18.8 C
Αθήνα
Οκτώβριος 26, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Άνοιξης Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-1
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΚΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-1
3. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 09/12/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
1-1
4. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 09/12/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-1
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κερατέας Κυριακή 10/12/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-0
6. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 10/12/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
0-0
7. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βούλας Κυριακή 10/12/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
3-2
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Μαραθώνα Κυριακή 10/12/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
4-1
Β Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Σταμάτας Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
0-0
10. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-3
11. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 09/12/17 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-1
12. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Δροσιάς Σάββατο 09/12/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
0-1
13. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 10/12/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
4-1
14. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 10/12/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-2
15. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αφιδνών Κυριακή 10/12/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
0-2
16. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 10/12/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
0-4
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
1-2
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 09/12/17 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
1-4
19. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Αφιδνών Σάββατο 09/12/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
1-1
20. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 09/12/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-2
21. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γέρακα Κυριακή 10/12/17 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
0-2
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 10/12/17 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
3-0
23. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 10/12/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΜΥΡΝΗ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
1-4
Α Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΜΑΡΚΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 09/12/17 00:00    
25. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Βάρης Σάββατο 09/12/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-1
26. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κερατέας Σάββατο 09/12/17 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 4-1
27. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 09/12/17 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΝΤΑΣ Ι. 0-1
Β Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 09/12/17 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. 1-2
29. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 09/12/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 3-3
30. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 09/12/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 3-0
31. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 09/12/17 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 1-2
Γ Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 09/12/17 00:00    
33. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 09/12/17 00:00    
34. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Άννας Σάββατο 09/12/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
35. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 09/12/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 2-2
Δ Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 09/12/17 00:00    
37. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 09/12/17 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 3-0
38. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καπανδριτίου Σάββατο 09/12/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 0-6
39. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Συκαμίνου Σάββατο 09/12/17 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 3-6
Α Όμιλος Παίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βάρης Κυριακή 10/12/17 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-0
41. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Κυριακή 10/12/17 10:00 ΜΑΝΤΑΣ Ι. 0-3
42. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αναβύσσου Κυριακή 10/12/17 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ. 0-4
43. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 10/12/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 0-2
44. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 10/12/17 11:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
Β Όμιλος Παίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 10/12/17 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 4-2
46. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 10/12/17 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 1-0
47. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 10/12/17 10:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
48. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Μαρκόπουλου Κυριακή 10/12/17 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 2-0
49. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 10/12/17 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 1-0
Γ Όμιλος Παίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 10/12/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
51. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 10/12/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 1-2
52. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Δροσιάς Κυριακή 10/12/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 0-1
53. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Ραφήνας Κυριακή 10/12/17 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 0-3
Δ Όμιλος Παίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Κυριακή 10/12/17 09:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 0-7
55. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αφιδνών Κυριακή 10/12/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
56. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 10/12/17 10:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. 0-2
57. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 10/12/17 11:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 0-1
58. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 10/12/17 13:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 7-0
Α Όμιλος Παμπαίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 09/12/17 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-0
60. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βούλας Σάββατο 09/12/17 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ. 1-7
61. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 09/12/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 2-4
62. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κερατέας Σάββατο 09/12/17 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 1-4
63. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βάρης Σάββατο 09/12/17 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 10-2
Β Όμιλος Παμπαίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βoca Αrena Σάββατο 09/12/17 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 2-2
65. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Διώνης Σάββατο 09/12/17 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 6-3
66. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 09/12/17 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 5-0
67. ΜΑΡΚΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Μαρκόπουλου Σάββατο 09/12/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 0-0
68. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Βoca Αrena Σάββατο 09/12/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 09/12/17 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 2-4
70. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 09/12/17 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 1-1
71. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 09/12/17 12:30 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 6-0
72. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ραφήνας Σάββατο 09/12/17 12:30 ΜΑΝΑΛΗΣ Α. 1-4
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 09/12/17 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 4-0
74. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 09/12/17 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-4
75. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καπανδριτίου Σάββατο 09/12/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 2-2
76. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 09/12/17 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 3-4
77. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 09/12/17 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 2-2
Α Όμιλος Junior
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 10/12/17 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-3
79. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 10/12/17 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
80. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 10/12/17 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 3-0
81. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 10/12/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 1-3
82. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Καλυβίων Κυριακή 10/12/17 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι. 5-0
Β Όμιλος Junior
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 10/12/17 12:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
84. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΑΡΚΟ Βoca Αrena Κυριακή 10/12/17 12:30 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
85. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 10/12/17 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 1-1
86. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 10/12/17 13:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 0-1
Γ Όμιλος Junior
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γραμματικού Κυριακή 10/12/17 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
88. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 10/12/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
89. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Κυριακή 10/12/17 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 2-1
90. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 10/12/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 3-2
91. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Δροσιάς Κυριακή 10/12/17 12:30 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 1-2
Δ Όμιλος Junior
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 10/12/17 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 10-0
93. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Συκαμίνου Κυριακή 10/12/17 12:30 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. 0-2
94. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 10/12/17 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
95. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Νικολακάκη Κυριακή 10/12/17 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 10-0

Related posts

Πέρασε με τεσσάρα ο Ραμνούς Γραμματικού (4-1)

Abola Team

Σιατη Βασίλειος | Παίκτης Γιάννης Παθιακάκης

admin

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (20 και 21/1) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3