28 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 23, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββάτου (23/12) στα πρωταθλήματα υποδομών της ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββάτου (23/12) για τα πρωταθλήματα υποδομών στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

Α Όμιλος Νέων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Παπασιδέρη Σάββατο 23/12/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
2. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Σάββατο 23/12/17 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
3. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βάρης Σάββατο 23/12/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Μ.  
4. ΜΑΡΚΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 23/12/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
Β Όμιλος Νέων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 23/12/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.  
6. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 23/12/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
7. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 23/12/17 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
8. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 23/12/17 10:00 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.  
Γ Όμιλος Νέων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 23/12/17 00:00    
10. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 23/12/17 09:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
11. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 23/12/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
12. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 23/12/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Δ Όμιλος Νέων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 23/12/17 00:00    
14. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 23/12/17 10:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
15. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 23/12/17 10:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.  
16. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 23/12/17 12:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
Α Όμιλος Παίδων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 23/12/17 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
18. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Σάββατο 23/12/17 10:00 ΡΙΖΟΣ Δ.  
19. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 23/12/17 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
20. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Σάββατο 23/12/17 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ.  
Β Όμιλος Παίδων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 23/12/17 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
22. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 23/12/17 10:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
23. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 23/12/17 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.  
24. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 23/12/17 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
25. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Σάββατο 23/12/17 12:30 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.  
Γ Όμιλος Παίδων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 23/12/17 00:00    
27. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 23/12/17 10:00 ΝΙΚΑΣ Γ.  
28. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Δροσιάς Σάββατο 23/12/17 10:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
29. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 23/12/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
Δ Όμιλος Παίδων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Πολυδενδρίου Σάββατο 23/12/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
31. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αφιδνών Σάββατο 23/12/17 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
32. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 23/12/17 13:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
33. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 23/12/17 15:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
34. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 23/12/17 16:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.

Related posts

Εναρξη ακαδημιών Α.Σ. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 1/9

admin

Οι τελικοί των Παμπαίδων στην ΕΠΣΑΝΑ και οι προτάσεις για την καλύτερη οργάνωση στις υποδομές

Abola Team 3

Τα συλλυπητήρια του ΑΟ Άρτεμις στον Νίκο Κατσιγιάννη

Ρένος Γιαμπουράς