15.4 C
Αθήνα
Οκτώβριος 23, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Κλήσεις στην Μικτή Παίδων της ΕΠΣΑ για 2/1/2018 και τα αποτελέσματα στις διοργανώσεις υποδομών της 27ης Δεκεμβρίου

Από την ΕΠΣΑ έγιναν οι εξής κλήσεις στην Μικτή Παίδων για 2/1/2018:

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ  – 2004

Την ΤΡΙΤΗ 02/01/2018 και ώρα 15:30, καλούνται στο γήπεδο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ για προπόνηση οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):

ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ, ΖΑΡΚΑΛΗΣ, ΤΖΟΡΤΖΙΝΗΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ), ΧΡΟΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ), ΜΠΙΜΠΑ, ΚΑΤΣΙΚΗΣ (ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ), ΚΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ, ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ, ΠΑΤΣΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ), ΑΜΟΡΓΙΝΟΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ), ΠΑΤΣΑΤΖΟΓΛΟΥ, ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΞΕΝΟΣ (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ), ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΚΟΥΤΣΟΓΟΥΛΑΣ, ΠΑΛΜΟΣ (ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ)  ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ, ΜΑΜΑΛΗΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΗΛΙΑΚΙΔΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ), ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ  ( ΚΑΜΑΤΕΡΟ),

ΛΑΝΔΡΑΚΗΣ (ΣΟΥΡΜΕΝΑ), ΤΣΙΑΒΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟY,ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ, ΚΑΡΔΑΜΗΣ ( ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ (Α.Ο. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ), ΓΥΠΑΡΗΣ (Α.Σ. ΠΑΠΑΓΟΥ).

 

Εξάλλου στα ματς των διοργανώσεων υποδομής στην ΕΠΣΑ που έγιναν στις 27/12 σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 18:00   0-6
6. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Τετάρτη 27/12/17 18:00   2-1
2η αγωνιστική
7. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ALMA Πέμπτη 28/12/17 18:00    
8. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΟΣΦΠ ΣΧΟΛΗ ΑΛΙΜΟΥ 2 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 18:00    
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ALMA Τετάρτη 27/12/17 17:00    
10. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΟΣΦΠ ΣΧΟΛΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Τετάρτη 27/12/17 18:00   1-2
2η αγωνιστική
11. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ALMA Πέμπτη 28/12/17 17:00    
12. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 18:00    
ΝΕΩΝ – CROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 14:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.  
14. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 27/12/17 15:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. Αναβλήθηκε
2η αγωνιστική
15. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΠΕΥΚΗΣ Πέμπτη 28/12/17 17:45 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
16. ΠΕΥΚΗ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΠΕΥΚΗΣ Πέμπτη 28/12/17 17:45 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
ΝΕΩΝ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη 27/12/17 13:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 3-2
18. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΕ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 14:00    
2η αγωνιστική
19. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 16:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
20. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΕΥΚΗ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΠΕΥΚΗΣ Πέμπτη 28/12/17 17:45    
ΝΕΩΝ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη 27/12/17 13:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-1
22. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Τετάρτη 27/12/17 13:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-5
2η αγωνιστική
23. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Πέμπτη 28/12/17 13:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 5-0
24. ΧΑΪΔΑΡΙ 1 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Πέμπτη 28/12/17 13:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-0
ΝΕΩΝ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Τετάρτη 27/12/17 14:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-2
26. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 15:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 2-0
2η αγωνιστική
27. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Πέμπτη 28/12/17 13:45 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 2-1
28. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΡΟΥΦ Πέμπτη 28/12/17 14:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 5-0
ΝΕΩΝ – GROUP C
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 27/12/17 13:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-3
30. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 27/12/17 14:15 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-0
2η αγωνιστική
31. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Πέμπτη 28/12/17 11:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 3-2
32. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 11:45 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 0-0
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΕ 2 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 27/12/17 13:45 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-5
34. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ – ΠΕΥΚΗ 2 ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 27/12/17 17:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 7-1
2η αγωνιστική
35. ΠΕΥΚΗ 2 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Πέμπτη 28/12/17 13:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-7
36. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Πέμπτη 28/12/17 13:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 6-1
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 27/12/17 13:45   5-2
38. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 16:30 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 3-0
2η αγωνιστική
39. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΕΥΚΗ 2 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Πέμπτη 28/12/17 13:30    
40. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΠΕΥΚΗΣ Πέμπτη 28/12/17 16:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 27/12/17 12:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 7-0
42. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 18:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-3
2η αγωνιστική
43. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 18:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
44. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 18:30 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη 27/12/17 14:45 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 4-2
46. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΕΥΚΗ 1 ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 27/12/17 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-4
2η αγωνιστική
47. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Πέμπτη 28/12/17 14:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-1
48. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Πέμπτη 28/12/17 15:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP C – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 27/12/17 14:45 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
50. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 27/12/17 16:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 4-2
2η αγωνιστική
51. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 13:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 1-1
52. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Πέμπτη 28/12/17 14:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP C – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Τετάρτη 27/12/17 17:00 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-2
54. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 27/12/17 17:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 8-1
2η αγωνιστική
55. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Πέμπτη 28/12/17 16:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
56. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Πέμπτη 28/12/17 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP D – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη 27/12/17 14:45 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-3
58. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Τετάρτη 27/12/17 18:15 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 0-1
2η αγωνιστική
59. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Πέμπτη 28/12/17 14:45 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-1
60. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Πέμπτη 28/12/17 18:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP D – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη 27/12/17 11:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-3
62. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 27/12/17 13:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-7
2η αγωνιστική
63. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Πέμπτη 28/12/17 13:45 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-1
64. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 14:15 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 6-0
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – CROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 27/12/17 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-1
66. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 27/12/17 16:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-3
2η αγωνιστική
67. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Πέμπτη 28/12/17 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
68. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Πέμπτη 28/12/17 16:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 17:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-4
70. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 19:55 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-3
2η αγωνιστική
71. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Πέμπτη 28/12/17 15:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
72. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 19:45 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 15:00   7-1
74. ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Τετάρτη 27/12/17 15:00   0-3
2η αγωνιστική
75. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΕ 3 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 15:00    
76. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ALMA Πέμπτη 28/12/17 16:00    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Τετάρτη 27/12/17 15:00   3-0
78. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 27/12/17 21:15 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-0
2η αγωνιστική
79. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 15:00    
80. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 21:15 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP C – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη 27/12/17 12:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-4
82. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Τετάρτη 27/12/17 17:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-3
2η αγωνιστική
83. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Πέμπτη 28/12/17 12:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
84. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Πέμπτη 28/12/17 21:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP C – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 17:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε. 3-0
86. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 18:45 ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-3
2η αγωνιστική
87. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 16:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
88. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 17:45 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP D – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη 27/12/17 13:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-1
90. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 27/12/17 20:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-3
2η αγωνιστική
91. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Πέμπτη 28/12/17 13:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-1
92. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Πέμπτη 28/12/17 16:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP D – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Τετάρτη 27/12/17 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 3-0
94. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Τετάρτη 27/12/17 21:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-2
2η αγωνιστική
95. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 13:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-5
96. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Πέμπτη 28/12/17 17:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 17:00    
98. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 20:00    
2η αγωνιστική
99. ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 17:00    
100. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 20:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ALMA Τετάρτη 27/12/17 18:00   0-5
102. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ALMA Τετάρτη 27/12/17 18:00   3-0
2η αγωνιστική
103. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ALMA Πέμπτη 28/12/17 18:00    
104. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ALMA Πέμπτη 28/12/17 19:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΥΜΗΤΤΟΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 18:00   2-1
106. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 1 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 19:00   0-7
2η αγωνιστική
107. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 18:00    
108. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 1 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 19:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP C – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 2 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 19:00   2-6
110. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Τετάρτη 27/12/17 19:00   10-0
2η αγωνιστική
111. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 2 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 17:00    
112. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ALMA Πέμπτη 28/12/17 19:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP C – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ALMA Τετάρτη 27/12/17 19:00   1-1
114. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Τετάρτη 27/12/17 19:00   0-10
2η αγωνιστική
115. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 2 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 17:00    
116. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ALMA Πέμπτη 28/12/17 18:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 18:00   6-1
118. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 19:00   6-2
2η αγωνιστική
119. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 18:00    
120. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 19:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΠΕΥΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 19:00   0-6
122. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 20:00   4-3
2η αγωνιστική
123. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 17:00    
124. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 18:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Τετάρτη 27/12/17 19:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 6-0
126. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Τετάρτη 27/12/17 20:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-6
2η αγωνιστική
127. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Πέμπτη 28/12/17 19:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
128. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Πέμπτη 28/12/17 20:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
129. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 17:00   1-7
130. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 18:00   4-2
2η αγωνιστική
131. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 17:00    
132. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 19:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
133. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 18:00   8-1
134. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 20:00   4-2
2η αγωνιστική
135. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 19:00    
136. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Πέμπτη 28/12/17 20:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP C – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
137. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Τετάρτη 27/12/17 16:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-1
138. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 19:00   5-3
2η αγωνιστική
139. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 18:00    
140. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 20:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP C – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
141. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ALMA Τετάρτη 27/12/17 16:00   0-4
142. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 ALMA Τετάρτη 27/12/17 17:00   1-0
2η αγωνιστική
143. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ALMA Πέμπτη 28/12/17 17:00    
144. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 20:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP D – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
145. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 16:00   1-3
146. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 17:00   1-2
2η αγωνιστική
147. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 16:00    
148. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 ALMA Πέμπτη 28/12/17 20:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP D – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
149. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 ALMA Τετάρτη 27/12/17 20:00   3-1
150. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ALMA Τετάρτη 27/12/17 21:00   4-3

Related posts

Τα σημερινά (11/1/2020) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

Abola Newsroom

Κουλούρης:”Υπάρχουν μεγάλες φιλοδοξίες στον Άτταλο Ν. Φιλαδέλφειας”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Οι διαιτητές στα ματς της Τετάρτης (27/9) για το Κύπελλο στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3