16.4 C
Αθήνα
Οκτώβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββάτου (9/12) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στους αγώνες του Σαββάτου (9/12) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Άνοιξης Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-1
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΚΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-1
3. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 09/12/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
1-1
4. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 09/12/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-1
Β Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Σταμάτας Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
0-0
6. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-3
7. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 09/12/17 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-1
8. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Δροσιάς Σάββατο 09/12/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
0-1
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
1-2
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 09/12/17 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
1-4
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Αφιδνών Σάββατο 09/12/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
1-1
12. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 09/12/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-2
Α Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΜΑΡΚΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 09/12/17 00:00    
14. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Βάρης Σάββατο 09/12/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
15. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κερατέας Σάββατο 09/12/17 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 4-1
16. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 09/12/17 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΝΤΑΣ Ι. 0-1
Β Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 09/12/17 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. 1-2
18. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 09/12/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 3-3
19. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 09/12/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 3-0
20. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 09/12/17 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 1-2
Γ Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 09/12/17 00:00    
22. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 09/12/17 00:00    
23. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Άννας Σάββατο 09/12/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
24. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 09/12/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 2-2
Δ Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 09/12/17 00:00    
26. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 09/12/17 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 3-0
27. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καπανδριτίου Σάββατο 09/12/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 0-6
28. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Συκαμίνου Σάββατο 09/12/17 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 3-6
Α Όμιλος Παμπαίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 09/12/17 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-0
30. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βούλας Σάββατο 09/12/17 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ.  
31. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 09/12/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
32. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κερατέας Σάββατο 09/12/17 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
33. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βάρης Σάββατο 09/12/17 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 10-2
Β Όμιλος Παμπαίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βoca Αrena Σάββατο 09/12/17 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 2-2
35. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Διώνης Σάββατο 09/12/17 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 6-3
36. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 09/12/17 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 5-0
37. ΜΑΡΚΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Μαρκόπουλου Σάββατο 09/12/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
38. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Βoca Αrena Σάββατο 09/12/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 09/12/17 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 2-4
40. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 09/12/17 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 1-1
41. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 09/12/17 12:30 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 6-0
42. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ραφήνας Σάββατο 09/12/17 12:30 ΜΑΝΑΛΗΣ Α.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 09/12/17 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
44. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 09/12/17 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-4
45. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καπανδριτίου Σάββατο 09/12/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 2-2
46. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 09/12/17 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
47. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 09/12/17 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 2-2
 

 

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Related posts

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

«Επίθεση» Χρυσάφη σε ΕΠΣΑΝΑ – Γιαρένη, τι απαντά ο πρόεδρος της Ένωσης

Ρένος Γιαμπουράς

Το λεύκωμα του Στρατηγού του ελληνικού ποδοσφαίρου “Μυστικά και άλλες αποκαλύψεις για τον θρύλο του Ελληνικού ποδοσφαίρου Μίμη Δομάζο” παρουσιάζεται σήμερα 23/5 στις 8 το βράδυ στο Αμφιθέατρο του Δήμου Κορωπίου

Abola Team 3