17 C
Αθήνα
Οκτώβριος 31, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 2-2
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-0
3. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-3
4. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-0
5. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 0-2
6. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-2
7. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-1
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 1-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 3-0
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 0-3
11. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 1-1
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 0-0
13. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-2
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 10/12/17 11:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι. 3-0
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 0-0
16. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 3-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 0-0
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 0-1
19. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/12/17 10:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 1-5
20. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 10/12/17 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΙΣΣΑ Α. 2-1
21. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/12/17 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-3
22. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 5-0
23. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/12/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-0
24. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/12/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 2-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π. 2-1
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
27. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/12/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ. 2-2
28. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-1
29. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 10/12/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-0
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 2-0
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-3
32. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 2-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-2
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 4-0
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 1-0
36. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 2-1
37. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-1
38. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/12/17 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 3-0
39. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/12/17 12:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ. 0-0
40. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-1
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/12/17 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-1
43. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΟΨ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-2
44. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-1
45. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-1
46. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/17 12:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 2-1
47. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 12:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-2
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 4-0
49. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 0-2
50. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 09:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-1
51. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 10/12/17 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-2
52. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/12/17 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-2
53. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-3
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΩΤΗ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 4-0
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-3
56. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/17 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 3-0
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/12/17 11:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 3-2
58. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/12/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 0-1
59. ΑΡΙΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-3
61. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/12/17 09:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-0
62. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 10/12/17 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 1-2
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/12/17 11:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 5-1
64. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-4
65. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 4-0
Νέων 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 09:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-2
67. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/12/17 09:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-2
68. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/12/17 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
69. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 11:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-0
70. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 10/12/17 18:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
71. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/17 19:15 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Νέων 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 09/12/17 09:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-3
73. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 10:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-1
74. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/12/17 11:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-0
75. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-5
76. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/12/17 17:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-1
77. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/12/17 18:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 0-0
Νέων 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΠΕΥΚΗ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/12/17 10:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 5-0
79. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/12/17 17:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 0-0
80. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 18:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-1
81. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/12/17 09:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 2-0
82. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/12/17 17:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
83. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 10/12/17 19:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Νέων 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/12/17 11:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-4
85. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/12/17 19:45 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-1
86. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 10/12/17 10:00 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-2
87. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/12/17 17:15 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
88. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 17:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΖΥΓΑΣ Π., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
89. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/12/17 17:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
Νέων 5ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 09/12/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-2
91. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/12/17 18:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-0
92. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 18:00 ΙΣΣΑ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
93. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Κυριακή 10/12/17 18:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
94. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/12/17 20:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
Νέων 6ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 09/12/17 09:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 0-6
96. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 09/12/17 10:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-1
97. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/12/17 11:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
98. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/12/17 17:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-2
99. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 10/12/17 18:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
100. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 19:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
Νέων 7ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 09:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-1
102. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 09/12/17 10:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-2
103. ΒΥΡΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 09/12/17 12:45 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-4
104. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/12/17 18:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 6-0
105. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 10/12/17 09:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 6-0
106. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/12/17 12:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΡΔΑΣ Β. 1-2
Νέων 8ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
107. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 09/12/17 09:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 0-0
108. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 09/12/17 13:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
109. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/12/17 12:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-3
110. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/12/17 19:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
111. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/12/17 20:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΡΔΑΣ Β.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 09/12/17 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-0
113. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 17:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-0
114. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/17 17:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
115. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/12/17 17:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
116. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 17:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 09/12/17 11:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-1
118. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 09/12/17 11:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
119. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/12/17 12:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-3
120. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 12:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 1-0
121. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 09/12/17 17:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-2
122. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 09/12/17 18:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
123. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 10/12/17 12:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 2-2
Παίδων 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 09/12/17 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 3-0
125. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 09/12/17 14:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-1
126. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/12/17 17:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 8-0
127. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/12/17 18:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 3-0
128. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 10/12/17 09:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-3
129. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 10/12/17 14:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-0
Παίδων 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
130. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 09/12/17 09:15 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 2-1
131. ΒΥΡΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 09/12/17 11:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 2-1
132. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 09/12/17 11:15 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
133. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/12/17 19:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-7
134. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 10:00 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 6-3
135. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 10/12/17 10:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-2
136. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 10/12/17 13:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 1-4
Παίδων 5ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
137. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 09:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-3
138. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/12/17 11:30 ΖΥΓΑΣ Π. 0-0
139. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 16:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 4-1
140. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/12/17 19:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 0-1
141. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 09:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 1-2
142. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 10/12/17 11:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-2
Παίδων 6ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
143. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/12/17 12:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 1-6
144. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/12/17 12:45 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 3-2
145. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 19:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 2-4
146. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 20:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 3-1
147. ΡΟΥΦ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/12/17 17:30 ΤΣΑΦΟΣ Β.  
148. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/12/17 19:15 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
149. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/12/17 20:15 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
150. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 09/12/17 09:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 2-0
151. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 09/12/17 11:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 4-0
152. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/12/17 17:15 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-10
153. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/12/17 17:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-1
154. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/12/17 17:30 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 0-5
155. ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/12/17 19:45 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-0
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
156. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 09/12/17 09:15 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-0
157. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 09/12/17 12:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 9-0
158. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 12:45 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 4-0
159. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 09/12/17 17:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-2
160. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 17:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 0-3
161. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 19:15 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 5-1
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
162. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 09/12/17 09:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-4
163. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/12/17 10:00 ΖΥΓΑΣ Π. 0-4
164. ΑΕΚ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 09/12/17 11:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-2
165. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 11:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 4-2
166. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 09:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 10-2
167. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΕΥΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Κυριακή 10/12/17 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-3
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
168. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/12/17 09:30 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 3-3
169. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 10:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 4-0
170. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/12/17 11:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-3
171. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 18:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-6
172. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/12/17 18:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 6-2
173. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 18:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 3-0
174. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/12/17 19:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
175. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 11:15 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 0-2
176. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/12/17 12:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-1
177. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 09/12/17 13:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-7
178. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-1
179. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 09/12/17 17:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-1
180. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 10/12/17 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-4
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 09/12/17 11:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 3-1
182. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 09/12/17 12:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 6-0
183. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 09/12/17 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-4
184. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/12/17 19:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-0
185. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 09/12/17 19:30 ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 2-0
186. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 09/12/17 19:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-0

Related posts

ΦΥΤΡΟΣ: Έχουν νεκρώσει τα πάντα…

Abola Team

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-1: Τα στιγμιότυπα

Κωνσταντίνος Ράπτης

Άλμα τίτλου το Ρουφ (φώτο)!

Κωνσταντίνος Ράπτης