17 C
Αθήνα
Οκτώβριος 20, 2020
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα στα ματς της εμβόλιμης αγωνιστικής του 2ου ομίλου και οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) σε όλους τους ομίλους της Γ’ Εθνικής

Στα ματς της εμβόλιμης-15ης αγωνιστικής στον 2ο όμιλο της Γ’ Εθνικής με τον Ηρακλή να συνεχίζει πρώτος, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Φίλιππος Αλεξάνδρειας – ΑΠΕ Λαγκαδά 2-3

Κιλκισιακός – Πιερικός 0-1

Εδεσσαϊκός – Ηρακλής 0-0

ΑΟ Καρδίας – Αλμωπός Αριδαίας 1-1

ΑΕ Καρίτσας – Καμπανιακός 0-0

Μακεδονικός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-1

 

Αγροτικός Αστέρας – ΦΑΣ Νάουσα 1-1

Εξάλλου, τα ματς του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) σε όλους τους ομίλους της Γ’ Εθνικής μαζί με αθα διευθύνουν οι εξής διαιτητές με τους εξής βοηθούς:

1ος όμιλος

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

Γεωργιτσόπουλος, Χασιώτης-Ραβικάλης (Δράμας)

 

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Χαραλαμπάκης (Ηρακλείου), Τζιώτζιος-Δημητριάδης (Θράκης)

 

ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σιδηρόπουλος, Τερζόπουλος-Κίτσος (Έβρου)

 

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΔΟΞΑ Ν. ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ

Ασβεστόπουλος, Κωτούλας-Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

 

ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ

Τσιαουσίδης, Παπαδόπουλος-Ανδρέου (Μακεδονίας)

 

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΒΑΛΑ

 

Τεβεκέλης, Τσιότσος-Φράγιος (Μακεδονίας)

 

2ος όμιλος

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Τσέτσιλας, Στεφούλης-Μωυσιάδης (Γρεβενών)

 

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

Τσοπουλίδης, Κούλα-Εμπλιούκ (Ξάνθης)

 

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ

Τρακαλιάνης (Σερρών), Παπαδόπουλος-Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

 

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

Λυμπούδης, Τσεχελίδης (Μακεδονίας), Καλορογιάννης (Κυκλάδων)

 

ΝΑΟΥΣΑ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Τσιμεντερίδης, Τζιαμπάσης-Τζιουβάρας (Κοζάνης)

 

ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Αγγελούλης, Τσάπραζης-Δεδικούσης (Λάρισας)

 

ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

 

Τσακαλίδης, Πασσαλής-Χρυσαΐδης (Χαλκιδικής)

 

3ος όμιλος

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ – ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

Πάνος, Λιόντος-Κοττορός (Ηπείρου)

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

Γκιάφης, Κακατσίδης (Αιτωλοακαρνανίας)-Τσέτσος (Δωδεκανήσου)

 

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

Μάντζιος, Γιώτης-Τσαντάς (Ηπείρου)

 

ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ

Μελτζανίδης, Κελεδίσης-Χριστοδούλου (Ημαθίας)

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ

Πολυχρονίου (Καστοριάς), Φαλτάκας-Τέγος (Γρεβενών)

 

ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ

 

Στεφάνου, Τίκας-Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας)

 

4ος όμιλος

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ

Σουλίδης, Μπαλιάγκας-Βογδόπουλος (Κοζάνης)

 

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

Μαμασούλας, Μποζατζίδης-Τασόπουλος (Μακεδονίας)

 

ΘΗΒΑ – ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ

Πόγκας, Αργύρης-Δάλλας (Εύβοιας)

 

ΑΠΟΚ ΒΕΛΟΥΧΙ – ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ

Λαθύρης, Καλύβας-Γάκος (Φθιώτιδας)

 

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ

Σφέτσιας (Σάμου), Στεφανής-Κάνιουρας (Καρδίτσας)

 

ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

 

Διώτης (Ευρυτανίας), Δόσκορης (Φθιώτιδας)-Κουρλός (Ευρυτανίας)

 

8ος όμιλος

 

ΑΕ Μυλοποτάμου-Ηρόδοτος

Διαιτητής: Παννουλάκης (Χανίων) (φωτό)

Βοηθοί: Αναστασάκης, Κομισόπουλος (Χανίων)

Παρατηρητής: Παπαδάκης Εμμανουήλ (Λασιθίου)

 

 

Φωστήρας-Ηλυσιακός

Διαιτητής: Ευθυμίου (Αθηνών)

Βοηθοί: Τσολακίδης, Σταύρογλου (Αθηνών)

Παρατηρητής: Αγαδάκος Νικόλαος (Πειραιά)

 

 

Αιγάλεω-Άγιος Ιερόθεος

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)

Βοηθοί: Κορτέσης, Λυμπερόπουλος (Αθηνών)

Παρατηρητής: Κοκότου Αντωνία (Αργολίδας)

 

 

ΑΟ Παλαιόχωρας-Ερμής Ζωνιανών

Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλέιου)

Βοηθοί: Δασκαλάκης, Ελευθεράκης (Ηρακλείου)

Παρατηρητής: Πνευματικάκης Εμμανουήλ (Λασιθίου)

 

Κηφισιά-ΟΦ Ιεράπετρας

Διαιτητής: Παπαβασιλείου (Δωδεκανήσου)

Βοηθοί: Καλλής (Ανατ. Αττικής), Μέστρος (Λέσβου)

 

Παρατηρητής: Μοιραδωράκης Χαράλαμπος (Πειραιά)

 

7ος όμιλος

Σάββατο 16 Δεκεμβρίου

 

 

 

Τριγλία Ραφήνας-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

 

Διαιτητής: Κατόπης Ελευθέριος (Σάμου)

 

Α’ βοηθός: Βαξαβανέλης Βασίλειος (Αθηνών)

 

B’ βοηθός: Ματσούκας Κωνσταντίνος (Αθηνών)

 

Παρατηρητής: Παστρωμάς Νεκτάριος (Δυτικής Αττικής)

 

 

 

Ταμυναϊκός-Παναργειακός

 

Διαιτητής:Ψυχούλας Δημήτριος (Βοιωτίας)

 

Α’ βοηθός: Φίλος Δημήτριος (Βοιωτίας)

 

B’ βοηθός: Σοφός Νικόλας (Βοιωτίας)

 

Παρατηρητής: Μαρανός Σοφιανός (Αθηνών)

 

 

 

Κυριακή 17 Δεκεμβρίου

 

 

 

Ερμής Κιβερίου-Αήττητος Σπάτων

 

Διαιτητής: Κωνσταντίνος Αντωνίου (Αθηνών)

 

Α’ βοηθός: Ζήρδας Άγγελος (Αθηνών)

 

B’ βοηθός: Νιδριώτης Μιχαήλ (Αθηνών)

 

Παρατηρητής: Κυριακάκης Στυλιανός (Ηλείας)

 

 

 

Ερμιονίδα-Θύελλα Ραφήνας

 

Διαιτητής: Καλαμάτας Δημήτριος (Εύβοιας)

 

Α’ βοηθός: Δέλχας Περικλής (Εύβοιας)

 

B’ βοηθός: Κελεπούρης Ιωάννης (Εύβοιας)

 

Παρατηρητής: Σπυράκης Νικόλαος (Μεσσηνίας)

 

 

 

Αιολικός-Πανθηραϊκός

 

Διαιτητής: Μπαλαχούτης Γεώργιος (Πειραιά)

 

Α’ βοηθός: Καλογερόπουλος Νικόλαος (Χίου)

 

B’ βοηθός: Κόπανος Κωνσταντίνος (Χίου)

 

 

Παρατηρητής: Χαλιάσος Κωνσταντίνος (Αθηνών)

 

6ος όμιλος

 

Αναλυτικά οι ορισμοί:

 

Κυριακή 17 Δεκεμβρίου

 

 

 

Ζευγολατιό-Προοδευτική

 

Διαιτητής: Βλάχος Ανδρέας (Ανατολικής Αττικής)

 

Α’ βοηθός: Κυριακόπουλος Στέφανος (Ανατολικής Αττικής)

 

B’ βοηθός: Λύρης Κωνσταντίνος (Λέσβου)

 

Παρατηρητής: Αποστολόπουλος Άγγελος (Αχαΐας)

 

 

 

Ρόδος-Ιωνικός

 

Διαιτητής: Μανιώτης Δημήτριος (Ανατολικής Αττικής)

 

Α’ βοηθός: Χόικας Σπυρίδων (Ανατολικής Αττικής)

 

B’ βοηθός: Αικατερίνη Γκόντα (Ανατολικής Αττικής)

 

Παρατηρητής: Εμμανουήλ Γιαννουγλίδης (Αθηνών)

 

 

 

Ιάλυσος-Διαγόρας Ρόδου

 

Διαιτητής: Δημητρόπουλος Σταύρος (Δυτικής Αττικής)

 

Α’ βοηθός: Φαρμάκης Κωνσταντίνος (Δυτικής Αττικής)

 

B’ βοηθός: Πλάκας Χρήστος (Δυτικής Αττικής)

 

Παρατηρητής: Ζανετίδης Κωνσταντίνος (Δωδεκανήσου)

 

 

 

Ζευγολατιό-Προοδευτική

 

Διαιτητής: Βλάχος Ανδρέας (Ανατολικής Αττικής)

 

Α’ βοηθός: Κυριακόπουλος Στέφανος (Ανατολικής Αττικής)

 

B’ βοηθός: Λυρής Κωνσταντίνος (Λέσβου)

 

Παρατηρητής: Αποστολόπουλος Άγγελος (Αχαΐας)

 

 

 

Ασπρόπυργος-Πέλοπας Κιάτου

 

Διαιτητής: Ντουμιτρέσκου Ρόμπερτ (Πειραιά)

 

Α’ βοηθός: Σγουράκης Μιχαήλ (Πειραιά)

 

B’ βοηθός: Φαγκρίδας Αθανάσιος (Πειραιά)

 

 

Παρατηρητής: Μάνθος Χρυσόστομος (Ηλείας)

 

 

 5ος όμιλος

 

Κυριακή 17 Δεκεμβρίου

 

Πανηλειακός-Τσικλητήρας Πύλου

 

Διαιτητής: Τζαγκαράκης Λάμπρος (Αχαΐας)

 

Α’ βοηθός: Γεωργακόπουλος Παναγιώτης (Αχαΐας)

 

B’ βοηθός: Σωτηρόπουλος Δημήτριος (Αχαΐας)

 

Παρατηρητής: Δερδελάκος Δημήτριος (Λακωνίας)

 

 

 

Παλληξουριακός-Παναρκαδικός

 

Διαιτητής: Καδδάς Παναγιώτης (Αχαΐας)

 

Α’ βοηθός: Ανδριανός Μιχάλης (Αχαΐας)

 

B’ βοηθός: Τσιρογιάννης Χρήστος (Αχαΐας)

 

Παρατηρητής: Καραγιάννης Αντώνιος (Ηλείας)

 

 

 

Αχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας

 

Διαιτητής: Ρούσσος Αθανάσιος (Κορινθίας)

 

Α’ βοηθός: Σάνος Θεόδωρος (Κορινθίας)

 

B’ βοηθός: Θεοδωρόπουλος Βασίλειος (Κορινθίας)

 

Παρατηρητής: Παπαβασιλείου Ανδρέας (Αργολίδας)

 

 

 

Ζάκυνθος-Διαγόρας Βραχνέικων

 

Διαιτητής: Ματσούκας Μιχαήλ (Αιτ/νίας)

 

Α’ βοηθός: Γαλανόπουλος Γεώργιος (Αιτ/νίας)

 

B’ βοηθός: Κουτρομάνος Χρήστος (Αιτ/νίας)

 

Παρατηρητής: Μιχαλακέας Ανδρέας (Μεσσηνίας)

 

 

 

Λεωνίδιο-Αστέρας Βλαχιώτη

 

Διαιτητής: Κόλλιας Γεώργιος (Αργολίδας)

 

Α’ βοηθός: Νενεκούμης Χαρίλαος (Αργολίδας)

 

B’ βοηθός: Λυκομήτρος Ευάγγελος (Αχαΐας)

 

Παρατηρητής: Αστέρης Βασίλειος (Κορινθίας)

 

 

 

Καλαμάτα-Αστέρας Αμαλιάδας

 

Διαιτητής: Αγγελάκος Νικόλαος (Αρκαδίας)

 

Α’ βοηθός: Χαραλαμπόπουλος Ανδρέας (Αρκαδίας)

 

B’ βοηθός: Κύριος Δημήτριος (Αρκαδίας)

 

Παρατηρητής: Βασιλόπουλος Ιωάννης (Αχαΐας)

 

Related posts

Ξεκίνησε ο Πανηλειακός!

Abola Team 2

Η Χαλκίδα μέσω προσφυγής ζητά να παίξει Football league

Abola Team 2

Αναβολές από την ΟΥΕΦΑ

Κωνσταντίνος Ράπτης