Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) στην ΕΠΣΔΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) στην ΕΠΣΔΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ. 4-1
2. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 06/01/18 15:00 HABILAJ A., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 0-4
3. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 3-1
4. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. 1-1
5. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 07/01/18 15:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 1-0
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 07/01/18 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε. 0-1
7. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 07/01/18 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 0-4
9. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 07/01/18 11:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 3-0
10. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 07/01/18 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΑΥΛΟΣ Χ. 2-2
11. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 07/01/18 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 2-1
12. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 07/01/18 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. 0-2

Related posts

Ανασύνταξη στον Βύζαντα

abola10

«Αφεντικό» στα Μέγαρα ο Βύζας

Nάσος Φακίδης

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στον τελικό Κυπέλλου (Τετάρτη 14/3) της ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3