18.8 C
Αθήνα
Οκτώβριος 26, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του διημέρου (27 και 28/12) στις διοργανώσεις υποδομών της ΕΠΣΑ

Στα ματς του διημέρου (27 και 28/12) στις διοργανώσεις υποδομών της ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 18:00   0-6
2. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Τετάρτη 27/12/17 18:00   2-1
2η αγωνιστική
3. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ALMA Πέμπτη 28/12/17 18:00   0-0
4. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΟΣΦΠ ΣΧΟΛΗ ΑΛΙΜΟΥ 2 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 18:00   5-1
3η αγωνιστική
5. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 18:00    
6. ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΑΠΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Παρασκευή 29/12/17 18:00    
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ALMA Τετάρτη 27/12/17 17:00   3-0
8. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΟΣΦΠ ΣΧΟΛΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Τετάρτη 27/12/17 18:00   1-2
2η αγωνιστική
9. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ALMA Πέμπτη 28/12/17 17:00   3-0
10. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 18:00   1-5
3η αγωνιστική
11. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Παρασκευή 29/12/17 18:00    
12. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ALMA Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΝΕΩΝ – CROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 14:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 1-0
14. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 27/12/17 15:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-3
2η αγωνιστική
15. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΠΕΥΚΗΣ Πέμπτη 28/12/17 17:45 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-4
16. ΠΕΥΚΗ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΠΕΥΚΗΣ Πέμπτη 28/12/17 17:45 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 4-0
3η αγωνιστική
17. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Παρασκευή 29/12/17 14:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
18. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΠΕΥΚΗΣ Παρασκευή 29/12/17 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
ΝΕΩΝ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη 27/12/17 13:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 3-2
20. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΕ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 14:00   0-1
2η αγωνιστική
21. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 16:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-5
22. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΕΥΚΗ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΠΕΥΚΗΣ Πέμπτη 28/12/17 17:45   0-4
3η αγωνιστική
23. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Παρασκευή 29/12/17 14:45    
24. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 15:15    
ΝΕΩΝ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη 27/12/17 13:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-1
26. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Τετάρτη 27/12/17 13:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-5
2η αγωνιστική
27. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Πέμπτη 28/12/17 13:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 5-0
28. ΧΑΪΔΑΡΙ 1 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Πέμπτη 28/12/17 13:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-0
3η αγωνιστική
29. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Παρασκευή 29/12/17 12:45 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-2
30. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Παρασκευή 29/12/17 13:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-3
ΝΕΩΝ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Τετάρτη 27/12/17 14:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-2
32. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 15:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 2-0
2η αγωνιστική
33. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Πέμπτη 28/12/17 13:45 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 2-1
34. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΡΟΥΦ Πέμπτη 28/12/17 14:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 5-0
3η αγωνιστική
35. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Παρασκευή 29/12/17 13:45 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-1
36. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 16:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
ΝΕΩΝ – GROUP C
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 27/12/17 13:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-3
38. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 27/12/17 14:15 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-0
2η αγωνιστική
39. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Πέμπτη 28/12/17 11:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 3-2
40. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 11:45 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 0-0
3η αγωνιστική
41. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Παρασκευή 29/12/17 11:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-4
42. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Παρασκευή 29/12/17 13:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΕ 2 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 27/12/17 13:45 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-5
44. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ – ΠΕΥΚΗ 2 ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 27/12/17 17:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 7-1
2η αγωνιστική
45. ΠΕΥΚΗ 2 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Πέμπτη 28/12/17 13:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-7
46. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Πέμπτη 28/12/17 13:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 6-1
3η αγωνιστική
47. ΠΕΥΚΗ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Παρασκευή 29/12/17 13:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-6
48. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 17:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 27/12/17 13:45   5-2
50. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 16:30 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 3-0
2η αγωνιστική
51. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΕΥΚΗ 2 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Πέμπτη 28/12/17 13:30   7-0
52. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΠΕΥΚΗΣ Πέμπτη 28/12/17 16:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-0
3η αγωνιστική
53. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Παρασκευή 29/12/17 12:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-1
54. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 17:30    
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 27/12/17 12:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 7-0
56. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 18:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-3
2η αγωνιστική
57. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 18:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-5
58. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 18:30 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 2-0
3η αγωνιστική
59. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 16:30 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
60. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 18:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη 27/12/17 14:45 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 4-2
62. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΕΥΚΗ 1 ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 27/12/17 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-4
2η αγωνιστική
63. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Πέμπτη 28/12/17 14:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-1
64. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Πέμπτη 28/12/17 15:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-2
3η αγωνιστική
65. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Παρασκευή 29/12/17 13:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
66. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΕΥΚΗ 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Παρασκευή 29/12/17 15:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP C – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 27/12/17 14:45 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
68. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 27/12/17 16:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 4-2
2η αγωνιστική
69. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 13:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 1-1
70. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Πέμπτη 28/12/17 14:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-2
3η αγωνιστική
71. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παρασκευή 29/12/17 12:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-2
72. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παρασκευή 29/12/17 13:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-1
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP C – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Τετάρτη 27/12/17 17:00 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-2
74. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 27/12/17 17:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 8-1
2η αγωνιστική
75. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Πέμπτη 28/12/17 16:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε. 3-0
76. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Πέμπτη 28/12/17 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-1
3η αγωνιστική
77. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Παρασκευή 29/12/17 14:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.  
78. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Παρασκευή 29/12/17 17:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP D – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη 27/12/17 14:45 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-3
80. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Τετάρτη 27/12/17 18:15 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 0-1
2η αγωνιστική
81. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Πέμπτη 28/12/17 14:45 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-1
82. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Πέμπτη 28/12/17 18:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-3
3η αγωνιστική
83. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Παρασκευή 29/12/17 14:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
84. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Παρασκευή 29/12/17 18:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP D – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη 27/12/17 11:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-3
86. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 27/12/17 13:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-7
2η αγωνιστική
87. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Πέμπτη 28/12/17 13:45 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-1
88. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 14:15 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 6-0
3η αγωνιστική
89. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Παρασκευή 29/12/17 12:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-4
90. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Παρασκευή 29/12/17 13:45 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 27/12/17 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-1
92. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 27/12/17 16:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-3
2η αγωνιστική
93. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Πέμπτη 28/12/17 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-1
94. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Πέμπτη 28/12/17 16:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-1
3η αγωνιστική
95. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Παρασκευή 29/12/17 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
96. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Παρασκευή 29/12/17 17:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 17:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-4
98. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 19:55 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-3
2η αγωνιστική
99. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Πέμπτη 28/12/17 15:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-2
100. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 19:45 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 3-3
3η αγωνιστική
101. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 17:45 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
102. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 19:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 15:00   7-1
104. ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Τετάρτη 27/12/17 15:00   0-3
2η αγωνιστική
105. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΕ 3 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 15:00   1-3
106. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ALMA Πέμπτη 28/12/17 16:00   3-0
3η αγωνιστική
107. ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 15:00    
108. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Τετάρτη 27/12/17 15:00   3-0
110. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 27/12/17 21:15 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-0
2η αγωνιστική
111. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 15:00   3-1
112. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 21:15 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-0
3η αγωνιστική
113. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παρασκευή 29/12/17 16:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
114. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Παρασκευή 29/12/17 20:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP C – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
115. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη 27/12/17 12:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-4
116. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Τετάρτη 27/12/17 17:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-3
2η αγωνιστική
117. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Πέμπτη 28/12/17 12:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 3-0
118. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Πέμπτη 28/12/17 21:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-6
3η αγωνιστική
119. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Παρασκευή 29/12/17 17:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
120. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Παρασκευή 29/12/17 21:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP C – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 17:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε. 3-0
122. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 27/12/17 18:45 ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-3
2η αγωνιστική
123. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 16:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 7-2
124. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 17:45 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 0-4
3η αγωνιστική
125. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Παρασκευή 29/12/17 17:45 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
126. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 18:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP D – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
127. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη 27/12/17 13:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-1
128. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 27/12/17 20:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-3
2η αγωνιστική
129. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Πέμπτη 28/12/17 13:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-0
130. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Πέμπτη 28/12/17 16:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-3
3η αγωνιστική
131. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Παρασκευή 29/12/17 14:15 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.  
132. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παρασκευή 29/12/17 14:45 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP D – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
133. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Τετάρτη 27/12/17 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 3-0
134. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Τετάρτη 27/12/17 21:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-2
2η αγωνιστική
135. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 13:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-5
136. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Πέμπτη 28/12/17 17:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-1
3η αγωνιστική
137. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Παρασκευή 29/12/17 16:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
138. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΥΚΗΣ Παρασκευή 29/12/17 19:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
139. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 17:00    
140. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 20:00    
2η αγωνιστική
141. ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 17:00   1-6
142. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 20:00   4-8
3η αγωνιστική
143. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 17:00    
144. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 19:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
145. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 18:00   6-1
146. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 19:00   6-2
2η αγωνιστική
147. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 18:00   7-5
148. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 19:00   1-8
3η αγωνιστική
149. ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 18:00    
150. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
151. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ALMA Τετάρτη 27/12/17 18:00   0-5
152. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ALMA Τετάρτη 27/12/17 18:00   3-0
2η αγωνιστική
153. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ALMA Πέμπτη 28/12/17 18:00   8-2
154. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ALMA Πέμπτη 28/12/17 19:00   0-3
3η αγωνιστική
155. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ALMA Παρασκευή 29/12/17 18:00    
156. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ALMA Παρασκευή 29/12/17 18:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
157. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΥΜΗΤΤΟΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 18:00   2-1
158. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 1 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 19:00   0-7
2η αγωνιστική
159. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 18:00   4-1
160. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 1 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 19:00   0-9
3η αγωνιστική
161. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 1 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 18:00    
162. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 19:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP C – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
163. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 2 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 19:00   2-6
164. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Τετάρτη 27/12/17 19:00   10-0
2η αγωνιστική
165. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 2 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 17:00   1-2
166. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ALMA Πέμπτη 28/12/17 19:00   8-1
3η αγωνιστική
167. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 2 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 17:00    
168. ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠ. ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Παρασκευή 29/12/17 19:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP C – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
169. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ALMA Τετάρτη 27/12/17 19:00   1-1
170. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Τετάρτη 27/12/17 19:00   0-10
2η αγωνιστική
171. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 2 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 17:00   2-1
172. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ALMA Πέμπτη 28/12/17 18:00   1-5
3η αγωνιστική
173. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 ALMA Παρασκευή 29/12/17 19:00    
174. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Παρασκευή 29/12/17 19:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
175. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΠΕΥΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 19:00   0-6
176. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 20:00   4-3
2η αγωνιστική
177. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 17:00   1-4
178. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 18:00   1-1
3η αγωνιστική
179. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Παρασκευή 29/12/17 15:15 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
180. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 18:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Τετάρτη 27/12/17 19:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 6-0
182. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Τετάρτη 27/12/17 20:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-6
2η αγωνιστική
183. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Πέμπτη 28/12/17 19:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-3
184. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Πέμπτη 28/12/17 20:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-3
3η αγωνιστική
185. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Παρασκευή 29/12/17 19:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
186. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Παρασκευή 29/12/17 20:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
187. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 17:00   1-7
188. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 18:00   4-2
2η αγωνιστική
189. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 17:00   1-0
190. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 19:00   1-3
3η αγωνιστική
191. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 19:00    
192. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
193. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 18:00   8-1
194. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 20:00   4-2
2η αγωνιστική
195. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 19:00   1-4
196. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Πέμπτη 28/12/17 20:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
3η αγωνιστική
197. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 17:00    
198. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 19:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP C – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
199. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Τετάρτη 27/12/17 16:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-1
200. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/12/17 19:00   5-3
2η αγωνιστική
201. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 18:00   2-2
202. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 20:00   3-2
3η αγωνιστική
203. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 18:00    
204. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP C – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
205. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ALMA Τετάρτη 27/12/17 16:00   0-4
206. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 ALMA Τετάρτη 27/12/17 17:00   1-0
2η αγωνιστική
207. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ALMA Πέμπτη 28/12/17 17:00   2-2
208. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 20:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 5-1
3η αγωνιστική
209. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 ALMA Παρασκευή 29/12/17 16:00    
210. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ALMA Παρασκευή 29/12/17 17:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP D – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
211. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 16:00   1-3
212. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 27/12/17 17:00   1-2
2η αγωνιστική
213. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 16:00   2-1
214. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 ALMA Πέμπτη 28/12/17 20:00   2-1
3η αγωνιστική
215. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 17:00    
216. ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 ALMA Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP D – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
217. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 ALMA Τετάρτη 27/12/17 20:00   3-1
218. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ALMA Τετάρτη 27/12/17 21:00   4-3
2η αγωνιστική
219. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 17:00   5-3
220. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 ALMA Πέμπτη 28/12/17 21:00   1-3

Related posts

Παραμένουν κυανέρυθροι Αγοραστός και Τικταπανίδης

Κωνσταντίνος Ράπτης

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 0-0: Τα στιγμιότυπα

Κωνσταντίνος Ράπτης

Πρώτο τρίποντο για Θρίαμβο Χαϊδαρίου!

Κωνσταντίνος Ράπτης