18.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Κλήσεις στις Μικτές της ΕΠΣΔΑ για τα ματς της Τετάρτης (20/12) με τις αντίστοιχες ομάδες της ΕΠΣΑΝΑ και οι διαιτητές στα ματς του Κυπέλλου (Τετάρτη 20/12)

Για τα ματς των Μικτών Παίδων και Νέων της ΕΠΣΔΑ την Τετάρτη 20/12 με τις αντίστοιχες ομάδες της ΕΠΣΑΝΑ έγιναν οι εξής κλήσεις:

5-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ               

ΕΝΟΨΕΙ ΤΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ Ε.Π.Σ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ 5-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ, ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 20-12-2017 ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΩΣ ΕΞΗΣ : ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ : ΩΡΑ 11.15΄ ΕΛΑΝΟΓΛΟΥ,ΒΑΡΟΥΔΑΚΗΣ, ΖΟΥΜΠΛΙΟΣ,ΚΑΨΗΣ, ΜΠΑΣΑΣ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ), ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ, ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Α.Ε. ΖΕΦΥΡΙΟΥ) ΧΥΤΑΣ, ΚΑΣΤΑΝΗΣ, ΤΑΣΙΝΟΣ, ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ), ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ, ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΔΗΜ., (ΒΥΖΑΣ), ΧΩΜΑΤΙΑΝΟΣ, ΠΑΓΩΝΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ) ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ : ΩΡΑ 13.15΄ ΜΥΡΤΑΪ (Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ) ΦΙΛΗΣ, ΑΔΑΜ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ), ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΗΣ (ΒΥΖΑΣ), ΛΩΛΟΣ, ΓΕΛΑΓΩΤΗΣ, ΤΖΕΛΕΠΗΣ (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ (ΛΕΩΝ), ΕΡΜΠΑΛΙΔΗΣ (ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ) ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ (ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ), ΜΑΧΛΗΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ),, ΚΑΣΣΟΣ, ΜΑΥΡΙΔΗΣ, ΜΑΡΠΙΝΗΣ, ΣΚΑΜΑΤΖΟΥΡΑΣ, ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ). . ΠΡΟΣΟΧΗ :ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ – Η ΠΑΡΟΥΣΙΑΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΕΙΝΑΙ Υ Π Ο Χ Ρ Ε Ω Τ Ι Κ Η.-

 

Επίσης τα ματς της Τετάρτης (20/12) στο Κύπελλο ΕΠΣΔΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2017-18 <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Τετάρτη 20/12/17 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Χ.  
2. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Τετάρτη 20/12/17 15:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.

Related posts

ΕΠΣΔΑ: ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Nάσος Φακίδης

Η Ιωάννα Ζαλοκώστα πρόεδρος στην Ζωφριά

Abola Team 3

Οι διαιτητές, οι παρατηρητές και ο υπερπαρατηρητής που ορίστηκαν στα ματς του Σαββατοκύριακου (19 και 20/5) στην ΕΠΣΔΑ-Δείτε το ματς στο οποίο ορίστηκε υπερπαρατηρητής-Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής και κλήσεις στις Μικτές Νέων-Παίδων για 21/5

Abola Team 3