19.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 20, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) και του Κυπέλλου (10/1) στην ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) αλλά και τουμ Κυπέλλου (10/1) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

47ο ΚΥΠΕΛΛΟ – Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΙΛΙΟΥ Τετάρτη 10/01/18 15:00    
2. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Τετάρτη 10/01/18 15:00    
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 06/01/18 15:00    
4. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/01/18 15:00    
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/01/18 15:00    
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 07/01/18 15:00    
7. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 07/01/18 15:00    
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΡΟΥΦ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 07/01/18 15:00    
9. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 07/01/18 15:00    
10. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/01/18 15:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/01/18 15:00    
12. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 06/01/18 15:00    
13. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00    
14. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 06/01/18 15:00    
15. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/01/18 15:00    
16. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 07/01/18 15:00    
17. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/01/18 15:00    
18. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 07/01/18 15:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/01/18 15:00    
20. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/01/18 15:00    
21. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/01/18 15:00    
22. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/01/18 15:00    
23. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 07/01/18 11:00    
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/01/18 15:00    
25. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/01/18 15:00    
26. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 07/01/18 15:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00    
28. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/01/18 15:00    
29. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/01/18 15:00    
30. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/01/18 15:00    
31. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/01/18 15:00    
32. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/01/18 15:00    
33. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 07/01/18 15:00    
34. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 07/01/18 15:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/01/18 15:00    
36. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00    
37. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 06/01/18 15:00    
38. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 06/01/18 15:00    
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 07/01/18 11:00    
40. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/01/18 11:00    
41. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/01/18 11:00    
42. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 07/01/18 15:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/01/18 15:00    
44. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/01/18 09:00    
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 07/01/18 09:30    
46. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 07/01/18 11:00    
47. ΠΟΨ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/01/18 11:00    
48. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/01/18 12:00    
49. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 07/01/18 15:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 07/01/18 11:00    
51. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 07/01/18 11:00    
52. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 07/01/18 11:00    
53. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 07/01/18 11:00    
54. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/01/18 11:00    
55. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 07/01/18 12:00    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΡΙΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00    
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/01/18 15:00    
58. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/01/18 09:00    
59. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 07/01/18 11:30    
60. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/01/18 12:00    
61. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/01/18 15:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/01/18 15:00    
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/01/18 15:00    
64. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 07/01/18 11:00    
65. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 07/01/18 11:00    
66. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/01/18 11:00    
67. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 07/01/18 15:00

Related posts

Κουτσογιάννη Παναγιώτα: “Οι ανάγκες για αίμα είναι μόνιμες” (vid)

Πανιώνιος Καισαριανής: Κάλεσμα για το ματς με τα Πατήσια

Παντελίδης Mάνος

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ στα μέχρι τώρα παιχνίδια στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

Abola Team 3