26.1 C
Αθήνα
Ιούνιος 30, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (13/1 και 14/1) στον Πειραιά, οι διαιτητές και ο παρατηρητής στον αγώνα Κυπέλλου (Τετάρτη 10/1) και στις 11/1 η κλήρωση της ημιτελικής φάσης του Κυπέλλου

Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (13 και 14/1) στον Πειραιά έχει ως εξής:

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 13/01/18 15:00    
2. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 13/01/18 15:00    
3. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 14/01/18 12:15    
4. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 14/01/18 15:00    
5. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 14/01/18 15:00    
6. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 14/01/18 15:15    
7. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 14/01/18 15:15    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 13/01/18 15:15    
9. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 14/01/18 12:30    
10. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 14/01/18 12:45    
11. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 14/01/18 15:00    
12. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 14/01/18 15:00    
13. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 14/01/18 15:15    
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ (β Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Λ.) ΜΟΣΧΑΤΟΥ Τετάρτη 10/01/18 15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 14/01/18 10:30    
16. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 14/01/18 10:30    
17. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 14/01/18 12:45    
18. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 14/01/18 12:45    
19. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 14/01/18 15:00    
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 14/01/18 15:00    
21. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 14/01/18 15:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 13/01/18 15:00    
23. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 13/01/18 15:00    
24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 13/01/18 15:15    
25. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 14/01/18 10:30    
26. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 14/01/18 12:45    
27. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 14/01/18 12:45    
28. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 14/01/18 15:15    
Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 13/01/18 15:00    
30. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 13/01/18 15:00    
31. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 14/01/18 10:00    
32. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 14/01/18 10:30

 

Στον αυριανό αγώνα Κυπέλλου (10/1) ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητής:

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ (β Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Λ.) ΜΟΣΧΑΤΟΥ Τετάρτη 10/01/18 15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)

 

 

Σχετικά με την κλήρωση της ημιτελικής φάσης του Κυπέλλου η ΕΠΣ Πειραιά επισημαίνει:

Η Επιτροπή Στατιστικής Ανάπτυξης & Κυπέλλου ενημερώνει ότι η κλήρωση των αγώνων της ημιτελικής φάσης του Κυπέλλου θα πραγματοποιηθεί την ερχόμενη Πέμπτη 11/01/2018 και ώρα 17.00  στα γραφεία της Ένωσης.

 

Ως γνωστόν στην ημιτελική φάση έχουν ήδη προκριθεί ο Αμπελακιακός,  ο Ερμής Κορυδαλλού και ο Καραβάς, ενώ την Τετάρτη 10/01/2018 θα διεξαχθεί ο επαναληπτικός αγώνας της προημιτελικής φάσης ΑΕ Μοσχάτου – Εθνικός (1-3 ο πρώτος αγώνας).

Related posts

Συνεχίζει ο Πόλλιας στον Ολυμπιακό Περάματος

ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Προσέξτε τη συμπεριφορά σας απέναντι στους διαιτητές

abola10

ΕΠΣ Πειραιά: Τα σημερινά (26/1) αποτελέσματα

Nάσος Φακίδης