24.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (16/12) σε όλες τις κατηγορίες στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (16/12) στην ΕΠΣΑ σε όλες τις κατηγορίες και των υποδομών, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-0
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
4. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-2
5. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 1-1
6. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-1
7. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 1-1
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-1
11. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.  
12. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 3-1
13. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-1
14. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-1
15. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 4-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-2
17. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-1
18. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-1
19. ΒΥΡΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 2-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΠΟΨ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 3-0
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-2
22. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-3
24. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΩΤΗ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 7-1
26. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/12/17 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-2
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 2-0
Νέων 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 09:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 6-2
29. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/12/17 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-0
30. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/12/17 09:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-0
31. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 10:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-2
Νέων 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 16/12/17 10:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-3
33. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 17:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
Νέων 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 2-0
35. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/12/17 19:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α.  
36. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 20:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
37. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 20:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
Νέων 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 09:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 2-2
39. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/12/17 11:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-5
40. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 17:15 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Νέων 5ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 09:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 4-1
42. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 10:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
43. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 1-1
Νέων 6ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 16/12/17 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 4-2
45. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/12/17 11:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 3-0
46. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/12/17 18:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Νέων 7ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 3-3
48. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
49. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/12/17 19:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Νέων 8ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 16/12/17 11:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 3-0
51. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 16/12/17 17:15 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 11:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-0
53. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/12/17 11:00 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 2-5
54. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 13:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-3
Παίδων 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/12/17 10:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-2
56. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 10:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-4
57. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 16:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
58. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
59. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 19:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16/12/17 10:30 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 0-1
61. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 10:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-2
62. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-1
63. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
64. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 20:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
Παίδων 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 09:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-0
66. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 09:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 4-1
67. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 11:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-0
68. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/12/17 16:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
69. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 17:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
Παίδων 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΣ Τετάρτη 13/12/17 15:30 ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-1
13η αγωνιστική
71. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 13:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-4
72. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/12/17 17:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
73. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 18:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
74. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 18:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
75. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/12/17 19:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
Παίδων 6ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/12/17 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
77. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/12/17 11:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 5-0
78. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 12:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-3
79. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
80. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 18:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 11:45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-2
82. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 12:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 9-0
83. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/12/17 12:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-1
84. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 12:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-1
85. ΡΟΥΦ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 11:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 0-4
87. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
88. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
89. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
90. ΙΑΣΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 19:15 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/12/17 10:15 ΖΥΓΑΣ Π. 7-1
92. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 11:15 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 5-0
93. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 12:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 5-0
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-3
95. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/12/17 12:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 7-1
96. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-1
97. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 18:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
98. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 20:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 16/12/17 09:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-2
100. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 10:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-1
101. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 11:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 4-0
102. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 16/12/17 13:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 3-0
103. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 16/12/17 17:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
104. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 16/12/17 19:15 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/12/17 09:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
106. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16/12/17 12:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
107. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 12:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-1
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/12/17 09:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 4-3
109. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 12:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-0
110. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 19:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/12/17 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-5
112. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/12/17 12:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-0
113. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/12/17 12:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 5-1
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
114. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-3
115. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 16/12/17 10:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 4-1
116. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 11:45 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-1
117. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΟΨ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 12:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-1
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 17:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
119. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 17:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
120. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/12/17 17:45 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
121. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 19:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
122. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:45 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-2
123. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 16:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 10:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 3-0
125. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 17:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.

Related posts

Ο Παναγιωτης Γιαννοπουλος στους Τραχωνες

Ρένος Γιαμπουράς

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΝΕΩΝ – 2003

Ρένος Γιαμπουράς

Σχολή Ανανέωσης Ταυτοτήτων (03/9/2019 11:50) ΕΠΕΙΓΟΝ!

Abola Newsroom