21.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 29, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) στον Πειραιά και το ξεκίνημα της Σχολής Διαιτησίας στην Ένωση

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) στον Πειραιά έχει ως εξής:

 

Σχετικά με την έναρξη της Σχολής Διαιτησίας στην ΕΠΣ Πειραιά η Ένωση αναφέρει τα εξής:

 

Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ενημερώνει ότι κατόπιν έγκρισης της ΚΕΔ/ΕΠΟ στις 18/01/2018  ξεκινάει η νέα Σχολή  Διαιτησίας Ποδοσφαίρου στον Πειραιά.

 

Τα μαθήματα της σχολής θα διεξαχθούν στην αίθουσα συνεδριάσεων της Ένωσης, ενώ υπεύθυνοι της σχολής είναι οι κ.κ. Ιωάννης Χασάπης- Χαράλαμπος Μοιραδωράκης

 

Όσοι ενδιαφέρονται να  συμμετάσχουν και να παρακολουθήσουν τα μαθήματα της Σχολής θα πρέπει να υποβάλλουν την σχετική αίτηση στην γραμματεία της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ μέχρι και τις 18/01/2018.

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 06/01/18 15:00    
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 06/01/18 15:00    
3. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 06/01/18 15:00    
4. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 07/01/18 12:30    
5. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 07/01/18 12:30    
6. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 07/01/18 15:00    
7. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 07/01/18 15:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 07/01/18 12:30    
9. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 07/01/18 12:30    
10. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 07/01/18 15:00    
11. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 07/01/18 15:00    
12. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 07/01/18 15:00    
13. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 07/01/18 15:00    
14. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 07/01/18 15:15    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 06/01/18 15:00    
16. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 06/01/18 15:00    
17. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 07/01/18 12:00    
18. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 07/01/18 12:00    
19. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 07/01/18 15:00    
20. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 07/01/18 15:15    
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 07/01/18 15:15    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00    
23. ΘΗΣΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 06/01/18 15:00    
24. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 06/01/18 15:00    
25. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 07/01/18 10:15    
26. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 07/01/18 10:30    
27. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 07/01/18 12:00    
28. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 07/01/18 12:30    
Γ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00    
30. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 06/01/18 15:00    
31. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 07/01/18 10:15    
32. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 07/01/18 10:15    
33. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 07/01/18 15:00

Related posts

Ποινές και κλήσεις σε απολογία

Nάσος Φακίδης

Τα σημερινά (1/2/2020) αποτελέσματα στην ΕΠΣΠ

Abola Newsroom

Στην τελική φάση η μικτή ομάδα Κ14 της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ

Nάσος Φακίδης