17.2 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) στην ΕΠΣΑΝΑ και η ενημέρωση για την Σχολή Προπονητών

Για τα ματς του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Διονύσου Σάββατο 06/01/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
2. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΡΚΟ Βούλας Σάββατο 06/01/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 06/01/18 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
4. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 06/01/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
5. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Καλυβίων Σάββατο 06/01/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 07/01/18 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
 
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κερατέας Κυριακή 07/01/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 07/01/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
Β Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 06/01/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
10. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 06/01/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ραφήνας Σάββατο 06/01/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
 
12. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 07/01/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
13. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Κυριακή 07/01/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
14. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 07/01/18 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
15. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αφιδνών Κυριακή 07/01/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
16. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 07/01/18 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
Γ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 06/01/18 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 06/01/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
19. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Νέας Μάκρης Σάββατο 06/01/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
20. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Βούλας Κυριακή 07/01/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
 
21. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Ανθούσας Κυριακή 07/01/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
 
22. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Καλάμου Κυριακή 07/01/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΔΗΜΑΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
23. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 07/01/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
Α Όμιλος Παμπαίδων
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Καλυβίων Κυριακή 07/01/18 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
25. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 07/01/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
26. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 07/01/18 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
27. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Κυριακή 07/01/18 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
28. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 07/01/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 07/01/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
30. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βoca Αrena Κυριακή 07/01/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
31. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 07/01/18 12:30 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.  
32. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Διώνης Κυριακή 07/01/18 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.  
33. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 07/01/18 13:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Δροσιάς Κυριακή 07/01/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
35. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Διονύσου Κυριακή 07/01/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
36. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Νέας Μάκρης Κυριακή 07/01/18 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
37. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Κυριακή 07/01/18 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Συκαμίνου Κυριακή 07/01/18 10:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
39. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 07/01/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
40. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 07/01/18 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.  
41. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ BATISTA Κυριακή 07/01/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
42. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 07/01/18 12:30 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.  
Α Όμιλος Junior
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βάρης Κυριακή 07/01/18 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
44. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βουλιαγμένης Κυριακή 07/01/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
45. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Κυριακή 07/01/18 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
46. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 07/01/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
47. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 07/01/18 12:30 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.  
Β Όμιλος Junior
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 07/01/18 00:00    
49. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΜΑΡΚΟ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 07/01/18 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
50. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Μαρκόπουλου Κυριακή 07/01/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
51. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Βoca Αrena Κυριακή 07/01/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
52. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 07/01/18 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ.  
Γ Όμιλος Junior
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 07/01/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
54. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Ανθούσας Κυριακή 07/01/18 12:30 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.  
55. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Δροσιάς Κυριακή 07/01/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
56. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 07/01/18 12:30 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
57. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διονύσου Κυριακή 07/01/18 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
Δ Όμιλος Junior
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 07/01/18 00:00    
59. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 07/01/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
60. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 07/01/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
61. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Νικολακάκη Κυριακή 07/01/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
62. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 07/01/18 12:30 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β.

 

 

 

 

 

Στο μεταξύ: Η Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α αναλαμβάνει την λειτουργία σχολής προπονητών UEFA C  που  θα διεξαχθεί από 12/02/2018 έως 21/02/2018.Οι αιτήσεις συμμετοχής των ενδιαφερόμενων θα γίνονται δεκτές από 3/01/2018 έως 5/02/2018.                                                   

Μέχρι τις 5/02/2018 θα πρέπει να έχει γίνει η εξόφληση καθώς και η κατάθεση όλων των απαραίτητων δικαιολογητικών .

Απαιτούμενα δικαιολογητικά για σχολή UEFA C

1.Αίτηση του ενδιαφερόμενου στα γραφεία της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α
2.Βεβαίωση ΕΠΟ ή ΕΠΣ ότι υπήρξε ποδοσφαιριστής (προαιρετικά)
3.Αντίγραφο Ποινικού Μητρώου, όχι παλαιότερο των τριών (3) μηνών
4.Πιστοποιητικό Εισαγγελικής Αρχής, ότι δεν είναι φυγόποινος ή φυγόδικος, όχι παλαιότερο των τριών (3) μηνών
5.Ιατρική βεβαίωση περί υγείας από παθολόγο, όχι παλαιότερο των δύο (2) μηνών
6.Δήλωση παραίτησης από ενδεχόμενες αξιώσεις
7.Πιστοποιητικό Σπουδών θεωρημένο. Απολυτήριο Γ΄ Γυμνασίου τουλάχιστον
8.Οι υποψήφιοι οφείλουν να έχουν συμπληρώσει το 18ο έτος της ηλικίας τους
9.Παράβολο συμμετοχής σχολής UEFA C: 500 € (400,00 € υπέρ ΕΠΟ και 100,00 € υπέρ Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α)

Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α σε συνεδρίαση του την Τετάρτη 7 Φεβρουαρίου 2018 θα αξιολογήσει – αποφασίσει για τις τελικές συμμετοχές.

 

Related posts

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΑΝΑ – ΚΛΗΡΩΣΗ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ: Γλυκά Νερά – Αχαρναϊκός και Άρης Βούλας – Άνοιξη

Nάσος Φακίδης

Ενημέρωση της ΕΠΣΑΝΑ για την ταυτότητα προπονητή

Ρένος Γιαμπουράς

Διαιτητές & παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3