23.4 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 28, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Η ΕΠΣΑΝΑ για το μοναδικό τουρνουά μέσα στις γιορτές και για το πρόγραμμα του Σαββάτου (23/12) στις υποδομές

Σε ανακοινώσεις της η ΕΠΣΑΝΑ αναφέρει:

Τα μοναδικά τουρνουά που έχουν την αιγίδα της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α είναι το

 

RESPECT CUP και το SOCCER LINK. Όποια ομάδα της Ένωσης συμμετέχει σε άλλο τουρνουά εκτός των παραπάνω θα πρέπει να αποσυρθεί έως τις 22/12/2017. Σε αντίθετη περίπτωση θα υποστεί της προβλεπόμενες από την προκήρυξη κυρώσεις .

Επίσης το πρόγραμμα του Σαββάτου (23/12) στις διοργανώσεις υποδομών στην ΕΠΣΑΝΑ έχει ως εξής:

Α Όμιλος Νέων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Παπασιδέρη Σάββατο 23/12/17 10:00    
2. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Σάββατο 23/12/17 10:00    
3. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βάρης Σάββατο 23/12/17 10:00    
4. ΜΑΡΚΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 23/12/17 10:00    
Β Όμιλος Νέων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 23/12/17 10:00    
6. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 23/12/17 10:00    
7. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 23/12/17 10:00    
8. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 23/12/17 10:00    
Γ Όμιλος Νέων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 23/12/17 00:00    
10. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 23/12/17 09:00    
11. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 23/12/17 10:00    
12. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 23/12/17 10:00    
Δ Όμιλος Νέων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 23/12/17 00:00    
14. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 23/12/17 10:00    
15. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 23/12/17 10:30    
16. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 23/12/17 12:00    
Α Όμιλος Παίδων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 23/12/17 10:00    
18. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 23/12/17 10:00    
19. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Σάββατο 23/12/17 10:00    
20. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 23/12/17 10:00    
21. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Σάββατο 23/12/17 12:30    
Β Όμιλος Παίδων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 23/12/17 10:00    
23. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 23/12/17 10:00    
24. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 23/12/17 12:30    
25. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 23/12/17 12:30    
26. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Σάββατο 23/12/17 12:30    
Γ Όμιλος Παίδων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 23/12/17 00:00    
28. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 23/12/17 10:00    
29. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Δροσιάς Σάββατο 23/12/17 10:00    
30. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 23/12/17 10:00    
31. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 23/12/17 10:00    
Δ Όμιλος Παίδων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αφιδνών Σάββατο 23/12/17 10:00    
33. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Πολυδενδρίου Σάββατο 23/12/17 10:00    
34. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 23/12/17 13:30    
35. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 23/12/17 15:00    
36. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 23/12/17 16:30

 

Related posts

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) σε όλες τις κατηγορίες και των υποδομών της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Τα σημερινά (9/3) αποτελέσματα στα εξ αναβολής ματς

Nάσος Φακίδης

Τάκης Μακροδημήτρης: “Ο Κεραυνός Κερατέας είναι σε τροχιά ανάκαμψης”

Abola Team 3