18.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) σε όλες τις κατηγορίες και των υποδομών στην ΕΠΣΔΑ, αλλά και του Κυπέλλου (20/12)

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) σε όλες τις κατηγορίες και των υποδομών στην ΕΠΣΔΑ, όπως και του Κυπέλλου (20/12) έχει ως εξής:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 16/12/17 15:00    
2. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00    
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 16/12/17 15:00    
4. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00    
5. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 17/12/17 15:00    
6. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00    
7. ΒΥΖΑΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 17/12/17 15:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 16/12/17 15:00    
9. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 16/12/17 17:00    
10. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00    
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/12/17 15:00    
12. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00    
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2017-18 <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Τετάρτη 20/12/17 15:00    
14. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ   Τετάρτη 20/12/17 15:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΒΥΖΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 17/12/17 13:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 16/12/17 10:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 16/12/17 11:00    
18. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 17/12/17 11:00    
19. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 17/12/17 11:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ SUPER BALL Κυριακή 17/12/17 11:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ SOCCER LAND Σάββατο 16/12/17 18:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 16/12/17 11:00

Related posts

Επίσκεψη στο γυμναστήριο ACADEMY SPORTS CLUB έκανε σήμερα ο Βύζαντας

Abola Newsroom

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων που θα διεξαχθούν το σαββατοκύριακο, για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΔΑ.

Ρένος Γιαμπουράς