30.6 C
Αθήνα
Αύγουστος 15, 2022
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (13 και 14/1) σε όλους τους ομίλους της Γ’ Εθνικής

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (13 και 14/1) σε όλους τους ομίλους της Γ’ Εθνικής ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

 

1ος όμιλος

Νέστος Χρυσούπολης –ΑΕ Διδυμοτείχου

 

Διαιτητής: Ηλίας Χαψάς (Σερρών)

 

Α’ βοηθός: Χρήστος Κρυωνάς (Σερρών)

 

B’ βοηθός: Αχιλλέας Αναστασιάδης (Σερρών)

 

Παρατηρητής: Βέργος Χαλβατζής (Ξάνθης)

 

 

 

Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

 

Διαιτητής: Αστέριος Μπαλάσας (Μακεδονίας)

 

Α’ βοηθός: Χρήστος Τασόπουλος (Μακεδονίας)

 

B’ βοηθός: Βασίλειος Χατζηβασιλείου (Μακεδονίας)

 

Παρατηρητής: Χρήστος Πεντζερέτζης (Κιλκίς)

 

 

 

Άρης Αβάτου-Καβάλα

 

Διαιτητής: Γεώργιος Γεωργιτσόπουλος (Δράμας)

 

Α’ βοηθός: Πέτρος Ραβικάλης (Δράμας)

 

B’ βοηθός: Κωνσταντίνος Οικονομίδης (Δράμας)

 

Παρατηρητής: Ιωάννης Τοπούζης (Θράκης)

 

 

 

Δόξα Προσκυνητών-Ορφέας Ξάνθης

 

Διαιτητής: Απόστολος Τζουμαλάκης (Σερρών)

 

Α’ βοηθός: Γεώργιος Λαζάρης (Καβάλας)

 

B’ βοηθός: Εμμανουήλ Μηναδάκης (Καβάλας)

 

Παρατηρητής: Γεώργιος Ουζουνίδης (Έβρου)

 

 

 

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Ελπίδα Σκουτάρεως

 

Διαιτητής: Στέφανος Δημητριάδης (Χαλκιδικής)

 

Α’ βοηθός: Σταύρος Χρυσαΐδης (Χαλκιδικής)

 

B’ βοηθός: Νικόλαος Σκούτας (Χαλκιδικής)

 

Παρατηρητής: Γεώργιος Ταϊρίδης (Μακεδονίας)

2ος όμιλος

Εδεσσαϊκός-Άρης Παλαιοχωρίου

 

Διαιτητής: Κωνσταντίνος Κοτσάνης (Δράμας)

 

Α’ βοηθός:  Παναγιώτης Κουβαλάκης (Δράμας)

 

Β’ βοηθός: Κωνσταντίνος Τσακίρης (Δράμας)

 

Παρατηρητής: Ιωάννης Τζίκας (Μακεδονίας)

 

 

 

Κιλκισιακός-ΑΟ Καρδίας

 

Διαιτητής: Ιορδάνης Κατεριάδης (Πέλλας)

 

Α’ βοηθός: Γεώργιος Μίλτσης (Πέλλας)

 

Β’ βοηθός: Νικόλαος Αρέστης (Πέλλας)

 

Παρατηρητής: Ευάγγελος Κελίδης (Σερρών)

 

 

 

ΑΣΦ Αλεξάνδρεια-ΑΕ Καρίτσας

 

Διαιτητής: Αλέξανδρος Δραγάτης (Χαλκιδικής)

 

Α’ βοηθός: Χαράλαμπος Πασσαλής (Χαλκιδικής)

 

Β’ βοηθός: Ηλίας Κώστογλου (Χαλκιδικής)

 

Παρατηρητής: Κωνσταντίνος Μαζαράκης (Κοζάνης)

 

 

 

ΑΠΕ Λαγκαδά-Αγροτικός Αστέρας

 

Διαιτητής: Παντελεήμων Τζαμουτζαντώνης (Χίου)

 

Α’ βοηθός: Αλέξανδρος Ανδρέου (Μακεδονίας)

 

Β’ βοηθός: Πέτρος Μεταξιώτης (Μακεδονίας)

 

Παρατηρητής: Αντώνιος Παυλίδης (Χαλκιδικής)

 

 

 

Πιερικός-Νάουσα

 

Διαιτητής: Αριστείδης Λυμπούδης (Μακεδονίας)

 

Α’ βοηθός: Αθανάσιος Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

 

Β’ βοηθός: Γεώργιος Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

 

Παρατηρητής: Ιωάννης Κουζάκης (Θεσσαλίας)

 

 

 

Ηρακλής-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

 

Διαιτητής: Δημήτριος Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

 

Α’ βοηθός: Δημήτριος Σάκκας (Θεσσαλίας)

 

Β’ βοηθός: Σταμάτιος Σφυρής (Θεσσαλίας)

 

Παρατηρητής: Δημήτριος Ίτσκος (Πέλλας)

 

 

 

Καμπανιακός-Αλμωπός Αριδαίας

 

Διαιτητής: Ευστράτιος Σουλίδης (Κοζάνης)

 

Α’ βοηθός: Αλέξανδρος Μπαλιάγκας (Κοζάνης)

 

Β’ βοηθός: Φώτιος Εμμανουήλ (Κοζάνης)

 

Παρατηρητής: Ευστάθιος Φυρινίδης (Πιερίας)

 

 

3ος όμιλος

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Εθνικός Φιλιππιάδας

 

Διαιτητής: Φώτιος Πολυχρόνης (Πιερίας)

 

A’ Βοηθός: Κωνσταντίνος Βρούζος (Πιερίας)

 

Β’ Βοηθός: Γεώργιος Θεοδώρου (Πιερίας)

 

Παρατηρητής: Χαράλαμπος Κωστούδης (Μακεδονίας)

 

 

 

Πανλευκάδιος-Αστέρας Παραπόταμου

 

Διαιτητής: Κωνσταντίνος Μπούμπας (Ηπείρου)

 

A’ Βοηθός: Εμμανουήλ Κοττόρος (Ηπείρου)

 

Β’ Βοηθός: Βασίλειος Αντωνίου (Ηπείρου)

 

Παρατηρητής: Γεώργιους Κωνσταντίνου (Αιτ/νίας)

 

 

 

Μακεδονικός Φούφας-Σκουφάς Κομποτίου

 

Διαιτητής: Νικόλαος Μπαΐλης (Πρέβεζας)

 

A’ Βοηθός: Ηλίας Κωνσταντίνου (Πρέβεζας)

 

Β’ Βοηθός: Άγγελος Τσόγκας (Πρέβεζας)

 

Παρατηρητής: Βασίλειος Μπίτας (Ηπείρου)

 

 

 

Δόξα Κρανούλας-Ερμής Αμυνταίου

 

Διαιτητής: Γεώργιος Μελτζανίδης (Ημαθίας)

 

A’ Βοηθός: Αθανάσιος Παπαδάκης (Ημαθίας)

 

Β’ Βοηθός: Γεώργιος Χριστοδούλου (Ημαθίας)

 

Παρατηρητής: Νικόλαος Αθανασίου (Θεσπρωτίας)

 

 

 

ΑΕ Λευκίμμης-Νέος Αμφίλοχος

 

Διαιτητής: Κωνσταντίνος Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

 

A’ Βοηθός: Θεόφιλος Μωυσιάδης (Ηπείρου)

 

Β’ Βοηθός: Γεώργιος Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας)

 

Παρατηρητής: Ιωάννης Κρίκης (Τρικάλων)

 

 

 

Θεσπρωτός-Τηλυκράτης

 

Διαιτητής: Νικόλαος Πουλημάς (Κέρκυρας)

 

A’ Βοηθός: Αθανάσιος Θανασίας (Ηπείρου)

 

Β’ Βοηθός: Κοσμάς Γιώτης (Ηπείρου)

 

Παρατηρητής: Παναγιώτης Καψάλης (Αιτ/νίας)

4ος όμιλος

Οπούντιος Μαρτίνου-Αλμυρός

 

Διαιτητής: Δημήτριος Κουφογιάννης (Φωκίδας)

 

A’ Βοηθός: Χαράλαμπος Χλεμπογιαννης (Φωκίδας)

 

Β’ Βοηθός: Νικογιάννης Τσιπούρας (Φωκίδας)

 

Παρατηρητής: Γεώργιος Παπαγεωργίου (Βοιωτίας)

 

 

 

Αστέρας Ιτέας-Αμβρυσσέας

 

Διαιτητής: Κων/νος Διώτης (Ευρυτανίας)

 

A’ Βοηθός: Χρήστος Δοσκόρης (Φθιώτιδας)

 

Β’ Βοηθός: Δημήτριος Κούρλος (Ευρυτανίας)

 

Παρατηρητής: Ιωάννης Ρηγόπουλος (Αχαΐας)

 

 

 

ΝΠΣ Βόλος-Ρήγας Φεραίος

 

Διαιτητής: Βάιος-Στέφανος Καλαντζής (Θεσσαλίας)

 

A’ Βοηθός: Αλέξανδρος Αναστασίου (Θεσσαλίας)

 

Β’ Βοηθός: Παναγιώτης Σάκκας (Θεσσαλίας)

 

Παρατηρητής: Περικλής Τουτούκης (Τρικάλων)

 

 

 

Θήβα-Αχιλλέας Φαρσάλων

 

Διαιτητής: Αντώνιος Βλάχος (Ανατολικής Αττικής)

 

A’ Βοηθός: Νικόλαος Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)

 

Β’ Βοηθός: Αλέξανδρος Σπαρτάλης (Δωδεκανήσου)

 

Παρατηρητής: Χρήστος Διαμαντής (Ευβοίας)

 

 

 

Διγενής Νεοχωρίου-Ολυμπιακός Βόλου

 

Διαιτητής: Νικόλαος Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας)

 

A’ Βοηθός: Στυλιανός Καραγιάννης (Φθιώτιδας)

 

Β’ Βοηθός: Γεώργιος Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

 

Παρατηρητής: Κων/νος Κουρδής (Λάρισας)

 

 

 

Νίκη Βόλου-ΑΟ Σελλάνων

 

Διαιτητής: Λεωνίδας Στυλιανός (Τρικάλων)

 

A’ Βοηθός: Νικόλαος Τζάνης (Τρικάλων)

 

Β’ Βοηθός: Παναγιώτης Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων)

 

Παρατηρητής: Σπυρίδων Γουργιώτης (Φθιώτιδας)

5ος όμιλος

ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ-ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ

 

Γκριτζέπης, Χαραλαμπόπουλος-Καματάκης (Αρκαδίας)

 

 

 

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ

 

Λιάρος, Ισάκοβ-Ροζάκης (Λακωνίας)

 

 

 

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

 

Ζαραβίνος, Δέτση-Ζήρδας (Αθηνών)

 

 

 

ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

 

Μακρυπόδης, Κακαφώνης-Γκοτσόπουλος (Αχαΐας)

 

 

 

ΑΧΑΪΚΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ

 

Παναγιωτόπουλος, Βαλλιάνος-Λυσσάρης (Αιτωλοακαρνανίας)

 

 

 

ΖΑΚΥΝΘΟΣ-ΛΕΩΝΙΔΙΟ

 

Ρούτσης, Αντωνόπουλος-Κλεπετσάνης (Κορινθίας)

6ος όμιλος

ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

Τσαγκαράκης (Χανίων), Ζησιμόπουλος (Πειραιά)-Γουρνιάς (Ανατ. Αττικής)

 

 

 

ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ

 

Μαχαίρας, Σταύρογλου-Στάμος (Αθηνών)

 

 

 

ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ-ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ

 

Πουλόπουλος, Παγουρτζής (Πειραιά)-Μέστρος (Λέσβου)

 

 

 

ΡΟΔΟΣ-ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ

 

Τσιαουσίδης, Σιανίδης-Κωνσταντίν (Μακεδονίας)

 

 

 

ΙΑΛΥΣΟΣ-ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

 

Βρέσκας, Γιάντσης (Ημαθίας)-Φράγιος (Μακεδονίας)

7ος όμιλος

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

 

Μπακογιάννης, Καραγιαννίδης-Τσολακίδης (Αθηνών)

 

 

 

ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

 

Ανδριανός Κ., Ανδριανός Μ.-Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

 

 

 

ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

 

Κατοίκος, Κασιμάτης-Βαξεβανέλλης (Αθηνών)

 

 

 

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ

 

Λεμπέσης, Σγουράκης (Πειραιά)-Μουτάφης (Κυκλάδων)

 

 

 

ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ

 

Γιαννόπουλος, Αθανασοπούλου-Γκούμας (Μεσσηνίας)

8ος όμιλος

Ιεράπετρα-Ηρόδοτος Κασσελάκης, Καρνέζος, Κομισοπούλου (Χανίων)

ΠΟΑ-Ερμής Ζωνιανών Ταμπουραντζής, Κεφασάκης, Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)

Φωστήρας-Αιγάλεω Δημητρόπουλος, Βαλκάνος, Πλάκας (Δυτ. Αττικής)

 

Κηφισιά-Παλαιόχωρα Πατμετζής, Ντζουροπάνος, Χαντζίκος (Ηρακλείου, Δυτικής Αττικής και Δυτικής Αττικής)

Μυλοπόταμος-Αγ. Ιερόθεος Βλάχος, Δασκαλάκης, Παπαδάκης (Ανατολικής Αττικής, Ηρακλείου, Ηρακλείου)

Related posts

Δύο παραιτήσεις στη Νίκη Βόλου-Γενικός αρχηγός ο Πρόγκνι

Abola Team 2

Ενίσχυση στα μετόπισθεν με Ντούμπερετ ο Μανδραϊκός

Kώστας Παλαιολόγος

Κάρτα διαρκείας για τον ΠΑΟ Ρουφ

admin