 09/12/17 09:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 0-0
52. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 09/12/17 13:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
Παίδων 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 09/12/17 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-0
54. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 17:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 09/12/17 11:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-1
56. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 09/12/17 11:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
57. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/12/17 12:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-3
58. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 12:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 1-0
59. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 09/12/17 17:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
60. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 09/12/17 18:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 09/12/17 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 3-0
62. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 09/12/17 14:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-1
63. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/12/17 17:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
64. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/12/17 18:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Παίδων 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 09/12/17 09:15 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 2-1
66. ΒΥΡΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 09/12/17 11:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 2-1
67. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 09/12/17 11:15 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
68. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/12/17 19:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
Παίδων 5ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 09:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-3
70. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/12/17 11:30 ΖΥΓΑΣ Π. 0-0
71. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 16:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 4-1
72. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/12/17 19:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
Παίδων 6ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/12/17 12:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 1-6
74. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/12/17 12:45 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 3-2
75. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 19:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
76. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 20:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 09/12/17 09:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 2-0
78. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 09/12/17 11:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 4-0
79. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/12/17 17:15 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
80. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/12/17 17:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
81. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/12/17 17:30 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
82. ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/12/17 19:45 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 09/12/17 09:15 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-0
84. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 09/12/17 12:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 9-0
85. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 12:45 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 4-0
86. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 09/12/17 17:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
87. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 17:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
88. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 19:15 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 09/12/17 09:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-4
90. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/12/17 10:00 ΖΥΓΑΣ Π. 0-4
91. ΑΕΚ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 09/12/17 11:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-2
92. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 11:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 4-2
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/12/17 09:30 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 3-3
94. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 10:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 4-0
95. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/12/17 11:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-3
96. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 18:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
97. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/12/17 18:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
98. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 18:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 11:15 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 0-2
100. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/12/17 12:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-1
101. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 09/12/17 13:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-7
102. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-1
103. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 09/12/17 17:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
104. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 09/12/17 11:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 3-1
105. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 09/12/17 12:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 6-0
106. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 09/12/17 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
107. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/12/17 19:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
108. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 09/12/17 19:30 ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
109. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 09/12/17 19:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.

Related posts

“Μάχη” γνωστών ομάδων για να αποκτήσουν τον άσο Γιάννη Ασλανίδη

Abola Team 3

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (25 και 26/11) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (7/10 και 8/10) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3