Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (6/1) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββάτου (6/1) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 06/01/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 3-0
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/01/18 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-1
4. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 06/01/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 4-0
5. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-0
6. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 1-1
7. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 5-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 4-0
9. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 0-2
10. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 1-2
11. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/01/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 3-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-0
13. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1-0
14. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΙΩΤΗ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-0
15. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-2
17. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 1-0
18. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-0
19. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 06/01/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΡΙΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-1
22. ΠΛΑΤΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/01/18 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 3-0
24. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/01/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π. 3-2
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/01/18 09:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-0
26. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 06/01/18 17:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
27. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 06/01/18 17:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
28. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 06/01/18 19:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/01/18 09:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-0
30. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/01/18 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α. 4-1
31. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/01/18 17:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
32. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/01/18 18:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/01/18 10:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-0
34. ΡΟΥΦ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/01/18 11:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-1
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 06/01/18 10:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 4-0
36. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 06/01/18 11:00 ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-0
37. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/01/18 18:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/01/18 17:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
39. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/01/18 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/01/18 11:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-4
41. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/01/18 17:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
42. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/01/18 17:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
43. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/01/18 19:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 06/01/18 11:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 4-1

Related posts

Α’ ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

Ρένος Γιαμπουράς

Ανανέωσαν με Αθηναϊκό Κρασώνης και Ζαφειράτος

Abola Team 3

ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ-ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΑΡΘΡΟ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ΝΤΑΓΙΑΚΟΥ

Abola Team 3