19.9 C
Αθήνα
Οκτώβριος 19, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι πρώτοι σκόρερ στα μέχρι τώρα παιχνίδια στα πρωταθλήματα του Πειραιά

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ στα μέχρι τώρα ματς στα πρωταθλήματα του Πειραιά, έχει διαμορφωθεί ως εξής:

Α’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 9
2. ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 8
3. ΣΟΥΦΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 8
4. ΒΡΑΧΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 7
5. ΜΠΟΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 7
6. ΣΑΜΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 7
7. ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 6
8. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 6
9. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 6
10. LLENGA KLAUDIO ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 5

2ος όμιλος

1. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 9
2. ΟΣΜΑΝΑΙ ΓΚΕΡΤ ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ 8
3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ 7
4. ΜΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 7
5. ΠΕΚΩΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ 6
6. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 6
7. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 6
8. LUKANI ENEA ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 5
9. SELMANAJ MARIO ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 5
10. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ 5

 

Β’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

1. ΑΓΟΥΡΣΑΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 5
2. ΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 5
3. DRAGOTI NIKOLIN ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4
4. PASHA ERVIS ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 4
5. ΜΗΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 4
6. ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 4
7. ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 4
8. ΠΛΗΘΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ 4
9. ΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 4
10. ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 4

 

2ος όμιλος

1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 8
2. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 8
3. ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 8
4. ΒΛΑΧΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 7
5. ΛΕΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ 7
6. ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 7
7. EL KADI IONNIS ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 6
8. ΛΟΥΠΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ 6
9. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 6
10. ΤΟΤΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 6

 

Γ’ κατηγορία

1. SHINDRE LEDION ΦΙΛΑΘΛΟΙ 12
2. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 8
3. ΡΟΥΣΙ ΕΡΑΛΝΤ ΦΙΛΑΘΛΟΙ 8
4. ΠΕΡΙΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 7
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 6
6. ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΑΘΛΟΙ 5
7. ΚΟΚΡΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 5
8. ΜΕΜΑΪΝΤΙΝΙ ΜΑΝΟΥΕΛ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5
9. ΘΕΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 4
10. ΚΟΒΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 4

 

 

Related posts

Επείγουσα ανακοίνωση η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Πειραιά σχετικά με την εφαρμογή των κανονισμών και τις δοκιμασίες

Abola Team 3

Όλα όσα έγιναν στον επαναληπτικό για την ημιτελική φάση του Κυπέλλου Πειραιά Αμπελακιακός-Εθνικός 1-1

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα (Τετάρτη 11/10) στα ματς της 3ης φάσης του Κυπέλλου Πειραιά

Abola Team 3