15.9 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Κυπέλλου (20/12) και στις διοργανώσεις υποδομών στην ΕΠΣΑ και οι σύμβουλοι της Ένωσης που θα παρακολουθήσουν το ματς

Στα ματς του Κυπέλλου (Τετάρτη 20/12) στην ΕΠΣΑ μαζί με τις διοργανώσεις υποδομών ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

47ο ΚΥΠΕΛΛΟ – Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη 20/12/17 14:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
2. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ Τετάρτη 20/12/17 14:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.  
3. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Τετάρτη 20/12/17 14:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
4. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη 20/12/17 14:30 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 20/12/17 16:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
Παίδων 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 20/12/17 18:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 20/12/17 15:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν.

 

 

Τους παρακάτω αγώνες Κυπέλλου στις 20/12/2017, θα παρακολουθήσουν οι εξής Παράγοντες & Σύμβουλοι της Ε.Π.Σ.Α.:        

 

            ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                            ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ                      ΛΙΒΙΤΣΙΑΝΟΣ

 

            ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ                                       ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ          ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

            ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ                                     ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

 

            ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ                            ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ                       ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ

Related posts

Κλήσεις Νέων και Παίδων (δύο γκρουπ αλλά και το δυτικό κλιμάκιο) για προπόνηση στις 15/5

Abola Team 3

Οι διαιτητές στα ματς του Κυπέλλου (Τετάρτη 22/11) και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (25 και 26/11) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

MOTW: Ολυμπιακός Λιοσίων – Άρης Πετρούπολης!

Κωνσταντίνος Περούλης