17 C
Αθήνα
Οκτώβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) στην ΕΠΣΔΑ και η ανακοίνωση για την προπόνηση των Μικτών Παίδων και Νέων στις 8/1

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) στην ΕΠΣΔΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.  
2. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 06/01/18 15:00 HABILAJ A., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.  
3. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.  
4. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.  
5. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 07/01/18 15:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.  
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 07/01/18 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.  
7. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 07/01/18 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
9. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 07/01/18 11:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
10. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 07/01/18 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΑΥΛΟΣ Χ.  
11. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 07/01/18 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
12. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 07/01/18 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.

 

Επίσης:

ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018 ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 8-1-2018 ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΑΣΠΡΗ ΦΑΝΕΛΑ) ΩΣ ΕΞΗΣ : ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ – ΩΡΑ 15.15΄ : ΕΛΑΝΟΓΛΟΥ, ΖΟΥΜΠΛΙΟΣ, ΚΑΨΗΣ, ΒΑΡΟΥΔΑΚΗΣ, ΜΠΑΣΑΣ, ΜΠΟΡΜΠΟΚΗΣ (Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ) ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ, ΣΤΑΘΗΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ), ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ, ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΧΑΤΖΗΣ, ΧΥΤΑΣ, ΤΑΣΙΝΟΣ, ΚΑΣΤΑΝΗΣ, ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ), ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ, ΑΛΑΜΑΝΟΣ, ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΔΗΜ. (ΒΥΖΑΣ), ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ, ΧΩΜΑΤΙΑΝΟΣ, ΠΑΓΩΝΗΣ, ΤΖΑΒΕΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ),ΧΑΛΑΣ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ),ΤΣΑΜΠΟΥΡΝΗΣ (ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ), ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Α.Ε. ΖΕΦΥΡΙΟΥ) ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ – ΩΡΑ 16.15΄: ΜΥΡΤΑΪ, ΜΥΛΩΝΑΣ (Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ) ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ,ΡΑΛΛΗΣ, ΦΙΛΗΣ, ΑΔΑΜ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ), ΜΠΑΚΑΣ (ΑΙΑΣ ΠΑΡ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ) ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΔΗΜ., ΜΑΡΗΣ, ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΧΑΡ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΑΦΑΙ (ΒΥΖΑΣ), ΛΩΛΟΣ, ΓΕΛΑΓΩΤΗΣ, ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ, ΤΖΕΛΕΠΗΣ. ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ (ΛΕΩΝ), ΕΡΜΠΑΛΙΔΗΣ (ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ), ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ (ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ), ΜΑΧΛΗΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ), ΜΑΥΡΙΔΗΣ, ΜΑΡΠΙΝΗΣ, ΣΚΑΜΑΤΖΟΥΡΑΣ,ΚΑΣΣΟΣ, ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ). ΠΡΟΣΟΧΗ :ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ – Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΕΙΝΑΙ Υ Π Ο Χ Ρ Ε Ω Τ Ι Κ Η.-

 

Related posts

«Πέρασαν» από την Μαγούλα οι Κυπελλούχοι ΕΠΣΔΑ

Nάσος Φακίδης

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4 & 5/2) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Στο 0-0 έμεινε το ντέρμπι Βύζας-Άτταλος Νέας Περάμου

Abola Team 3