17.9 C
Αθήνα
Οκτώβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) σε όλες τις κατηγορίες και των υποδομών της ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) σε όλες τις κατηγορίες και των υποδομών στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΑΝΟΙΞΗ Μαρκόπουλου Σάββατο 16/12/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
2. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Σάββατο 16/12/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
4. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 17/12/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 17/12/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
6. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 17/12/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βάρης Κυριακή 17/12/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Μαραθώνα Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
Β Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 16/12/17 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
 
10. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Δροσιάς Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
12. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αναβύσσου Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
13. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Νέων Παλατίων Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
14. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 17/12/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
15. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 17/12/17 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
 
Γ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Κουβαρά Σάββατο 16/12/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
19. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Βούλας Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
20. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 17/12/17 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
 
21. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καπανδριτίου Κυριακή 17/12/17 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
22. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αυλώνα Κυριακή 17/12/17 15:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
 
23. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γραμματικού Κυριακή 17/12/17 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
Α Όμιλος Νέων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 16/12/17 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
25. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 16/12/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α.  
26. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΜΑΡΚΟ Παπασιδέρη Σάββατο 16/12/17 10:00 ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΡΙΖΟΣ Δ.  
27. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 16/12/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
Β Όμιλος Νέων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 16/12/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
29. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ραφήνας Σάββατο 16/12/17 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
30. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γέρακα Σάββατο 16/12/17 10:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΒΑ Ε.  
31. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Ανθούσας Σάββατο 16/12/17 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
Γ Όμιλος Νέων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 16/12/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
33. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γραμματικού Σάββατο 16/12/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
34. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 16/12/17 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
Δ Όμιλος Νέων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 16/12/17 09:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.  
36. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καλάμου Σάββατο 16/12/17 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
Α Όμιλος Παίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 17/12/17 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
38. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 17/12/17 10:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
39. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 17/12/17 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
40. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βούλας Κυριακή 17/12/17 10:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
41. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βάρης Κυριακή 17/12/17 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
Β Όμιλος Παίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γέρακα Κυριακή 17/12/17 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
43. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 17/12/17 10:00 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.  
44. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ανθούσας Κυριακή 17/12/17 10:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
45. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Κουβαρά Κυριακή 17/12/17 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
46. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 17/12/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
Γ Όμιλος Παίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 17/12/17 10:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.  
48. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Ραφήνας Κυριακή 17/12/17 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.  
49. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Κυριακή 17/12/17 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
50. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 17/12/17 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
Δ Όμιλος Παίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Κυριακή 17/12/17 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.  
52. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 17/12/17 10:00 ΝΙΚΑΣ Γ.  
53. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 17/12/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
54. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 17/12/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.  
55. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 17/12/17 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.  
Α Όμιλος Παμπαίδων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 16/12/17 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
57. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 16/12/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
58. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 16/12/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
59. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 16/12/17 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
60. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 16/12/17 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΜΑΡΚΟ Γέρακα Σάββατο 16/12/17 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
62. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 16/12/17 12:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
63. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Βoca Αrena Σάββατο 16/12/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
64. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 16/12/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
65. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών Σάββατο 16/12/17 13:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Δροσιάς Σάββατο 16/12/17 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
67. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Σάββατο 16/12/17 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
68. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 16/12/17 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
69. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Ραφήνας Σάββατο 16/12/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 16/12/17 11:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
71. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Σάββατο 16/12/17 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
72. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 16/12/17 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
73. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ BATISTA Σάββατο 16/12/17 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
74. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Σάββατο 16/12/17 13:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
Α Όμιλος Junior
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 17/12/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
76. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 17/12/17 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
77. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βούλας Κυριακή 17/12/17 12:30 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
78. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 17/12/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
79. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 17/12/17 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.  
Β Όμιλος Junior
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 17/12/17 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
81. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗ Κυριακή 17/12/17 12:30 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.  
82. ΜΑΡΚΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Μαρκόπουλου Κυριακή 17/12/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
83. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Βoca Αrena Κυριακή 17/12/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
84. ΜΑΡΚΟ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Μαρκόπουλου Τετάρτη 20/12/17 15:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι. Αναβλήθηκε
Γ Όμιλος Junior
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γραμματικού Σάββατο 16/12/17 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
86. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 17/12/17 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
87. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 17/12/17 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
88. ΑΝΟΙΞΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Άνοιξης Κυριακή 17/12/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
89. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 17/12/17 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.  
Δ Όμιλος Junior
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Πολυδενδρίου Κυριακή 17/12/17 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
91. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 17/12/17 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
92. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 17/12/17 12:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.  
93. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Σταμάτας Κυριακή 17/12/17 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.

Στα πλαίσια της καινοτόμου απόφασης του Δ.Σ. της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α.και της Επιτροπής Διαιτησίας έχουν οριστεί (προκειμένου να αποκτούν εμπειρίες)  4οι  Διαιτητές στους κάτωθι αγώνες . Διευκρινίζουμε ότι οι συγκεκριμένοι διαιτητές  δεν θα αμείβονται ως 4οι .

  1. ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν ΜΑΚΡΗΣ ΡΕΝΤΙΦΗΣ

  2. ΚΟΥΒΑΡΑΣ – ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν

  3. ΜΑΡΚΟ – ΑΝΟΙΞΗ  ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ

  4. ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ ΔΗΜΑΣ Μ

  5. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΚΑΚΑΝΗΣ

 

Related posts

Πανικός σε κάποιους ενόψει της σίγουρης δικαίωσης Γιαρένη και της σημερινής διοίκησης της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 2

Οι πρώτοι σκόρερ στα μέχρι στιγμής παιχνίδια σε Α’ και Β’ ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (29 & 30/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3