17.2 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) στην ΕΠΣΑΝΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) σε όλες τις κατηγορίες και των υποδομών της ΕΠΣΑΝΑ έχει ως εξής:

Α Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 06/01/18 15:00    
2. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΡΚΟ Βούλας Σάββατο 06/01/18 15:00    
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 06/01/18 15:00    
4. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 06/01/18 15:00    
5. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Καλυβίων Σάββατο 06/01/18 15:00    
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 07/01/18 15:00    
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κερατέας Κυριακή 07/01/18 15:00    
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 07/01/18 15:00    
Β Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 06/01/18 15:00    
10. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 06/01/18 15:00    
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ραφήνας Σάββατο 06/01/18 15:00    
12. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 07/01/18 15:00    
13. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Κυριακή 07/01/18 15:00    
14. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 07/01/18 15:00    
15. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αφιδνών Κυριακή 07/01/18 15:00    
16. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 07/01/18 15:00    
Γ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 06/01/18 15:00    
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 06/01/18 15:00    
19. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Καλάμου Σάββατο 06/01/18 15:00    
20. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Νέας Μάκρης Σάββατο 06/01/18 15:00    
21. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Βούλας Κυριακή 07/01/18 15:00    
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Ανθούσας Κυριακή 07/01/18 15:00    
23. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 07/01/18 15:00    
Α Όμιλος Παμπαίδων
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Καλυβίων Κυριακή 07/01/18 10:00    
25. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 07/01/18 10:00    
26. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Κυριακή 07/01/18 10:00    
27. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 07/01/18 10:00    
28. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 07/01/18 12:30    
Β Όμιλος Παμπαίδων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Μαρκόπουλου Πέμπτη 04/01/18 15:30 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
30. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 07/01/18 10:00    
31. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βoca Αrena Κυριακή 07/01/18 10:00    
32. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 07/01/18 12:30    
33. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Διώνης Κυριακή 07/01/18 12:30    
34. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 07/01/18 13:00    
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Δροσιάς Κυριακή 07/01/18 10:00    
36. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Διονύσου Κυριακή 07/01/18 10:00    
37. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Νέας Μάκρης Κυριακή 07/01/18 12:30    
38. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Κυριακή 07/01/18 12:30    
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Συκαμίνου Κυριακή 07/01/18 10:00    
40. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 07/01/18 10:00    
41. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ BATISTA Κυριακή 07/01/18 12:30    
42. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 07/01/18 12:30    
43. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 07/01/18 12:30    
Α Όμιλος Junior
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βάρης Κυριακή 07/01/18 12:30    
45. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βουλιαγμένης Κυριακή 07/01/18 12:30    
46. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Κυριακή 07/01/18 12:30    
47. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 07/01/18 12:30    
48. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 07/01/18 12:30    
Β Όμιλος Junior
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 07/01/18 00:00    
50. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 07/01/18 12:30    
51. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Μαρκόπουλου Κυριακή 07/01/18 12:30    
52. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Βoca Αrena Κυριακή 07/01/18 12:30    
53. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 07/01/18 12:30    
Γ Όμιλος Junior
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 07/01/18 12:30    
55. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Ανθούσας Κυριακή 07/01/18 12:30    
56. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Δροσιάς Κυριακή 07/01/18 12:30    
57. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 07/01/18 12:30    
58. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διονύσου Κυριακή 07/01/18 12:30    
Δ Όμιλος Junior
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 07/01/18 00:00    
60. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 07/01/18 12:30    
61. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 07/01/18 12:30    
62. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Νικολακάκη Κυριακή 07/01/18 12:30    
63. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 07/01/18 12:30

Related posts

Διαιτητές & παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (21/10 και 22/10) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 23/9 και 24/9 στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3