15.9 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ για όλες τις διοργανώσεις υποδομών το τριήμερο 27/12, 28/12 και 29/12

Το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ μαζί με τους διαιτητές για όλες τις διοργανώσεις υποδομών για το τριήμερο 27/12, 28/12  και 29/12 έχει ως εξής:

Προσεχείς Αγώνες

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ – GROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΟΨ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 19:00    
2. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΕΥΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 20:00    
2η αγωνιστική
3. ΠΟΨ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 18:00    
4. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΠΕΥΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 19:00    
3η αγωνιστική
5. ΠΕΥΚΗ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ (ΚΛΕΙΣΤΟ) Παρασκευή 29/12/17 18:00    
6. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 19:00    
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 18:00    
8. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Τετάρτη 27/12/17 18:00    
2η αγωνιστική
9. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ALMA Πέμπτη 28/12/17 18:00    
10. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΟΣΦΠ ΣΧΟΛΗ ΑΛΙΜΟΥ 2 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 18:00    
3η αγωνιστική
11. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 18:00    
12. ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΑΠΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Παρασκευή 29/12/17 18:00    
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ALMA Τετάρτη 27/12/17 17:00    
14. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΟΣΦΠ ΣΧΟΛΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Τετάρτη 27/12/17 18:00    
2η αγωνιστική
15. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ALMA Πέμπτη 28/12/17 17:00    
16. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 18:00    
3η αγωνιστική
17. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Παρασκευή 29/12/17 18:00    
18. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ALMA Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΝΕΩΝ – CROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 14:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.  
20. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 27/12/17 15:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
2η αγωνιστική
21. ΠΕΥΚΗ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 15:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
22. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΠΕΥΚΗΣ Πέμπτη 28/12/17 17:45 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
3η αγωνιστική
23. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Παρασκευή 29/12/17 14:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
24. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΠΕΥΚΗΣ Παρασκευή 29/12/17 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
ΝΕΩΝ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη 27/12/17 13:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
26. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΕ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 14:00    
2η αγωνιστική
27. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΕΥΚΗ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 15:15    
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 16:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
3η αγωνιστική
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Παρασκευή 29/12/17 14:45    
30. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 15:15    
ΝΕΩΝ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη 27/12/17 13:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
32. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Τετάρτη 27/12/17 13:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
2η αγωνιστική
33. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Πέμπτη 28/12/17 13:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
34. ΧΑΪΔΑΡΙ 1 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Πέμπτη 28/12/17 13:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
3η αγωνιστική
35. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Παρασκευή 29/12/17 13:30 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
36. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Παρασκευή 29/12/17 13:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
ΝΕΩΝ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Τετάρτη 27/12/17 14:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
38. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 15:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.  
2η αγωνιστική
39. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Πέμπτη 28/12/17 13:45 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
40. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΡΟΥΦ Πέμπτη 28/12/17 14:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
3η αγωνιστική
41. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Παρασκευή 29/12/17 13:45 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
42. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 16:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
ΝΕΩΝ – GROUP C
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 27/12/17 13:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
44. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 27/12/17 14:15 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
2η αγωνιστική
45. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Πέμπτη 28/12/17 11:15    
46. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 11:45    
3η αγωνιστική
47. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Παρασκευή 29/12/17 11:15    
48. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Παρασκευή 29/12/17 13:00    
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΕ 2 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 27/12/17 13:45    
50. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ – ΠΕΥΚΗ 2 ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 27/12/17 17:45    
2η αγωνιστική
51. ΠΕΥΚΗ 2 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Πέμπτη 28/12/17 13:30    
52. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Πέμπτη 28/12/17 13:45    
3η αγωνιστική
53. ΠΕΥΚΗ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Παρασκευή 29/12/17 13:45    
54. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 17:30    
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 27/12/17 13:45    
56. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 16:30    
2η αγωνιστική
57. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΕΥΚΗ 2 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Πέμπτη 28/12/17 13:30    
58. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΠΕΥΚΗΣ Πέμπτη 28/12/17 16:30    
3η αγωνιστική
59. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Παρασκευή 29/12/17 12:15    
60. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 17:30    
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 27/12/17 12:30    
62. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 18:45    
2η αγωνιστική
63. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 18:15    
64. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 18:30    
3η αγωνιστική
65. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 16:30    
66. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 18:30    
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη 27/12/17 14:45    
68. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΕΥΚΗ 1 ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 27/12/17 16:30    
2η αγωνιστική
69. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Πέμπτη 28/12/17 14:45    
70. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Πέμπτη 28/12/17 15:00    
3η αγωνιστική
71. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Παρασκευή 29/12/17 13:30    
72. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΕΥΚΗ 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Παρασκευή 29/12/17 15:00    
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP C – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 27/12/17 14:45    
74. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 27/12/17 16:00    
2η αγωνιστική
75. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 13:00    
76. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Πέμπτη 28/12/17 14:45    
3η αγωνιστική
77. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παρασκευή 29/12/17 12:15    
78. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παρασκευή 29/12/17 13:30    
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP C – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Τετάρτη 27/12/17 17:00    
80. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Τετάρτη 27/12/17 17:00    
2η αγωνιστική
81. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Πέμπτη 28/12/17 17:00    
82. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Πέμπτη 28/12/17 17:00    
3η αγωνιστική
83. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Παρασκευή 29/12/17 14:45    
84. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Παρασκευή 29/12/17 17:00    
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP D – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη 27/12/17 14:45    
86. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Τετάρτη 27/12/17 18:15    
2η αγωνιστική
87. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Πέμπτη 28/12/17 14:45    
88. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Πέμπτη 28/12/17 18:15    
3η αγωνιστική
89. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Παρασκευή 29/12/17 14:45    
90. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Παρασκευή 29/12/17 18:15    
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP D – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη 27/12/17 11:15    
92. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 27/12/17 13:30    
2η αγωνιστική
93. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Πέμπτη 28/12/17 13:45    
94. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 14:15    
3η αγωνιστική
95. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Παρασκευή 29/12/17 12:30    
96. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Παρασκευή 29/12/17 13:45    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – CROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 27/12/17 15:00    
98. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 27/12/17 16:15    
2η αγωνιστική
99. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Πέμπτη 28/12/17 15:00    
100. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Πέμπτη 28/12/17 16:15    
3η αγωνιστική
101. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Παρασκευή 29/12/17 15:00    
102. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Παρασκευή 29/12/17 17:00    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 17:45    
104. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 19:55    
2η αγωνιστική
105. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Πέμπτη 28/12/17 17:15    
106. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 19:45    
3η αγωνιστική
107. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 17:45    
108. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 19:30    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 15:00    
110. ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Τετάρτη 27/12/17 15:00    
2η αγωνιστική
111. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΕ 3 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 15:00    
112. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ALMA Πέμπτη 28/12/17 16:00    
3η αγωνιστική
113. ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 15:00    
114. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
115. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Τετάρτη 27/12/17 15:00    
116. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 27/12/17 21:15    
2η αγωνιστική
117. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 15:00    
118. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 21:15    
3η αγωνιστική
119. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παρασκευή 29/12/17 16:00    
120. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP C – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη 27/12/17 12:30    
122. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Τετάρτη 27/12/17 17:30    
2η αγωνιστική
123. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Πέμπτη 28/12/17 12:30    
124. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Πέμπτη 28/12/17 21:00    
3η αγωνιστική
125. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Παρασκευή 29/12/17 17:30    
126. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Παρασκευή 29/12/17 21:15    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP C – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
127. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 17:30    
128. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 18:45    
2η αγωνιστική
129. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 16:30    
130. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 17:45    
3η αγωνιστική
131. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Παρασκευή 29/12/17 17:45    
132. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 18:45    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP D – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
133. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη 27/12/17 13:45    
134. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 27/12/17 20:00    
2η αγωνιστική
135. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Πέμπτη 28/12/17 13:30    
136. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Πέμπτη 28/12/17 16:00    
3η αγωνιστική
137. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Παρασκευή 29/12/17 14:15    
138. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παρασκευή 29/12/17 14:45    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP D – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
139. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Τετάρτη 27/12/17 15:00    
140. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Τετάρτη 27/12/17 18:00    
2η αγωνιστική
141. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 13:00    
142. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Πέμπτη 28/12/17 18:00    
3η αγωνιστική
143. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Παρασκευή 29/12/17 16:15    
144. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Παρασκευή 29/12/17 18:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
145. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 17:00    
146. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 20:00    
2η αγωνιστική
147. ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 17:00    
148. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 20:00    
3η αγωνιστική
149. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 17:00    
150. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 19:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
151. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ALMA Τετάρτη 27/12/17 18:00    
152. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ALMA Τετάρτη 27/12/17 18:00    
2η αγωνιστική
153. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ALMA Πέμπτη 28/12/17 18:00    
154. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ALMA Πέμπτη 28/12/17 19:00    
3η αγωνιστική
155. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ALMA Παρασκευή 29/12/17 18:00    
156. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ALMA Παρασκευή 29/12/17 18:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
157. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΥΜΗΤΤΟΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 18:00    
158. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 1 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 19:00    
2η αγωνιστική
159. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 18:00    
160. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 1 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 19:00    
3η αγωνιστική
161. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 1 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 18:00    
162. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 19:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP C – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
163. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 2 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 19:00    
164. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Τετάρτη 27/12/17 19:00    
2η αγωνιστική
165. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 2 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 17:00    
166. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ALMA Πέμπτη 28/12/17 19:00    
3η αγωνιστική
167. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 2 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 17:00    
168. ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠ. ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Παρασκευή 29/12/17 19:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP C – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
169. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ALMA Τετάρτη 27/12/17 19:00    
170. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Τετάρτη 27/12/17 19:00    
2η αγωνιστική
171. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 2 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 17:00    
172. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ALMA Πέμπτη 28/12/17 18:00    
3η αγωνιστική
173. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 ALMA Παρασκευή 29/12/17 19:00    
174. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Παρασκευή 29/12/17 19:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
175. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 18:00    
176. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 19:00    
2η αγωνιστική
177. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 18:00    
178. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 19:00    
3η αγωνιστική
179. ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 18:00    
180. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΠΕΥΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 19:00    
182. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 20:00    
2η αγωνιστική
183. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 17:00    
184. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 18:00    
3η αγωνιστική
185. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Παρασκευή 29/12/17 15:15    
186. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 18:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
187. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Τετάρτη 27/12/17 19:30    
188. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Τετάρτη 27/12/17 20:30    
2η αγωνιστική
189. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Πέμπτη 28/12/17 19:30    
190. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Πέμπτη 28/12/17 20:30    
3η αγωνιστική
191. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Παρασκευή 29/12/17 19:30    
192. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Παρασκευή 29/12/17 20:30    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
193. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 17:00    
194. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 18:00    
2η αγωνιστική
195. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 17:00    
196. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 19:00    
3η αγωνιστική
197. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 19:00    
198. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
199. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 18:00    
200. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 20:00    
2η αγωνιστική
201. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 19:00    
202. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Πέμπτη 28/12/17 20:00    
3η αγωνιστική
203. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 17:00    
204. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 19:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP C – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
205. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Τετάρτη 27/12/17 16:15    
206. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 19:00    
2η αγωνιστική
207. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 18:00    
208. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 20:00    
3η αγωνιστική
209. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 18:00    
210. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP C – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
211. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ALMA Τετάρτη 27/12/17 16:00    
212. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 ALMA Τετάρτη 27/12/17 17:00    
2η αγωνιστική
213. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ALMA Πέμπτη 28/12/17 17:00    
214. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 20:00    
3η αγωνιστική
215. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 ALMA Παρασκευή 29/12/17 16:00    
216. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ALMA Παρασκευή 29/12/17 17:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP D – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
217. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 16:00    
218. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 17:00    
2η αγωνιστική
219. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 16:00    
220. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 ALMA Πέμπτη 28/12/17 20:00    
3η αγωνιστική
221. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 17:00    
222. ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 ALMA Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP D – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
223. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 ALMA Τετάρτη 27/12/17 20:00    
224. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ALMA Τετάρτη 27/12/17 21:00    
2η αγωνιστική
225. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 17:00    
226. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 ALMA Πέμπτη 28/12/17 21:00    
3η αγωνιστική
227. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 16:00    
228. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ALMA Παρασκευή 29/12/17 21:00

Related posts

Δυσκολεύθηκε αλλά πήρε το τρίποντο ο Χολαργός (1-0)

Abola Team

Παναγιωτάκης Σταύρος (Άτταλος): “Έχουμε ισάξιους παίκτες”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ελεύθερος ο Κώστας Παπασταθόπουλος

Ρένος Γιαμπουράς