17 C
Αθήνα
Οκτώβριος 31, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι πρώτοι σκόρερ στα μέχρι τώρα ματς στα πρωταθλήματα του Πειραιά

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ στα μέχρι τώρα ματς στα πρωταθλήματα του Πειραιά έχει διαμορφωθεί ως εξής:

Α’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

1. ΣΟΥΦΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10
2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 9
3. ΣΑΜΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 9
4. ΒΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΦΙΑΛΗ 8
5. ΒΡΑΧΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 8
6. ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 8
7. ΜΠΟΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 8
8. ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 7
9. ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 7
10. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 6

 

2ος όμιλος

1. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 11
2. ΜΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 9
3. ΟΣΜΑΝΑΙ ΓΚΕΡΤ ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ 8
4. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 8
5. LUKANI ENEA ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 7
6. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ 7
7. ΛΟΙΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ 6
8. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ 6
9. ΠΕΚΩΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ 6
10. ΡΑΜΑ ΡΕΝΑΛΝΤΟ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 6

 

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος

1. ΠΛΗΘΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ 7
2. ΑΓΟΥΡΣΑΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 6
3. PASHA ERVIS ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 5
4. ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 5
5. ΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 5
6. DRAGOTI NIKOLIN ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4
7. ΛΟΞΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ 4
8. ΜΗΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 4
9. ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 4
10. ΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 4

 

 

2ος όμιλος

 

1. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 9
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 8
3. ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 8
4. ΒΛΑΧΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 7
5. ΛΕΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ 7
6. ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 7
7. EL KADI IONNIS ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 6
8. ΛΟΥΠΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ 6
9. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 6
10. ΤΟΤΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 6

 

Γ’ κατηγορία

1. SHINDRE LEDION ΦΙΛΑΘΛΟΙ 12
2. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 8
3. ΡΟΥΣΙ ΕΡΑΛΝΤ ΦΙΛΑΘΛΟΙ 8
4. ΠΕΡΙΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 7
5. ΚΥΡΙΤΣΙΜΠΑΣΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 6
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 6
7. ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΑΘΛΟΙ 5
8. ΚΟΒΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 5
9. ΚΟΚΡΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 5
10. ΜΕΜΑΪΝΤΙΝΙ ΜΑΝΟΥΕΛ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5

 

 

Related posts

Η ΕΠΣ Πειραιά για την επιστροφή στα πρωταθλήματα και για τις κλήσεις στις Μικτές Παίδων και Νέων για 3/1/2018

Abola Team 3

Η ΕΠΣ Πειραιά για την σημερινή κλήρωση του Κυπέλλου, τον συνθετικό χλοοτάπητα στο Πέραμα, κλήσεις σε απολογία και ποινές

Abola Team 3

Η ανακοίνωση από το Νέο Ικόνιο για το μεγάλο άλμα του νεαρού άσου Γ. Χονδρουδάκη στον Ολυμπιακό

Abola Team 3